1

@Comfortable_ co było kiedyś to było. Najważniejsze że jest u nas i u nas rozgrywa genialne mecze:))

0

@addept trudno wybrać. Obaj są zajebiści:))

8

Jules mordeczko ja chcę twoje dredy... Ależ nam się udał kundelek kochany. W topce najlepszych obrońców na świecie jest

3

https://vm.tiktok.com/ZNd2HWNMe/

Taka sytuacja hahahaha

3

Komentarz usunięty

5

Jurek w żałobie... Ojoj jak mi go przykro...

2

Pierwszy krok do potrójnej korony zrobiony. Czekamy na więcej:))

0

I ten ryj męczennika... Miód na moje oczka:))

1

A jak ten pajac Rudiger chciał rzucić w sędziego lodem... On serio powinien oddać się na jakieś badania idiota, męczennik tak samo. Idealnie pasują do Realu

0

@Kgorecki2500 ja tak samo ale jednak takie mecze są najbardziej emocjonujące i zwycięstwo po takim meczu smakuje jeszcze lepiej:))

0

Takie zwycięstwa smakują najlepiej... Nie 5:0 tylko właśnie takie a psy z Madrytu a w szczególności Rudiger czy męczennik szczekają dalej... Tylko to im pozostało... Jak ja kocham ten klub... Visca el Barca... Można otwierać dobre piwo a po ostatnim meczu w sezonie mam nadzieję że otworzymy szampany:))

5

Cubarsi jaka skała... On rzeczywiście nie ma układu nerwowego... Żeby tak grać w tak młodym wieku... Niesamowite

2

Mecz godny finału tylko gdyby nie ten złodziej w zielonej koszulce... Dwóch ewidentnych karnych nie odgwizdał dla Barcelony...

0

Chyba go niestety nie dotknął ale co tam że Barca powinna mieć w tym meczu dwa karne... Jakiś absurd

0

Wojtula nasza skała w brameczce:))

0

A wrzudkez już się pruje... Jak oni wczoraj chcieli ten mecz zbojkotować jak sędzia jest całkowicie za Realem... Tak na prawdę to Real już powinienem grać w dziesiątkę...

0

A kartki brak... Co za ślepy kret z tego sędziego

1

Panie Balde wracaj pan jak najszybciej, jesteś pan potrzebny bo Gerard Martin z całym szacunkiem ale nie dojeżdża

0

2

@JimMorrisonFCB ja już lepiej rozegranego brejka raczej nie zobaczę a minęło już 13 lat. Jakby nie miał układu nerwowego przy tym czyszczeniu. Kosmiczny poziom wtedy miał. Dwa razy z rzędu zdobył mistrzostwo świata nie trenując nic. Geniusz:))

4



Najlepszy break jakikolwiek widziałem. To jak Rakieta wyczyścił stół to istny kosmos:))

0

https://vm.tiktok.com/ZNdYGu4od/

Takie tam we wczorajszym meczu:))

2

1

Podanie Pedri'ego to inny level... Szkoda tylko że Yamal nie potrafił tak wspaniałego podania wykorzystać:/

1

Ależ Olmo jest kocurem. Jaką on daje jakość to jest niepojęte... Oby te kontuzje go tylko omijały:))

0

@lajcior że nie będzie nawet można usunąć... Nawet w przypadku zgw*cenia... Czy PDF... Przecież to stek bzdur jest... Zresztą moim zdaniem kobieta powinna mieć wybór i tyle... Nie czuję się ja siłach wychować dziecko no to usuwa ciążę. To jej ciało i to ona powinna o nim decydować

0

@Comentateiro nie ma kogo głosować tak na prawdę... Każdy kandydat jest głąbem... Nawet taki Mentzen który miał moje poparcie ostatnio mnie zawiódł... No z tą aborcja to poleciał za bardzo. Odklejeni tam wszyscy są... Jedyny wygrany tej kampanii to Stanowski który poszedł tam dla beki... No ale on akurat Nek startuje w wyborach więc odpada

0

https://vm.tiktok.com/ZNdYyjpTm/

Ulubiona kiwka... Jak Pedri wtedy minął João Palhinhe to jakiś kosmos. Ten biegnie na niego a Pedri jakby sobie z tego nic nie zrobił, minął go o dalej kontynuował grę:))

0

Ten to na te gole... Ładnie przymierzył Fede

0

@Roobo był kopnięty tak więc należał się karany

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?