Piotr,1985
Dołączył/a: styczeń 2013
Koszalin
67 obserwujących
82 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tasde i tak sobie mówisz, co tu się stanęło xddd
5
To właśnie odróżnia topowego napastnika od średniaka... Robercikowi wystarczyło pół okazji do tego żeby strzelić gola...
0
16 goli w 3 meczach a Valencia tylko jeden... Mają rozmach xdddd
0
Kurcze mać, dlaczego kurcze mać tiburon nie wykorzystał tej akcji kurcze mać... Tak się zastanawiam... Kurcze mać:/
2
https://vm.tiktok.com/ZNdbdqqcF/
Chyba nic lepszego dziś już nie zobaczę:))))
6
Trochę radości wróciło do naszej reprezentacji... Probierz to była totalna porażka a Janek Urban wniósł sporo świeżości i radości z gry w piłkę. Widać to po twarzach naszych orłów:))
1
Jak ten kret tago nie widział... Ewidentna nakładka
1
@FcPortoFan1999 Rota idealnie pasuje do naszej kultury i historii która nie jest usłana różami...
0
@Pablozeusz Rota idealnie pasuje do naszej kultury i historii
0
@FcPortoFan1999 mam nadzieję,e kiedyś to się stanie
1
W naszym przypadku powinna być Rota śpiewana jako hymn Polski...
4
Nie wiem jak wy ale ja jestem zaskoczony i to miło... No dość że możemy wyciągnąć remis to gra również na plus... Za Probierza tej repry nie dało się oglądać a tu... Pressing, zawiązywanie akcji i generalnie jest o wiele lepiej... No no Panie Urban, jest progress:))
0
@partymaker nic wiem o tym... To nie jest ta sama Barca co w tamtym sezonie... Jednym pocieszeniem jest Garcia
0
A dajcie spokój... Na takim kartoflisku powinien być zakaz grania... Tak wiem że obie drużyny miały takie samo boisko no ale dajcie spokój...
0
Z tego Garcii rośnie kawał bramkarza... Już w pierwszych meczach pokazał że jest świetnym golkiperem a teraz tylko to potwierdza
4
Koniec mamy to. Wydarzenie bez precedensu... Cztery drużyny w europejskich pucharach:))
1
Ale obrona brawo
2
Trzymamy kciuki za wszystkie polskie kluby... Oby wszyscy awansowali do fazy grupowej
0
Piękne losowanie
0
@kanver_ a wiesz że to nie jest wykluczone, tylko porównywanie Simone do Fergusoa to tak jakby porównać Audi A4 do Audi S8 ale format podobny... Tylko jak widzisz przetrzymywanie trenerów tak długo nie jest dobre dla klubów... Atletico po odejściu Simone też będzie się prawdopodobnie długo podnosiło z kolan bo ten klub też jest bardzo przesiąknięty tym trenerem
1
Jak bardzo ten klub jest przesiąknięty Sir Alexem Fergusonem to jest niepojęte... MU w ostatnim sezonie panowania tego jakże utytułowanego trenera zdobył mistrzostwo Anglii... To był sezon 12/13 a tuż po odejściu Szkota ten sam klub, no może poza kilkoma odejściami w sezonie 13/14 zajął 7 lokatę... I od tamtej pory tułają się albo w strefie środkowej, lub spadkowej.... No za kadencji Mourinho byli drudzy ale wtedy Manchester City rozwalił ligę w sezonie 17/18 zdobywając wtedy 100 punktów a United było drugie z dorobkiem 81 punktów. Niesamowite jak nisko upadł ten klub po odejściu jednego człowieka
1
@MsBarca no zarząd mamy trochę memiczny... Zobacz co się dzieje, my też nie mamy najlepszego zarządu...
0
Jeśli my jesteśmy klubem memem to jakim klubem jest Manchester United:))
0
A po co sędzia doliczył te 6 minut xddd
0
Ale Lipsk jechany... I ktoś ma jeszcze wątpliwości kto wygra bundesligę...
0
@Roobo coś w tym jest ale punkty są robione tak więc i słabsze ligi na tym zyskują no ale pewnego poziomu się nie przeskoczy... Zobaczmy jak to będzie w dłuższej perspektywie... Może coś ta liga konferencji da
1
Dla naszych klubów to maks Liga konferencji... My się nie nadajemy do takiej ligi Europy a tym bardziej do Ligi mistrzów... I tak możemy dziękować że powstała taka liga konferencji, przynajmniej jest co oglądać na jesień
1
@davidek1997 no a jak... I sprawdza ile kwintali z hektara zbierze
1
@JanZagloba na Facebooku mignęło mi zdjęcie z bocianami i pomyślałem że wrzucę tu tekst z Miodowych Lat:)
0
@FcPortoFan1999 siemaneczko:))