0

@nightwishygt z dupy... No coś ty, to był piękny gol w wykonaniu Modrića

0

@Kubix93 no chyba nie. Musisz mieć apkę żeby odtworzyć TT, no przynajmniej tak mi się wydaje

2

https://vm.tiktok.com/ZNd1EH5pF/


Spokój, spokój i nagle momentalne przyspieszenie i te mikroruchy. Geniusz który jest i będzie już niedościgniony przez kogokolwiek:))

0

@PatrychoO mówisz, no może i tak. Nie wiem do końca bo nie oglądam PL no ale się zdziwiłem gdy zobaczyłem tę dwójkę na ławce rezerwowych

0

Pep zawsze coś musi namieszać w tej lidze mistrzów... Co robi Się Bruyne i Haaland na ławce rezerwowych... Ojj Pepciowi już po raz enty odcięło dopływ krwi do mózgu w LM. Liga i tak przegrana i zamiast ruszyć pełna parą po LM to ten się bawi w jakiejś rotację

2

Tu powinno być 1:1. Ależ my mamy szczęście w tym meczu

0

Przecież to jest rzut karny dla Barcy...

0

@Bartula Martinez. Po prostu pomyliło mi się

0

@GeraltzKatalonii sorry Martinez. Pomyliło mu się

0

@Bartula no ja nie chcę takich wygranych Barcelony. Trochę tam kontrowersji jest no ale może ja się Nek znam..

0

Ale i tak czy siak to moim zdaniem ta sytuacja jest do szerokiej dyskusji... Nie wiem czy Garcia zdążył by dobiec do piłkarza Rayo... Kontrowersja jest moim zdaniem

0

@scorpion93 ok ok nie wiedziałem... Tyle tych przepisów jest ze można się pogubić

0

@Kitek1640 wiem zauważyłem.... Nie widziałem o tym. No człowiek się całe życie uczy:)

0

Ale tam spalonego nie było... O kurde ale wał dla Rayo...

2

Ale pięknie madryckie kluby grają dla nas. No miód na moje oczy. Obu ten wynik się utrzymał co jest w Madrycie, my wygrywamy swój mecz i awansujemy na pierwsze miejsce bodajże:))

0

No umiejętności ma niesamowite ten brazol ale co z tego jak w głowie jest jeden wielki pustostan...

1

O Jezu, o Jezu mogę mu urwało. Czy Winiczius Żunior musi za każdym dotknięciem się wywracać i gestykulować każdy upad... Strasznie irytujący typ...

0

Ale spokojnie, karny to jeszcze nie gol...

3

Karny dla Osasuny. A tylko włączyłem mecz. Ma się te wyczucie:))

1

https://vm.tiktok.com/ZNeo7Qkqk/

Tak to wyglądało. Potwierdzam hah

0

Remis w derbach Madrytu to najlepsze co mogło nam się przydarzyć. Takiego wyniku oczekiwałem i taki wynik też otrzymałem. Teraz tylko i aż wygrać swój mecz z Sevillą i wracamy do gry o mistrza Hiszpanii:))

0

@ViscaelBarca2007 oczywiście że tak i zdaję sobie z tego sprawę. Nigdy nie wiadomo jak damy piłkarz się zaaklimatyzuje w nowym klubie. Ilu piłkarzy za których kluby zapłaciły ogromne pieniądze się Nek sprawdziło ale to też jest młody piłkarz tak więc jeszcze się prawdopodobnie rozkręci.

0

@BORO_12 no niewiadomo jak będzie grał w innym klubie. Inna taktyka, inny styl gra i to może być punkt zwrotny w jego karierze. Taki Salah, Robben czy Palmer w byłych klubach nie błyszczeli a trafili na kluby w których im się gra dobrze i zobacz jakie mięli lub mają liczby

0

@Smixu to też niczemu nie dowodzi. Zmieni klub na lepszy to i liczby prawdopodobnie będzie miał lepsze

11

@Jakchcesz jakbym widział Iniestę. Drybling, poruszanie się po boisku, przegląd pola. No Don Andrzej 2.0:))

0

Eric Garcia tworzący najgroźniejszą akcje dla Valencii. To podsumowuje obecny sezon Nietoperzy

6

Cieszy że prowadzimy już 3:0 ale przykro się patrzy na grę Valencii. Co się stało że oni aż tak nisko upadli. A jeszcze kilka lat temu wygrywali Puchar Króla a teraz widmo spadku jest coraz bardziej widoczne

0

Nie ma szalonego. 2:0 dla naszych jest:))

1

Bezdyskusyjna żółta kartka powinna być za ten faul

0

Ale podanie Balde to jakiś kosmos. Kapitalnie młody LO obsłużył Ferrana:))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?