0

Ile ja bym dał żeby Araujo się dogadał z zarządem i został w Barcelonie. To nadal jest topowy obrońca i jego strata będzie dużym ciosem dla obrony Barcelony

0

@Tasde no wiem ale zarobił niepotrzebną żółtą kartkę

0

I po co te dąsy Raphini z ławki..

1

@Stinger_ kolejny genialny występ Brazylijczyka. Jak to dobrze że on został w Barcelonie. Modliłem się o to:))

0

Raphinia dwa gole i asysta, tak?

0

Gdzie Real nie może tam zawsze sędzia dopomoże...

25

Druga żółta kartka dla Camavingi, druga żółta kartka dla Viniciusa... A na co to komu potrzebne, a po co...

1

Kurna dawać mi drugą połowę bo ja chcę zobaczyć dokończenie działa zniszczenia białej części Madrytu:))

1

Piękny wieczór. Oby tak jeszcze z dwie brameczki dołożyć w drugiej połowie i mecz będzie można uznać za zajebiście udany:))

5

Hiszpańscy sędziowie top. Taktyczny faul Camavingi a gwizdek sędziego mliczy. Real powinien grać w dziesiątkę

3

Drugie żółtko dla Camavingi powinno być

1

Dotknięcie młodego geniusza i wszystko jasne:))

0

Marc Andre ter Stegen "kolanko":))

0

Fajna ta oprawa, tak nie za wyraźna xdddd

0

Ciekawe za ile zostali wynajęci ci "kibice"?

1

Że ten mecz musi być u tych arabusów rozgrywany no ale hajs przecież musi się zgadzać://

0

Kuźwa ale mam nerwa. Dawno taki poddenerwowany byłem przed klasykiem

0

https://vm.tiktok.com/ZNeK5f5G7/

Aż się popsuł nam Mazurek słuchając logiki Żukowskiej xdddd

6

Czy tylko mnie irytują i to bardzo te reklamy wysuwające się co chwilę u dołu ekranu://

0

@Kuchar wiem wiem. Ostatnia powtórka wyjaśniła dużo. Chyba rzeczywiście ten gol był prawidłowo anulowany

6

Ale tak czy inaczej to De Jong jest do odpału. Żegnamy i nie pozdrawiamy

3

Oooo ta powtórka więcej nam mówi. No może i rzeczywiście gol prawidłowo anulowany bo piłka zmieniła tor

1

Totalnie na siłę tego spalonego znaleźli i taka jest prawda

1

No nie wiem, moim zdaniem powinien być gol dla Bilbao. To że się piłką otarła o buta piłkarza Bilbao nic nie zmienia. De Jong popełnił błąd i powinno być 1:2

0

Nie wiedziałem że De Jong gra w barwach Bilbao. I on zarabia najwięcej w La Lidze. Jakiś absurd.

0

To szok... No przecież raz już zarejestrowali Olmo tak więc drugi raz jej da się zarejestrować tego samego piłkarza no chyba że szwagry uruchomią paragraf "siła wyższa"...:/

2

Ale to są desperaci. Sprzedają nieistniejące jeszcze łoże VIP żeby zakwaterować piłkarza. Banda nieudaczników. No bardziej skompromitować już się nie da. Dobrze że Olmo chcę zostać bo gdyby nie to dawno by kopnął w cztery litery Barcelonę, grał sobie w innym klubie a szwagry by musiały wypłacić całą pensję. Już myślałem że nic gorszego niż bartomeu ten klub nie spotka no ale szwagry robią wszystko żeby przebić złodziejskiego okularnika:/

0

Ehhh szkoda Tigera Bonzo ze względu na wiek bo bardzo młodo odszedł. Myślałem że to żart ale jednak to jest prawda:( Niech mu ziemia lekką będzie. Teraz tam na górze będzie hakował płyty główne.

1

Czemu my tak nie gramy ze słabszymi rywalami... W meczach z teoretycznie słabszymi ekipami często Barca gra na dużo mniejszej intensywności... A z mocnymi ekipami się spinamy gramy zupełnie inaczej... Ciężko to pojąć:/

0

@Stinger_ Wirtz to kozak... Będzie miał ktoś z niego pożytek jak jakiś klub go pozyska. No chłop jest tak wszechstronny że nie mam pytań:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?