2

Ehhh a teraz by wnosił ten puchar iniesta... Te jeb*ne dwie i pół minuty:((

0

@Gibbon_FCB to będzie nudny mecz... Inter się zamuruje, będzie czekał na kontry a PSG będzie biło głową w mur. Tak będzie wyglądał dzisiejszy finał

7

Nadal nie mogę się z tym pogodzić... A mógłby być tak pięknie, Teraz byśmy czekali na finał a tak... Ehhhh:(((

Oczywiście dziękuję za ten sezon bo nikt się tego nie spodziewał że Flick tak odmieni Barcelonę no ale jednak uwiera mnie to bardzo... Te pieprzone dwie i pół minuty... Boli nadal

0

@Aragorn33 mnie też trafia coś ze musimy czekać aż dwa miechy... Kto by się spodziewał że będziemy mieli taki sezon... I te comebacki. Niesamowitą mamy drużynę i w następnym sezonie ruszamy po pełną pulę

0

I jak wy teraz przeżyjecie z tą ciszą wyborczą s to są praktycznie całe dwa dni... Wytrwałości życzę:))

3

A ja mam w nosie nie idę na wybory... Jak mam głosować na byłego bandytę który jest uzależniony od jakiś wspomagaczy albo na kolorowego Trzaskowskiego który jest wysłannikiem Tuska co się powołuje na największego mitomana w Polsce i kampanię wyborczą prowadzą w hospicjum kupując lokatorom ziemianki to nie chce mi się na nikogo głosować... Nigdy nie było takiej żenady o fotel prezydenta jak ta co się odbywa obecnie... Niech ten cyrk się już skończy bo to co się wyczynia to woła o pomstę do nieba.

7

@zodiak_10 lewa nóżka nadal chodzi jak we szwajcarskim zegarku:))

0

Brawo Betis i to podanej Isco... Ładnie dojrzał kolegę obok i pięknie mu podał a ten to wykorzystał

0

Pany jak można zmienić formację w trybie offline w fc25

1

https://vm.tiktok.com/ZNdhWmofn/

I Yamalek robi takie podania w wieku 17 lat... Jak on będzie podawał jak ta jego lewa noga zostanie dopracowana do perfekcji:))

5

Antonio Conte... Trzy razy z rzędu z Juve Serie A, raz z Interem Mediolan a teraz z Napoli... Gdzie nie poszedł to tam zdobył mistrzostwo Włoch. Ma On patent na tę ligę.

0

Takim rodzynkiem jest Pedri... On godnie może zastąpić te czwórkę, jest właśnie w nim coś z Xaviego, Iniesty, Kroosa jaki Modrića... Patrzeć na grę Pedri'ego to czysta przyjemność:))

2

Iniesta, Xavi, Modrić i Kroos... Wymierający gatunek pomocników. Najlepsi z najlepszych... Styl i elegancja na boisku i poza nim niepodrabialne... Absolutne legendy La Liga jak i generalnie piłki nożnej:))

4

Absolutna legenda Realu Madryt... Jeden z niewielu piłkarzy Realu których da się lubić. Jeden z najlepszych pomocników historii La Liga:))

1

Flick to najlepsze co mogło spotkać Barcelonę... Nie h spektakl gra dalej nam w najlepsze... Życzę kolejnych sukcesów i oczywiście tego najważniejszego czyli ligi mistrzów... Oby udało się to osiągnąć już a następnym sezonie:))

0

https://vm.tiktok.com/ZNdhRtpX7/

Hej ja koleje nalej. VeB:))

7

Polska gawiedź nadal zaślepiona... Zamiast dać szansę komuś innemu to nie, nadal się będą w bagnie taplać a PoPis będą rączki zacierać i ciągnąć hajs od zwykłego człowieka

0

@tadzik447 aaaaa to wszystko wyjaśnia hahahaha

1

https://vm.tiktok.com/ZNdrkETao/

Co tu się... Kto w ogóle zezwolił na grę w takich warunkach xdddd

9

@PatrychoO ehhhhhh będą nam ciążyły te 2 minuty aż ta drużyna nie zdobędzie ligi mistrzów:/

Oby to się stało w następnym sezonie bo ci chłopcy zasługują na ligę mistrzów, zasługiwali już w tym sezonie

0

@DragonxNF nawet poczwórną bo z Barcą cztery razy przegrali:)

1

Piękny sezon... Kto by pomyślał rok temu że o tej porze będziemy mieli 3 trofea na koniec obecnego sezonu... Jest niedosyt jeśli chodzi o mecz z Interem ale trzeba się cieszyć z tego co osiągnęliśmy... Rok temu to się kopaliśmy po czole a ten sezon kończymy z trzema trofeami... Zrobić dobre transfery przed nowym sezonem i atakujemy ponownie potrójną koronę w kolejnym a potencjał jest przeogromny. Z Flickiem i tą drużyną jesteśmy jeszcze w stanie wiele osiągnąć. Visca el Barca drodzy Cules... Świętujemy bo jest co:)))))))

3

Bydło nie klub... Chciałbym żeby ten klubik spadł z La Ligi raz na zawsze

1

Przypomnijmy że on ma dopiero 17 lat... Jakie kurwa mać golasso... Iluzjonistyczny gol:)))

0

Ehhh Balde jak ciebie brakowało w kluczowych momentach tego sezonu:((

0

https://vm.tiktok.com/ZNdMdPKdQ/

Magia natury w najczystszej postaci. Bardzo inteligentne zwierzęta... Nawet żarłacze białe omijają ten dźwięk szerokim łukiem:)

1

Ja oglądałem może z dziesięć minut dzisiejszego meczu... Nie chciałem już... Wisi mi kto wygra w finale... Nawet wygrana z Madrytem nie osłodzi mi w tego co wczoraj się wydarzyło, chociaż tej wygranej też nie byłbym teraz taki pewien bo chłopaki są w mega dole na pewno:/

6

A byłby teraz taki piękny finał. Dwie najpiękniej grające drużyny w Europie by stanęły na przeciw siebie a tak... Ehhhhh. Te pieprzone dwie minuty

1

I wyobrazić sobie teraz że Dembele jest tym piłkarzem który wychodzi na prowadzenie w pościgu o złotą piłkę... Jak PSG przejdzie Arsenal dziś i paryżanie wygrają ten finał to przecież on będzie faworytem do złotej piłki... Jakaś abstrakcja ale trzeba przyznać że sezon ma fenomenalny. Odmieniony Dembele

2

Taka jest prawda że po tej trzeciej strzelonej bramce powinniśmy się zamurować i nie dać Interowi przedrzeć pod nasze pole karne a my jeszcze próbowaliśmy atakować dalej... No ale teraz to już możemy sobie gdybać... A gdyby babka miała wąsy ehhhhh:(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?