Piotr,1985
Dołączył/a: styczeń 2013
Koszalin
67 obserwujących
82 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ale widać tę pasję w oczach Cristiano a Morata to łak... Sabotażysta jeden
0
Pedri, Yamal a teraz Oyarzabal... To kim on chce wykonywać jedenastki jak dojdzie do rzutów karnych...
1
Yamalek najsłabszy występ od dawien dawna chociaż mam wrażenie że dziś mało był angażowany w grę... Mało piłek dostawał, ale też i zmęczenie sezonem na pewno daje się we znaki... Trzecia dogrywka młodego Hiszpana tak więc ma prawo być zmęczony
0
@JordiAlbion no wiem wiem, wtedy była pierwsza połowa ale motyw podobny
1
I zastąpi trenera na ławce
0
Powtarza się sytuacja z finału euro
0
Że Niemeszkom się nie znudziło to buczenie na Cucurelle... On się na pewno przejmuje tym nauczeniem jak zeszłorocznym śniegiem xddd
0
@matirix20 Sinister
2
Jeśli ktoś lubi horrory to polecam ten film z całego serca... Muzyka i klimat tego horroru gniotą jajca:))
4
@ViscaelBarca2007 o kuźwa to już nawet nie jest błąd, to wielbłąd... A miał tylko jedno zadanie... Ależ on jest elektryczny a zapowiadał się tak świetnie. Do sprzedania bo on nam będzie mecze przegrywał... Rok temu PSG, w tym roku Inter a po tej akcji widać że jest coraz gorzej
30
Yamal vs Mbippi 6:0. Yamalek to żółwiowi się po nocach musi śnić:))
0
Klepali klepali o się prawie sami roz*bali xdddd
0
O kuźwa ale miazga... Szczerze mówiąc nie spodziewałem się takiego wyniku
0
Yamal 17 a Doue 24... Co ten komentator bredzi xdddd
0
Nek wiem dlaczego szwagry odpuściły Nico... Sprawdzony, młody i perspektywiczny piłkarz, do tego już ograny na hiszpańskich boiskach...
0
A Niemeszki nadal mają coś do Cucurelli... Trochę to żałosne jest xdddd
2
Tego już się nie dowiemy ale jedno jest pewne, że gdyby Barca grała w finale zamiast Interu to ten finał na pewno nie był tak jednostronny... Nawet gdyby Barca przegrała w tym finale nos ale teraz sobie można gdybać... Było minęło... Trzeba patrzeć w przyszłość i myśleć o kolejnym sezonie ponownie ruszyć po potrójną koronę. Mamy tak młodą i perspektywiczną drużynę że szanse są nadal ogromne
0
@Nazio_87 narzekać nie będę bo oboje się nadają do tarcia chrzanu... Ja na żadnego z nich nie głosowałem... Nic się nie zmieni w tej Polsce dopóki będzie PoPis rządził
0
Chociaż z drugiej ten drugi też nie lepszy... Bandyta i ćpun który musi się dopingować... Dlatego olałem drugą turę wyborów... Jakoś nie miałem ochoty głosować na żadnego z nich... Najważniejsze że już się skończył ten kabaret ale zacznie się nowy jak kolorowy będzie podpisywał przedziwne ustawy
6
No to od dziś wszyscy mogą się uśmiechać... Będziemy mięli jeszcze bardziej uśmiechniętą Polskę... Oby tylko mięśnie twarzy wyrobiły z tymi uśmiechami
1
@Borry spokojnie, w następnym sezonie sobie wszyscy przypomną
3
Ale ten Vithinha... Świetny piłkarz. To jak rozdzielał piłki to czapki z głów... I pomyśleć że było tak blisko do pojedynku Pedri vs Vithinha... PSG zdecydowanie wygrało ten finał środkiem pola
0
Emocje jak na grzybach są podczas oglądania tego finału... I wyobrazić sobie że na miejscu tych kasztanów mogła być Barca... Przecież ten finał wyglądał by zupełnie inaczej... Brak szczęścia i te cholerne dwie i pół minuty zadecydowały że nie zagraliśmy w tym finale
3
Chciałbym zobaczyć minę Kyliana... Ciekawe co on sobie teraz myśli xddddd
3
Cieszy radość Lucho... To pokazuje że jest trenerem z absolutnego topu:))
0
Fajny pogadamy jak do tej pory finał... Taki niezbyt emocjonujący... I obawiam się że w drugiej połowie będziemy oglądać podobny przebieg spotkania... Jak te kasztany dostały się do tego finału... Ile to trzeba mieć farta to jest niepojęte
2
Ale mnie dupa boli widząc tych kasztanów w finale... Te dwa różne nas zabiły i decizje Marciniaka... A byłby teraz taki piękny finał... Dwie najpiękniej grające drużyny w Europie a tak oglądamy PSG rozgrywające piłką i Inter biegający za piłką... Ten finał będzie totalnie bez historii, no może poza tym że poznamy totalnie nowego zwycięzcę ligi mistrzów
4
Jedynym plusem wygranej P$G to Lucho... Jak już to niech wygra LM dla Xena'y która czuwa nad nim tam na górze
2
Ale ten finał to będzie kupa... Szejki będą bić głową w mur a Inter będzie stał w polu lub przed polem karnym czekając na kontry
4
@Gronek zdecydowanie tak... Liga ważna ale jednak liga mistrzów to liga mistrzów