1

To jest magia Flicka... Trzeba w drugiej połowie przypieczętować zwycięstwo no Inter oprócz tych dwóch bramek nie istnieje..

0

@Dawid95 zdecydowanie Araujo

2

Kuźwa Predator kontuzjowany... No to mamy przejebane:///

2

I po kiego puszczają te reklamy przed samym meczem... Jakby to kogoś interesowało...

0

No nie pierdo... Yamal kontuzja... No to mamy przejeba...:/

0

https://vm.tiktok.com/ZNd2EyJEP/

Ale synchro.... Dobre:))

9

https://vm.tiktok.com/ZNd2vCbhN/

Ależ od Wojtusia bije pokora, to jest wręcz nieprawdopodobne ale mi się wydaje że on nadal niedowierza... To jest dla niego sen który jest rzeczowością. Wyobraźcie teraz siebie... Jesteście na emeryturce i nagle dzwoni do was fc Barcelona... Jeden z dwóch najbardziej rozpoznawalnych klubów na świecie... I któryś z was do tego klubu trafia i staje się pierwszym bramkarzem... Oczywiście były wielkie kluby jakimi jest Arsenal czy Juventus Turyn ale FC Barcelona to jest tej klub w którym jesteś cały czas na świeczniku... Jak czasem kariera potrafi zaskoczyć człowieka... Ale to też jest ciężka praca i bez tej pracy na pewno by nie było tam Wojtka. Oby zdobył potrójną koronę... Życzę mu tego z całego serca:))

0

https://vm.tiktok.com/ZNd24qhG9/

Yamalek to chyba mu się sni po nocach już xddd

0

https://vm.tiktok.com/ZNd2XhCqc/

Koszmar żółwia w najczystszej postaci:))

0

@Majkel34 tak było, potwierdzam i pewnie kilku ludzi też to potwierdzi

1

https://vm.tiktok.com/ZNd2Ckgc5/

Ławka rezerwowych po strzelonym golu przez Kounde

2

Autentycznie ale Real ma mentalność przegrywów... Oni nie potrafią pogodzić się z porażką... bellingham mówi coś o tym że wszystko jest dla nich, carvajal wspomniana o jakiejś sytuacji z Yamalem a rudiger rzucił butelką w stronę sędziego no i coś tam męczennik mówił ale akurat u niego to normalne bo on mózgu nie ma. Oni przegrywać nie potrafią, ci za mózgi a raczej bezmózgi ale niech płaczą, tylko to im pozostało:)

0

Kylian Mbappe

Uno-0:4
Dos-2:5
Tres-3:2
A 11 maja może być cuatro

No no niezły początek przygody żółwia w Realu. Życzę kolejnych takich spotkań i wyników w białej koszulce:))

0

https://vm.tiktok.com/ZNd296oAW/

Młody gra bez układu nerwowego. Jak on się ustawia w obronie to czapki z głów:)

1

https://vm.tiktok.com/ZNd29jFUv/

Ależ taki gol musi smakować i to strzelony w końcówce meczu. Euforia na poziomie kosmicznym... Coś niesamowitego a my szarzy kibice przeżywaliśmy to razem z kundelkiem i resztą stada... Niesamowite uczucie:))


5

Ale ta zmiana koloru włosów Yamala była okropna. Dużo lepiej było mu w poprzednich, dobrze że nie zapomniał jak się gra i zanotował dwie piękne asysty:))

5

https://vm.tiktok.com/ZNd292RS3/

Cubarsi kapitalny przechwyt, Pedri kapitalny pass do Yamalka, Yamalek do Pedri'ego a Pedri pięknym strzałem umieszcza piłkę w siatce... Co za akcja:)))

0

To jak myślicie kiedy może się spodziewać wysypu komentarzy ze strony kibicuw Realu "piętnaście lig miszczuw"... Kiedy to nastąpi xdddddd

0

https://vm.tiktok.com/ZNd2Hssvk/

Takie cuś było przed samym finałem... Ejjj kozak:))

0

@DonAndresFCB ewidentnie obniżył loty. A to wszystko po tym cholernym wywiadzie przed meczem z Argentyną... Po co on w ogóle się wypowiadał... Przecież Argentyna w tym momencie to jest lata świetlne przed Brazylią a on jeszcze im groził paluszkiem.

4

Ale co wam powiem to wam powiem ale takie zwycięstwa smakują najlepiej... Oczywiście fajnie jak Real dostaje na dziurę 4:0 czy 5:2 ale taki mecze które są wyrwane wręcz z pyska prześcieradeł jednak smakują najlepiej i do tego jeszcze w finale... Piękny to jest wieczór dla kibiców Barcelony. Tak jeszcze spiąć to wszystko taką klamrą w ligowym el Clasico, wygrać u siebie i będzie można zaliczyć sezon do idealnych u siebie na podwórku ligowym. Tylko ta Liga mistrzów... Obu tam poszło też wszystko zgodnie z planem, chociaż widać że piłkarze są już ewidentnie zmęczeni sezonem

0

@norbi77 czy ja wiem... Carlo to nadal top i jak mu się uda w następnym sezonie ogarnąć drużynę to może być ciężko tak więc może lepiej żeby odszedł z Realu

0

@D10SLEO niesamowity piłkarzy i tak jak mówisz, niespożyte siły

1

@Comfortable_ co było kiedyś to było. Najważniejsze że jest u nas i u nas rozgrywa genialne mecze:))

0

@addept trudno wybrać. Obaj są zajebiści:))

8

Jules mordeczko ja chcę twoje dredy... Ależ nam się udał kundelek kochany. W topce najlepszych obrońców na świecie jest

3

https://vm.tiktok.com/ZNd2HWNMe/

Taka sytuacja hahahaha

3

Komentarz usunięty

5

Jurek w żałobie... Ojoj jak mi go przykro...

2

Pierwszy krok do potrójnej korony zrobiony. Czekamy na więcej:))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?