0

@Ryoumen myślę żeby dał... Jego inteligencja na pewno by była na wyższym poziomie niż ta u Araujo

1

Teraz widać jak ważną postacią był Iñigo Martinez... Był liderem w szatni jak i na boisku... To największa strata dla Barcelony że Iñigo odszedł z Barcelony tego lata... Nie istniejemy w obronie... W sumie w tamtym sezonie również traciliśmy dużo goli ale mieliśmy gladiatora w postaci Iñigo a teraz zostaliśmy z elektrycznym Araujo który znowu dał znać o sobie bo umówmy się, ten karny był słusznie podyktowany, tam nie było żadnych kontrowersji. Przez odejście Martineza cały misterny plan poszedł wiecie gdzie

3

Bezsensowny faul... Podłożył mu nogę i sędzia miał prawo odgwizdać karnego... Ehhh Iñigo wracaj do nas:(

0

I znowu Araujo dał o sobie znać

0

Karny ewidentny

3

No penalty no party

0

@RezerwowyWojtus przypatrz się dokładnie... Na 100 pro nie dotknął tej piłki obrońca...

0

@RezerwowyWojtus no raczej nie, przynajmniej tak to wygląda w zwolnionym tempie...

3

https://vm.tiktok.com/ZNdGMJAvR/

Dopiero w zwolnionym tempie zobaczyłem... Jak on to zrobił... Niesamowite :O

8

Kartka dla Kounde zasłużona oczywiście ale żeby dać drugą piłkarzowi Sociedad to już zapomniał

0

Niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego nie ma drugiej żółtej a w konsekwencji czerwonej kartki po wejściu w nogi Lewego od tyłu dla tego typa...

2

Słaby ten Roony... Gubi piłkę i z dryblingiem też nie jest za dobrze i mamy efekty w postaci straconego gola... Yamal po przerwie musi wejść koniecznie na boisko

0

Kapitalny mecz do przerwy na Metropolitano... Mam nadzieję że w drugiej połowie obejrzymy takie podobne zawody a nawet może i lepsze, zakończone na koniec zwycięstwem Atletico

3

To jest klasa to jest styl. Cały Robert Lewandowski... Ależ to jest kiler:))

0

@clyde nie kupowałem nigdy to wolałem się zapytać... Czyli z której strony bym nie patrzył to i tak muszę wydać te ponad 200 zł za dostęp do gry online:/

0

@clyde aaaaa no właśnie... Dziękuję za pomoc... Bym się naciął...

0

Siemanko Panowie bo ja nie w temacie... Karta podarunkowa w kwocie 200 zł w Żabce PS jest subskrypcją na rok do gry online?

0

@Dankho94isback no jak widać w piłce nie wszyscy

0

@directedbyfcb tacy dziennikarze nie powinni mieć prawa głosu... Powinny się zmienić kryteria, tylko dziennikarze którzy mają jakieś pojęcie na temat piłki

0

O matko boska...

0

@Dankho94isback wiem wiem że dziennikarze tam głosują ale jednakowoż wszyscy są kolektywem kolesiostwa i organizatorzy tego plebiscytu kiedyś powiedzieli że jest taki Polak który krytykuje naszą galę i trzeba po nim jechać jak się tylko da

0

@JordiAlbion ja wiem o tym że dziennikarze tam głosują, ogólnie napisałem

5

Ale to 17 miejsce Lewego to już serio plucie oficjalne naszemu rodakowi w twarz i to takimi melami prosto z migdałów... 42 zdobyte gole, do tego krajowa potrójna korona a te cymbały francuskie umieszczają go na 17 miejscu... I ten Vinicius nad nim, Palmer w dziesiątce też był tak zabawny jak wręczenie niewidomemu PlayStation... Ja rozumiem że można być ciętym na piłkarza za to że kiedyś powiedział kilka niepochlebnych słów na temat tego śmiesznego plebiscytu ale litość boską, ale już minęło trochę czasu i powinno się traktować naszego rodaka na równi z innymi... Ja na miejscu Lewego tam nawet nie pojechał... Banda kolesiostwa, nic poza tym tam się znajduje... To samo tyczy się Pedri'ego... Najlepszy pomocnik poprzedniego sezonu a te żabojady umieszczają go na 11 miejscu... Czego wy nie rozumiecie xdddd

0

No i dobrze... Yamal ma jeszcze czas na wygranie złotej gały... Chociaż swoją drogą gdyby ktoś mi powiedział rok temu że Dembele wygra złotą piłkę to bym powiedział żeby ten ktoś wziął kilometrowy rozbieg i wiecie co zrobił... Ale potencjał Dembele zawsze miał... Szkoda tylko że nie pokazał tego, sobie nie mógł bo był wiecznie kontuzjowany... Gratulacje dla francuskiego pisarza a Yamal niech walczy o ZP a jak będzie walczył potwierdzając swoją walkę trofeami to wygra tę złotą piłkę jeszcze nie raz

1

No i dupa, spalony xdd

0

@matirix20 dokładnie... Ta murawa jak dywan perski jest... Idealna... Kameralny stadionik ale idealnie przygotowany pod grę

8

Nie wiem jak wam ale mi się przyjemnie ogląda mecze z perspektywy tej kamery na tym stadionie... Mianowicie kamera jest na idealnej wysokości, chociaż myślałem że będzie znacznie gorzej

0

Kwintesencja hiszpańskiego sędziowania xdddddd

0

Taazy w gotowości do wejścia na boisko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?