Piotr,1985
Dołączył/a: styczeń 2013
Koszalin
67 obserwujących
82 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Filipem no tak ale mam wersję na PS4. Czy gra zremasterowana się zainstaluje pomimo że mam wersję na starszą konsolę... Próbowałam już kiedyś zainstalować i wyskakuje mi jakiś błąd że nie mogę zainstalować... Którą płytkę mam włożyć?
0
@Filipem tak mam właśnie tę wersję
0
Chłopki mam pytanie... Jak zainstalować zremasterowaną wersję cyfrową TLoU2 na PS5... Piszę że mam włożyć płytę do napędu... Wystarczy płytka ta na PS4 a jak tak to którą płytę muszę włożyć, czy muszę mieć wersję na PS5 żeby zainstalować grę...
1
Debilne zachowanie Balde no ale piłkarz Getafe też prowokował
0
Młody no bez przesady. Ja rozumiem że Lamine ma ogromne umiejętności ale to już było przesadzone...
1
Kounde to wszędzie jest, w pomocy, ataku jak i obrony:)))
1
Głowy mu czasem nie urwało... No tak zareagował tak jakby łeb stracił xdddd
3
Boję się takich klubów jak Getafe czy Espanyol. Boję się że komuś odłączy się jakiś styk w części głowowej i wjedzie w Yamala i wiecie co... Brrrrrrr nawet nie chcę o tym myśleć://
0
Co za piłka od Pedri'ego. Co do Kounde to może kiedyś wystawiać go na ataku bo piłka ewidentnie go szuka w polu karnym:))
1
5:2. Real Madryt lubi to:))
2
Gołębie na stadionie ewidentnie w niebezpieczeństwie... Zagrożenia bramkowego brak:)
1
Minimalnie przeleciało nad poprzeczką
2
Przecież tu spalonego nie ma. Nad czym ten neandertalczyk się zastanawia...
0
Powinien się zmienić przepis co do spalonego. Propozycja to ta część ciała która jest najbardziej wysunięta strzeliła gola to wtedy jest spalony, albo tak samo jak z piłką która przekroczyła całym obwodem linię bramkową. Taki sam przepis wprowadzić przy spalonym. Jak piłkarz jest całym obwodem za linią obrony to wtedy odgwizdać spalone bo te milimetrowe spalone są trochę bez sensu
3
No to już są jaja. Takich spalonych nie powinno się gwizdać
0
Nawet nie wiem kiedy pierwsza połowa minęła. Za czasów Xaviego to cały czas miałem wpatrzony wzrok w ekran telefonu bo emocje jak na grzybach były a teraz... To aż nie chce żeby mecz się kończył:))
4
Nasz Yamalek jest jakiś pojebany. On na pewno ma 17 lat... To jest aż niepojęte jak on gra w tak młodym wieku.
0
Co my za piłkę gramy to jest niepojęte. Każdy jest zajebisty. Ile może dać zmiana trenera. Oczywiście jeszcze tak na prawdę nic nie wygraliśmy bo SPH jest trofeum średnim ale nawet wygranie takiego pucharu daje motywację na dalszą część sezonu. Szkoda tylko tych kilku meczy które wtopiliśmy. Aż mnie zżera ciekawość jak ten sezon się zakończy:))
0
To dotknięcie Yamalka... Mmmmm bajka:))
5
Czemu to kartki nie ma... Przecież to taktyczny faul był...
0
No i zaczynamy zabawę:))
1
@CLS63AMG tak jak słynny Psikuta xdddd
1
Jest i Ronald. Jak ja się cieszę że został:))))
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Oby to była prawda. Ronald jest topem. Wchodzi i gra swoje na wysokim poziomie i nie ważne czy gra regularnie czy po kontuzji. Wszedł za Martineza i był praktycznie nie do przejścia. Musi zostać bo gdzie mu będzie lepiej, tu ma wszystko
0
https://vm.tiktok.com/ZNeKgeoNm/
Wyższy level trollingu xdddd
26
Ehhhh mam nadzieję że Araujo dogada się z zarządem i zostanie w Barcelonie. On jest topem i strata takiego obrońcy będzie dużym osłabieniem formacji defensywnej.
1
@Safrani no i git. Jednej bestii mniej na świecie. Jeszcze pękalski i będzie można zatańczyć na ich grobach
0
https://vm.tiktok.com/ZNeKxvNQh/
Mi od razu się ten gol przypomniał:))
4
Nawet w 12 Real nie zdołał wygrać tego meczu, aha i piłkarze Realu i Perez może podziękować Wojtusiowi za czerwoną kartkę. Ciekawe jakby to się skończyło gdyby Barca grała w komplecie... Tam mogłaby wjechać dwucyfrówa nawet bo Barca była wczoraj tak naładowana ze tam wszystko byłoby możliwe a że graliśmy w dziesiątkę to cofnęliśmy się do obrony. Jaki to był piękny wieczór dla każdego kibica Barcy. Ciekawe gdzie się znajduje sufit Flicka. Pierwsze trofeum wywalczone, zobaczymy co będzie dalej...