Piotr,1985
Dołączył/a: styczeń 2013
Koszalin
67 obserwujących
82 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@nightwishygt z dupy... No coś ty, to był piękny gol w wykonaniu Modrića
0
@Kubix93 no chyba nie. Musisz mieć apkę żeby odtworzyć TT, no przynajmniej tak mi się wydaje
2
https://vm.tiktok.com/ZNd1EH5pF/
Spokój, spokój i nagle momentalne przyspieszenie i te mikroruchy. Geniusz który jest i będzie już niedościgniony przez kogokolwiek:))
0
@PatrychoO mówisz, no może i tak. Nie wiem do końca bo nie oglądam PL no ale się zdziwiłem gdy zobaczyłem tę dwójkę na ławce rezerwowych
0
Pep zawsze coś musi namieszać w tej lidze mistrzów... Co robi Się Bruyne i Haaland na ławce rezerwowych... Ojj Pepciowi już po raz enty odcięło dopływ krwi do mózgu w LM. Liga i tak przegrana i zamiast ruszyć pełna parą po LM to ten się bawi w jakiejś rotację
2
Tu powinno być 1:1. Ależ my mamy szczęście w tym meczu
0
Przecież to jest rzut karny dla Barcy...
0
@Bartula Martinez. Po prostu pomyliło mi się
0
@GeraltzKatalonii sorry Martinez. Pomyliło mu się
0
@Bartula no ja nie chcę takich wygranych Barcelony. Trochę tam kontrowersji jest no ale może ja się Nek znam..
0
Ale i tak czy siak to moim zdaniem ta sytuacja jest do szerokiej dyskusji... Nie wiem czy Garcia zdążył by dobiec do piłkarza Rayo... Kontrowersja jest moim zdaniem
0
@scorpion93 ok ok nie wiedziałem... Tyle tych przepisów jest ze można się pogubić
0
@Kitek1640 wiem zauważyłem.... Nie widziałem o tym. No człowiek się całe życie uczy:)
0
Ale tam spalonego nie było... O kurde ale wał dla Rayo...
2
Ale pięknie madryckie kluby grają dla nas. No miód na moje oczy. Obu ten wynik się utrzymał co jest w Madrycie, my wygrywamy swój mecz i awansujemy na pierwsze miejsce bodajże:))
0
No umiejętności ma niesamowite ten brazol ale co z tego jak w głowie jest jeden wielki pustostan...
1
O Jezu, o Jezu mogę mu urwało. Czy Winiczius Żunior musi za każdym dotknięciem się wywracać i gestykulować każdy upad... Strasznie irytujący typ...
0
Ale spokojnie, karny to jeszcze nie gol...
3
Karny dla Osasuny. A tylko włączyłem mecz. Ma się te wyczucie:))
1
https://vm.tiktok.com/ZNeo7Qkqk/
Tak to wyglądało. Potwierdzam hah
0
Remis w derbach Madrytu to najlepsze co mogło nam się przydarzyć. Takiego wyniku oczekiwałem i taki wynik też otrzymałem. Teraz tylko i aż wygrać swój mecz z Sevillą i wracamy do gry o mistrza Hiszpanii:))
0
@ViscaelBarca2007 oczywiście że tak i zdaję sobie z tego sprawę. Nigdy nie wiadomo jak damy piłkarz się zaaklimatyzuje w nowym klubie. Ilu piłkarzy za których kluby zapłaciły ogromne pieniądze się Nek sprawdziło ale to też jest młody piłkarz tak więc jeszcze się prawdopodobnie rozkręci.
0
@BORO_12 no niewiadomo jak będzie grał w innym klubie. Inna taktyka, inny styl gra i to może być punkt zwrotny w jego karierze. Taki Salah, Robben czy Palmer w byłych klubach nie błyszczeli a trafili na kluby w których im się gra dobrze i zobacz jakie mięli lub mają liczby
0
@Smixu to też niczemu nie dowodzi. Zmieni klub na lepszy to i liczby prawdopodobnie będzie miał lepsze
11
@Jakchcesz jakbym widział Iniestę. Drybling, poruszanie się po boisku, przegląd pola. No Don Andrzej 2.0:))
0
Eric Garcia tworzący najgroźniejszą akcje dla Valencii. To podsumowuje obecny sezon Nietoperzy
6
Cieszy że prowadzimy już 3:0 ale przykro się patrzy na grę Valencii. Co się stało że oni aż tak nisko upadli. A jeszcze kilka lat temu wygrywali Puchar Króla a teraz widmo spadku jest coraz bardziej widoczne
0
Nie ma szalonego. 2:0 dla naszych jest:))
1
Bezdyskusyjna żółta kartka powinna być za ten faul
0
Ale podanie Balde to jakiś kosmos. Kapitalnie młody LO obsłużył Ferrana:))