Piotr,1985
Dołączył/a: styczeń 2013
Koszalin
67 obserwujących
82 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie czaję. Raphinia miał idealnie ustawionego kolegę a ten strzelał bo przecież po co podać:/
3
Jak go tam Balde pchnął xdddd. Wypie*dalaj synu to jest moje terytorium
0
Trzeba koniecznie strzelić jeszcze jednego lub dwa gole bo jak Sorlot wejdzie to praktycznie będzie pewny gol dla Atletico:/
1
Yamalek dzisiaj totalnie nie do zatrzymania. Koncert w wykonaniu młodego geniusza:))
1
Ale jak on go dojrzałO: Co z podanie Yamala... Tak niewiele brakowało żeby to doszło do Raphinii
0
@Romario87 a jak dobrze pójdzie to Flick dołączy do drużyny z białej części Madrytu:)
0
Real wygra tryplet i ukradnie nam po sezonie Yamala, Raphinie i Pedri'ego
0
Nawet za miliard euro. Pedri to nasza przyszłość i on nie jest ja sprzedaż
1
Rekin, cały rekin. On jest niesamowity ale z ławki. Ile to on już goli strzelił wchodząc z ławki rezerwowych:))
0
Boję się meczy rozgrywanych popołudniu. Zawsze są męczarnie i drżenie o wynik
1
Raphinia i Balde na boisku muszą się zameldować bo wtopimy ten mecz dzisiaj
0
@norbi77 był spalony
4
Kurde jak ja nie lubię meczów po południu. Zawsze są męczarnie
1
I to skandowanie na trybunach. Szczęsny, Szczęsny. Miód na moje uszy:))
4
Jakie ciasteczko Yamalka. Szkoda że Ferran tego nie strzelił:/
2
Bogu niech będą dzięki że wróciła La Liga i Barca Flicka:))
0
A Ćwiąkiego nie powinno być już w C+... Przecież powiedział że już go nie bawi zawód komentatora i kończy z komentowaniem meczów...
5
I po co Robert wchodzi... Żeby tfu jakiegoś urazu się nabawić...
0
Wyrównany mecz ale dobrze że prowadzimy do przerwy z potężną Maltą. To jest najważniejsze:))
5
Jan Tomaszewski lubi to. Ale on się tam zapłacze przy następnym wywiadzie xdddddd
16
"Lamine Yamal, Lamine Yamal, rykoszet, ruszyli do niego, gol, trzy do dwóch. Oni są niezniszczalni, oni są niezniszczalni". Piękny komentarz. Święcicki obecnie topka komentatorów w Polsce:))
5
@macio_944 tak po Messiowemu. Ile Leo takich goli strzelił to trudno zliczyć:))
1
@norbi77 idąc tokiem rozumowania białej części Madrytu to zapewne fart... Ale tak tka już na serio to ta drużyna ma taki mental że się to w pale nie mieści... Ja wierzyłem do końca że wyciągniemy z tego meczu 3 punkty:))
4
I co niedowiarki. W tę drużynę trzeba wierzyć do końca, bo ta Barca ma taki mental że to się w pale nie mieści. Już nie raz ta Barca pokazała w tym sezonie ogromną wolę walki. Magia Flicka działa w najlepsze:))
0
@esem91 właśnie. Ja w tę Barcę wierzę do końca bo ta Barca ma taki mental że to się w pale nie mieści:))
0
Ale ta Barca ma mental. To jest wręcz nieprawdopodobne:))))))))
0
Oby buka dogrywka w dzisiejszym meczu
0
@Ptasior a kiedy on w ogóle mózgu używał... Wystarczy zobaczyć jak on się prowadzi i wnioski same nasuwają się na głowę...
0
@Ptasior on tak często miał w koszulce Barcy tak więc to żadna nowość jest
0
@Batys brednie. Rudemu nie należy w nic wierzyć