Piotr,1985
Dołączył/a: styczeń 2013
Koszalin
67 obserwujących
82 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&opi=89978449&url=https://geekweek.interia.pl/technologia/news-rozcieli-gory-na-pol-by-poprowadzic-autostrade-projekt-stule,nId,22170445&ved=2ahUKEwjJ3dWSpumOAxUeIRAIHXG8JVsQFnoECBkQAQ&usg=AOvVaw1cAUfzpzM5HIq1sjnXx-g4
Nie mam pytań jak Chiny się rozwinęły... No kopara mi opadła do samej podłogi czytając ten artykuł... A my Europejczycy... Co mamy... Zakrętki przytwierdzone do butelek... A co tam jak szaleć to na całego xddddd
0
Forma mutant budowana w zajebistym tempie ale dobrze by było żeby nasi w następnym sezonie mniej bramek tracili
0
Oooo i pokazał się Tiburon... Jak zwykle w formie:))
2
Uffff a już myślałem że mu ucho wyrwał... Tak długo leżał chłopak i z bólu się zwijał xdddd
2
Jakie bombasso Christensena... Pięknie to wsadził
3
Mecz towarzyski czy nie ale a takich meczów też trzeba wnioski wyciągać... Za dużo bramek tracimy a taki Seul to powinien oddać 5 strzałów w ciągu meczu...
0
@MarFan no ale problem w obronie jak był, tak jest nadal...
0
Trening na boisku a zraszacze w najlepsze działają xddd
0
Nowy sezon się zbliża a Barca ta sama... Za dużo bramek tracimy i to jest nadal duży problem Barcelony Flicka
0
Te wyjazdówki są zajebiste ale jeszcze lepsze by były gdyby były czarne lub granatowe:))
4
Ehhh powoli wykruszają się legendy które kojarzę z młodych lat... Nich Ci ring lekkim będzie tam na górze Hulk:(
2
@xvcWinterSoldier jeszcze Jurgen Klopp i Thomas Muller... Bije z tych tak pozytywna energia że ich nie da się nie lubić:))
0
"W grze mamy bardzo ambitne trofea, jak Liga Mistrzów, co lepszego można zrobić z klubem mojego życia"...
Jak to co odpalić FC25 czy we wrześniu FC26 i tam sobie Nico wygra ligę mistrzów... Tak więc powodzenia bo na tej prawdziwej murawie to daję im maksymalnie 1/4 finału przy iście szczęśliwej drabince o ile wydostaną się z fazy ligowej...
3
Twórz sobie dalej... Życzę kariery jakże nie usłanej trofeami klubowymi... No może przy dobrych wiatrach uda mu się wygrać PK przy odpadnięciu Realu czy Barcy... Myślałem że chłop ma większe ambicje no no ale wybrał jak wybrał... Jest jeszcze jedno wytłumaczenie... Mianowicie otoczenie... Brat mógł też na niego wpłynąć i tyle... Szkoda tylko że nie chciał posłuchać głosu swojego serca
0
@MaziFCB no właśnie o to chodzi... Ten mecz mógłby zakończyć się nawet wynikiem podobnym do tego co z Benficą... Dla widowiska byłoby zdecydowanie lepiej gdyby to Barca awansowała do tego finału no ale teraz to można sobie gdybać...
0
Cały czas zachodzę w głowę jakby wyglądał finał ligi mistrzów pomiędzy Barcą i PSG... Ciekawe jakby ten mecz się zakończył... Ja nie mówię że Barca by wygrała ten finał ale na pewno by nie było tak jednostronnego finału jak ten z Interem... Jedynie Barca moga stanąć jak równy z równym w tym finale bo jak widać Real nadal jest cienki jak siki węża i ten mecz na KMŚ to potwierdził... Ehhh szkoda że się tego nie dowiemy... Że ten Inter musiał mieć tyle fuksa:/
0
P kurła chyba szykuje się miazga na białej części Madrytu... 10 minuta i już 2:0
0
I niech mi ktoś powie że KMŚ mają sens... Jak to dobrze że nas tam nie ma... Przynajmniej ominą nas kontuzje jak w przypadku Musiali... Życzę szybkiego powrotu do zdrowia... I będziemy bardziej wypoczęci... Totalnie bez sensu jest ten pseudo turniej
3
Podpisać dziesięcioletnią umowę z klubem który nigdy nic nie zdobędzie znaczącego w Europie... To jest logika... A talent Nico tak samo będzie zmarnowany jak talent jego brata. To jest logika
2
@DiSBlaDE czuwają nad serwerami:))
2
Wytłumaczenie jak działa bomba konwencjonalna... Polecam bo świetnie wytłumaczył jak to działa:)
0
@FiscaelBarca za to co wyczynia w obronie... Zapomnij... 40 mln max 45, za więcej nie ma szansy żeby poszedł no chyba że szwagry będą świetnymi negocjatorami to tak ale raczej wątpię
0
@patrykzmc2000 myślę że za więcej niż 40 baniek to nie pójdzie... 25 czy 30 to zdecydowanie za mało ale jeśli by wynegocjował cenę 40 mln to można usiąść do rozmów... Bo na pewno nie pójdzie za 60 a tym bardziej za 65 mln za to co wyczynia w obronie
1
@LeoMessiiBarcaPepa szkoda że tego Taha nie udało się pozyskać ale Araujo jest ja sprzedaż... On jest tak elektryczny że szkoda gadać... A za niego by Barca na pewno zainkasowała jakieś 40 mln, przynajmniej tak mi się wydaje
0
Już się nie mogę doczekać kolejnego sezonu... Na jednej stronie Nico a na drugiej Yamal... Ależ to będzie chodzić... Ja pierdzu... Do tego Raphinia jako podwieszony napastnik a na szpicy Lewy... Moim zdaniem transfer Nico nie może się nie udać.
5
Ależ się jaram tym transferem... Bo wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to że Nico dołączy do Barcy... Ten transfer nie może się nie udać... Widząc jak Nico i Yamal dogadują się świetnie w reprze to co będzie w Barcelonie... Tworzy nam się mocarna Barca... Skrzydełka Nico& Yamal, atak Lewandowski, jako podwieszony napastnik Raphinia tak więc atak marzeń można by rzec będziemy mieli, chociaż młodszy napastnik też by się Przydał... Alexander Isak mokry sen każdego kibica Barcy ale raczej nieosiągalny, przynajmniej nie w tym okienku transferowym
1
Nie wiem jak wam ale Nico w poruszaniu się po boisku przypomina trochę Dembele... Ależ to będzie bujać... Na jednym skrzydle Yamalek a na drugim Nikoś... Mam nadzieję że dojdzie do tego transferu, mam też nadzieję że jak najszybciej ten transfer zostanie sfinalizowany. Jaram się niesamowicie... Ten transfer nie może być nieudany, tak się przynajmniej na papierze wydaje...
0
https://vm.tiktok.com/ZNdD2GdD5/
Ależ to zapiernicza... Jest moc
2
@DanielPL pi jego wypowiedziach i próbie wymuszenia gry jako podstawowy bramkarz to mi go nie szkoda... Szczerze mówiąc nie spodziewałem sie tego po nim
0
https://vm.tiktok.com/ZNdDFgUAM/
Zabijał samym wzrokiem... I do tego miał Var w oczach... legenda której nikt nie dorówna