0

@pempo13 no niby tak, wiem o tym ale jednak nie wiem czy posadzenie Pedri'ego nie odbije się po dzisiejszym meczu...

0

Tak czułem że Lewy nie zagra dziś bo jego akurat trzeba oszczędzać ale że Pedri jest na ławce rezerwowych, no to tego bym się nie spodziewał... Oby to się nie zakończyło czkawką jak na jesieni... Tam też było za dużo kombinacji i każdy wiedział jak ten mecz się wtedy zakończył:/

0

@13th to mógł być przypadek, widziałem kilka tablic z Krzyśka datą śmierci tak więc ja bym się tym raczej nie sugerował no chyba że coś jest na rzeczy to wtedy tak

2

@maroon powinni wszyscy za to odpowiedzieć

6

No i uniwersum Szkolna 17 umarło bezpowrotnie. Teraz boże kłótnie przenosiły się tam na górę, pan Bóg teraz będzie musiał się zmagać ze sporami pomiędzy Krzyśkiem a Wojciechem. Spoczywaj w spokoju niedoszły prezydencie Białegostoku

0

@mordini123 a tam normalnie przez Androida, przez telefon założysz maila bez konieczności podłączania pod kompa?

1

@mordini123 a dziękuję, zobaczę co to takiego jest i skorzystam jak się nie da wynegocjować odpowiedniej ceny przy przedłużeniu umowy:))

0

@Boro79 faktycznie masz rację. U nich coś mogę jeszcze wynegocjować jak będą do mnie dzwonili żebym przedłużył umowę bo zapewne będą dzwonić... Tylko czy zejdą taką samą kwotę która mnie satysfakcjonuje... Bo samo C+ online będzie kosztowało 75 zł a jak wykupię a za przedłużenie umowy wołają 110 zł razem z CL..

0

@Safrani no wiem widziałem właśnie. Kurde chyba za bardzo się pospieszyłem z wypowiedzeniem umowy ale mam jeszcze miesiąc na podjęcie decyzji. Chciałem taniej żeby wyszło ale chyba jednak jestem skazany na dekoder bo na nowszy telewizor na tę chwilę mnie nie stać:/

0

Chłopaki pomóżcie, czy mogę zainstalować na PS5 Canal Plus online, jak tak to jak to mogę zrobić...

0

Wojtuś to sam już z dobre pół paczki Malborasków wypalił podczas tego meczu. Chłopak kompletnie bezrobotny w tym meczu jest:))

2

Rekin musiał wejść na boisko żeby Lewy strzelił gola:))

1

@OskP dla kontrastu, RSSS do przerwy 0 jakichkolwiek strzałów a Barca 13, tak więc dominacja totalna w tym meczu jest:)

1

@OskP zajebiście. RSSS tylko się broni a my atakujemy. Jest ciągły atak, RSSS nie ma w tym meczu nic do powiedzenia:))

3

Dawać mi już drugą połowę kurła mać... Ależ się przyjemnie patrzy na grę naszych:))

0

Ależ się na to patrzy. Ciągły atak na bramkę RSSS:))

3

Pajac znowu w akcji...

1

Zdecydowanie nie. Niech zostanie tam gdzie jest

1

Niewykorzystane sytuacje się mszczą. Ferran dwie setki, Lewandowski też poza bramką miał może nie setkę ale te powinien wykorzystać podanie od Raphini

31

Typa który oślepiał bramkarza Atletico powinni namierzyć i nie powinien już wejść na stadion. Takiego czegoś nie pochwalam

1

Rapha co dzikus to nie mam pytań a tu powinno być 5:2 fal Barcy

0

No magik. Pedri niczym Iniesta:))

0

Ale ja bym karnego nie gwizdnął

0

No nie wiem, na doje babka wróżyła... Mógł być karny a nie musiał. Dobra gramy dalej

0

@Barca_bwo no ale ta pierwsza była wręcz obowiązkiem. No był sam na sam

3

Kurde szkoda tej setki zmarnowanej przez Torresa. Frran powinien wykorzystać tę sytuację. Byłoby już 4:2 dla naszych ale i tak nie ma co narzekać. Było 0:2 na naszą niekorzyść a do przerwy mamy 3:2 ale to też pokazuje jaki charakter ma ta drużyna za Flicka. Za Xavi'ego to byśmy kopali się po czole gdyby było już 0:2 dla przeciwnika a tu, no stress, wiara i pewność siebie i mamy prowadzenie. I niech mi ktoś powie że zmiana trenera nic nie daje. Flick to najlepsze co mogło nie spotkać:))

0

Powinno być 3:2 już dla Barcy gdyby Ferran wykorzystał swoją setkę ale i tak jest zajebiaszcze. Trzeba dojechać jeszcze bardziej materacy będąc w takim gazie;))))

0

@Faro ale żeby pisać że jest słabym pomocnikiem to przesada

0

@Faro no może z tym przeglądem pola to przesadziłem ale widziałem kilka dobrych piłek posłanych przez niego ale strzał z daleka to on ma wybitny. Potrafi celnie przypierdzielić z dystansu

4

Piękny gol Modrića ale on ma tak ułożoną nogę. Jeden z niewielu piłkarzy Realu którego lubię obecnie, no jeszcze Valverde jest dobry i z chęcią bym go widział w Barcelonie. Lubię Urugwajczyka, ma genialne strzały z daleka a i przegląd pola ma spoko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?