0

Karny ewidentny ale pamiętajmy karny to jeszcze nie jest gol...

0

Może i nawet dobrze... Mbappe nie dogaduje się z Viniciusem na boisku tak więc sam Vini mógłby być groźniejszy niż Vini z Mbappe razem na boisku. Zresztą my e tym sezonie jesteśmy dużo lepsi tak się więc jak wszystko pójdzie po naszej myśli to wygramy nawet z Mbappe i Viniciusem w składzie

0

15 lig miszczuw, czydziesci szejść lig chiszpańskih i takie tam. Jutro a nawet dziś możemy się spodziewać wysypu tego typu komentarzy:))

0

Nie awansować do półfinału ligi mistrzów ale uprzykrzyć życie piłkarzom Arsenalu jak się da już tak... Oto cel niemieckiego przebierańca. Rudigera już dawno nie powinno być na boisku no ale jak widać podwójne standardy nadal tam działają

1

@PatrychoO ja już rzygam tym tekstem. Tak oklepany argument że już mnie obrzydza

0

Ale ten Saliba to dzik. No czyściciel perfekcyjny

2

Płacząca twarz męczennika... Bezcenny widok:))

0

@pacynator noooo chyba zaczyna lecieć nogawkami jak widać...

0

No dobra to znamy już półfinały tegorocznej edycji ligi mistrzów...

PSG vs Arsenal Londyn

FC Barcelona vs Inter Mediolan

2

Czemu ten niemiecki przebieraniec nie dostał jeszcze czerwonej kartki... On ma jakiś immunitet czy jaki uj...

0

No większe emocje są na grzybach niż podczas tego meczu... Oby w drugiej połowie coś się zmieniło bo ja zaraz zasnę...

5

A ten Rudiger to pomylił ewidentnie dyscypliny sportu... Jak go tak ponosi to niech się zapisze typ do prime mma

0

Ten mecz to mecz dla koneserów. Gdyby nie ten karny dla Arsenalu i anulowanie jedenastki Realowi to by się nic nie działo. No wieje nudą w tym spotkaniu

0

Ale że sędzia podyktował rzut karny przeciwko Realowi i anulował jedenastkę białej części Madrytu to ja w szoku jestem... Perez ewidentnie za mało posmarował jak widać

5

3,5 godziny później...

1

@Popitek12 znowu jadłeś mefedron, jadłeś znowu mefedron...

4

@daniel32778 dokładnie. Większość ataków szło jego stroną. To było aż za bardzo widoczne. Jeden z lepszych LO w tym sezonie. Bardzo odżył za Flicka, zresztą jak każdy ale jego strata jest widoczna i to gołym okiem

4



I niech mi ktoś powie że Balde nie ma wkładu w dzisiejszą Barcę. Jedna z kluczowych postaci w układance Flicka. Bardzo było widać jego brak we wcześniejszym meczu. Oby jak najszybciej wrócił na boisko bo jest nam bardzo potrzebny

0

@norbi77 tak ale moim zdaniem jedyną drużyną która by była w stanie pokonać w finale Real to właśnie Barca. Przecież te drużyny znają się jak łyse konie a że Barcelonie dobrze idzie w tym sezonie z Realem to moim zdaniem jest szansa na pokonanie prześcieradeł w takim im finale

0

Dobra mecz meczowi nierówny. Najważniejsze że jesteśmy w półfinale a tam wszystko się może zdarzyć. Prawdopodobnie będzie cały dostępny skład o ile znowu nikt nie złapie kontuzji, będzie Balde, będzie pomoc w komplecie, tak więc cały czas jesteśmy w grze o potrójną koronę. I powiem coś co może tu co niektórych zaboleć. Ja będę dziś za Realem. Marzę o El Clasico w finale LM o ile oczywiście dojdzie do takiego finału bo jeśli Real by awansował to z PSG łatwo nie będzie. To PSG z Lucho gra zajebistą piłkę całe jeśli by Real awansował do finału i my ehhhh... Zrzucić tak z tronu Real w finale LM to by było spełnienie marzeń no i pierwszego el Clasico byśmy dożyli w finale.

1

Brak Balde był bardzo widoczny. Nie było tego ciągu na bramkę po lewej stronie. Bardzo słaby mecz w wykonaniu naszych ale najdawniejszy awans. Zimny prysznic się przydał. Teraz się otrząsnąć i wziąć lekcje z tego meczu

3

Przecież to jest karany na Lewandowskim. No sędzia ślepy jak kret

0

Ale podanie De Jonga. Bajka szkoda tylko że Kuonde z tego podanka nie skorzystał

3

A ja wam mówię że absencja Bale odbije nam się czkawką... Może nie w tym meczu, chociaż na tę chwilę to nasi robią wszystko żeby BVB wróciło do gry. Oczywiście też brak Pedri'ego też jest widoczny ale Balde też nie za się na ten moment zastąpić

2

Ale jesteśmy osrani. Szok

0

Tebaz to generalnie powinien jeszcze na dwa mecze dodatkowo zawiesić Lewego tak dla zasady, Mbappe uniewinnić i do tego Barcelonie odebrać 10 punktów w tabeli... Przecież tam nic takiego się nie stało, to nie była noga Mbappe można by rzec...:/

0

@Torto z rzędu. O kurde ma rozmach skubaniec...

0

To ja może też wyjdę na dwór z pałką bejsbolową, jakiegoś typa randomowego spotkam i się z nim rozprawie... Jak policja przyjedzie to na pewno mnie puści do domu bo mu nic nie połamałem przecież

1

Jeden mecz za próbę złamania piłkarzowi nogi a Lewy za podrapanie się po nosie dostał 3 mecze zawieszenia... Ehhh te podwójne standardy... I nie chodzi mi że to piłkarz Realu był... Każdy na miejscu Mbappe powinien dostać co najmniej 3 mecze zawieszenia bo to był bandytyzm

2

@QQL5 no tak racja. Personalnie się z tobą zgodzę, zgodzę się również tą osobą którą znasz bo ona też podobno nie kupiła nic z tej strony, tak więc personalnie wyrażenie waszej opinii będzie personalnie bezzasadne. Pełna zgoda. Personalnie życzę miłego wieczoru:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?