Piotr,1985
Dołączył/a: styczeń 2013
Koszalin
67 obserwujących
82 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jacobFCB a ja czasem piszę, może nie tak jak kiedyś ale spokojnie żyje i mam się dobrze... Również pozdrawiam:))
1
Trzeba pozyskać Nico koniecznie... To może być piłkarz na lata... On nie może się w pełni rozwinąć bo ja w średnim Bilbao a w takiej Barcelonie gdzie mamy genialnego trenera Nico może stać się potworem na lewym skrzydle... Oczywiście że może być niewypałem ale za tak małe pieniądze jak na dzisiejsze standardy to warto moim zdaniem w niego zainwestować... Wóz albo przewóz, tym bardziej że Nico chce grać w Barcelonie, tak więc mam głęboką nadzieję że uda się go sprowadzić w to lato
0
@Kaisuj on jest dobry tylko po prostu nie rozwinie skrzydeł w takim Bilbao bo tam ma słabszych kolegów... W reprezentacji się dobrze spisuje a jakby dołączył do projektu Flicka to on by już odpowiednio go poprowadził i zrobił z niego dzika który byłby postrachem na lewym skrzydle
0
Kurde no nie rozumiem tego, nie rozumiem tego dlaczego Laporta zrezygnował z Nico Williamsa. Taki piłkarz i za takie małe pieniądze patrząc na dzisiejsze standardy, kurde no i z niego zrezygnowali no i z ograny w La lidze, do tego przyjaciel jamala a ten z niego zrezygnowali. no przecież to jakaś absurd
2
Członek niby wiedział ale jednak się łudził... Gdzie tam by Kulesza zwolnił swojego funfla...
0
@DDM większość można mu przypisać.... Oczywiście nie wszystko ale w dużym stopniu to dzięki niemu za jego kadencji awansowaliśmy do każdego dużego turnieju... Przed erą Lewego nie potrafiliśmy awansować do MŚ i ME a jak jak to rzadko a za niego to każda duża impreza piłkarska była odhaczona
0
@partymaker masakra jakaś
2
No i można iść na zasłużone 0.7
1
Zawodnicy na urlopach i nie może z nimi porozmawiać...
3
On wypowiada się tak jakby nic się nie stało... Spłynęła ta porażka po nim jak po kaczce... Co za typ, zero honoru
6
Wyłączyli się z meczu... No czego wy nie rozumiecie xddd
1
To wszystko dla dobra drużyny i pamiętajcie cieszmy się z małych rzeczy... Przynajmniej bramkę piękną reprezentacja nasza strzeliła tak więc jest się z czego cieszyć:)))
0
@DDM a nie... Na każdy turniej Polska awansowała a teraz jak Lewego zabraknie to się oczy otworzą poniektórym ale na to przyjdzie czas
10
I tak właśnie będzie wyglądała kadra bez Lewandowskiego... Przyzwyczajajcie się, przede wszystkim hejterzy którzy nie potrafią docenić wkładu najlepszego piłkarza w dziejach polskiej piłki kopanej... Wam się oczy otworzą jak Robert zawiesi buty na kołku
0
Ale wszystko dla dobra drużyny, żeby nie było a teraz można się udać na zasłużone wakacje... Jeszcze tylko konferencja prasowa podróbki Guardioli z Temu i można iść wódę chlać z Kuleszą
1
@turhiay oby chociaż wolałbym Nico... Nie wiem dlaczego Laporta nie chce go sprowadzić za tak małe pieniądze jak na dzisiejsze standardy
14
Wirtz oficjalnie piłkarzem Liverpoolu. Padło słynne here we go... Ależ Liverpool się zbroi
20
Ktoś chyba zasłabł po tak pięknym golu naszej reprezentacji...
Oczywiście mam nadzieję że się skończy wszystko ok i ten ktoś wróci do pełni sił
2
Piękny gol, na miarę reprezentacji Michała Probierza... Jaka gra takie gole xddd
4
Brawo liczyłem na porażkę... Oby Finlandia utrzymała ten wynik a ja tylko czekam na konferencję pomeczową podróbki Guardioli z Temu... Ciekawe co wymyśli
1
@Derpowsky bo był Boniek który potrafił zadbać o atmosferę... Który potrafił rozmawiać z ludźmi i dlatego było tak zajebiście
3
Warto zaznaczyć że to wszystko jest dla dobra drużyny:))
0
@lucca87 lepsi nie są ale na pewno są lepsi niż w poprzednich mistrzostwach świata... Mają lepszy skład, w szczególności środek pola a to jest bardzo ważne bo często środkiem pola wygrywa się mecze
1
Portugalia ma świetny skład, do tego trenera z wysokiej półki tak więc kto wie, może i powalczy o zwycięstwo w przyszłorocznych mistrzostwach świata... Papiery mają na to ale czy Portugalia je wykorzysta... Tego nie wie nikt
5
A najbardziej śmieszą ci którzy szydzą z Ronaldo bo się cieszy z wygranego trofeum z reprezentacją... Serio, zamiast się cieszyć że mamy dwóch tak genialnych piłkarzy jakim są Leo Messi i Cristiano Ronaldo którzy za krótki czas zakończą kariery to wbijane są szpilki w stronę jednego i drugiego a przecież oni darzą siebie takim szacunkiem
0
A Yamal żegna się ze złotą piłką ale ma jeszcze czas... Cała kariera przed nim tak więc na pewno jeszcze prawdopodobnie ją wygra
5
Jest nadal pasja i chęć wygrywania w oczach Ronaldo... To sam u Leo Messiego... To jest niesamowite jak długo utrzymują się przy formie, niech młodzi się uczą id nich wygrywania i chęci dążenia do celu:))
3
Ale widać tę pasję w oczach Cristiano a Morata to łak... Sabotażysta jeden
0
Pedri, Yamal a teraz Oyarzabal... To kim on chce wykonywać jedenastki jak dojdzie do rzutów karnych...
1
Yamalek najsłabszy występ od dawien dawna chociaż mam wrażenie że dziś mało był angażowany w grę... Mało piłek dostawał, ale też i zmęczenie sezonem na pewno daje się we znaki... Trzecia dogrywka młodego Hiszpana tak więc ma prawo być zmęczony