1

Ansu wierzę w ciebie.l chłopaku. Obyś strzelił gola:))

0

To musiało się tak skończyć

0

A ten Giurassy to z wyglądu przypomina mi Tony'ego Todda, typka który grał w "Oszukać Przeznaczenie" lub "Candyman"

0

@Stu albo Bayernem... Nie wiadomo kto awansuje. Tam tylko jest jeden gol różnicy

2

I cyk kolejna asysta Fermina do Lewego. Widać że się dobrze rozumieją na boisku:))

2

Robert Lewandowski ooooooo Robert Lewandowski. Ależ to jest kiler:))

0

No panowie pobudka bo końcowa meczu była no nie za wyraźna tak więc do roboty bo mecz sam się nie wygra...

2

Uffff s jednak gol. Już myślałem że będzie spalony

0

I po co... Spalony będzie...

1

Akcja zajebista ale Yamal powinien podać do Lewego

3

Nie ważne kto strzeli, najważniejsze są 3 punkty i dobra zaliczka przed meczem rewanżowym:))

0

https://vm.tiktok.com/ZNdNfGqww/

Chłop co oszukał prawa fizyki:o

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

https://vm.tiktok.com/ZNdNhoR92/

Zmarnowali jego potencjał w Barcelonie. Gdyby go wystawiali na swojej nominalnej pozycji to być może zrobiłby większą karierę. Wydawało się że jest wprost idealnie skrojony na Barcę, może i był nawet ale coś poszło nie tak

1

Jeszcze Camavinga się wykartkował na rewanż tak więc kolejne wzmocnienie dla Arsenalu

0

Jakiś taki ten Carletto niewyjściowy jest, taki niewyraźny jest, ciekawe dlaczego:))

12

Jeśli pierwszy gol Rice był piękny to co powiedzieć o tym wolnym. Co za gol. On nie tylko ściągnął pajęczynę, on zabił tego pająka który tam mieszkał. Co za wolny Anglika. Czapki z głów :O

1

Ci to mają podpisany pakt z fartem. To aż nieprawdopodobne jest...

1

Ale przymierzył Rice z wolnego. Kapitalny wolny w wykonaniu Anglika

0

@turhiay no ale karnego tam nie powinno być. Trochę obiektywizmu

11

Nie no karnego też bym nie podyktował w tej sytuacji, chociaż Realowi by ten karny zapewne przyznali sędziowie

1

@Ricardinio14 przepiękny sport, tylko trzeba zrozumieć tę dyscyplinę sportową:))

2

https://vm.tiktok.com/ZNdLcoCRL/

Geniusz na swojej pozycji. Ma wszystko, strzały z daleka, rzuty wolne no i ten nieprawdopodobny przegląd pola. Z Leo Messim może zasiąść przy stole i porozmawiać i wizji i przeglądzie pola. Komu jak komu, ale pomnik należy się De Bruyne. Niekwestionowana legenda Manchesteru City i chyba najlepszy pomocnik w historii Premier league i jeden z najlepszych pomocników w historii

0

@PatrychoO na też lubię, byłem z niewielu jego zwolenników pozostania w Barcelonie ale ostatnio no trochę go odkleiło. Powinien z sędziami się kłócić a nie z kolegami z drużyny. Takie zachowania psują atmosferę

6

@Kondziubarca Dokładnie. Ja takich zachowań też nie toleruje a tutaj bronią go co niektórzy jak bożka jakiegoś. Flick powinien go sprowadzić na ziemię bo ewidentnie odleciał a zaczęło się to od tego jakże głupiego wywiadu przed meczem z Argentyną

6

@PatrychoO tam musi na grubo wjechać suszarka Flicka a jak wiadomo on potrafi to zrobić a jak nie zadziała to odsunąć od składu i już a jak kompletnie nic nie pomoże i takie zachowania będą się powtarzały to go opchnąć za dobry hajs spędzając i sprowadzić Leao albo Williamsa. Wiem że daleko w przyszłość wybiegam no ale jak takie coś będzie w przyszłości się powtarzało to innego wyjścia nie widzę. Szczerze mówiąc to nie spodziewałem się takiego zachowania po Raphini. Zawsze uważałem go za ułożonego faceta a tu takie coś...

4

@Kamiloza91 no coś ty... Takie zachowania trzeba tępić w zarodku... Rozumiem jeszcze jakby z piłkarzami Betisu się szarpał, ale ze swoimi... Coś mu się tam odkleiło ewidentnie

1

https://vm.tiktok.com/ZNdLggqNc/

Co jest z nim nie tak... Najpierw ten niepotrzebny wywiad przed meczem z Argentyną a teraz to... No coś mu się ewidentnie poprzestawiało jak widać na załączonym obrazku. Rozumiem gdyby z piłkarzami Betisu tam wojował ale ze swoimi. Bardzo mi się to nie podoba. Hansi powinien z nim porozmawiać i to w trybie natychmiastowym:/

2

Kuźwa piłkarze Betisu jak grzyby po deszczu wyrastają przy każdym groźniejszym podaniu naszych. Jak na razie Betis rozgrywa świetne zawody. No łatwo nie jest w dzisiejszym meczu:/

0

@Hindus wiem wiem, gdyby był wypoczęty to na pewno by grał od początku... Oooo wywoływałem wilka z lasu:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?