0

https://vm.tiktok.com/ZNeTx1Apg/

Panie i Panowie dołóżcie cegiełkę. Oby Bruno wygrał ten mecz:))

0

Panowie mam pytanie... Czy można w EAFC24 w drużynie SOCCER AID na PS5 dodać wyjazdowy strój bo jest tylko jeden komplet koszulek i to jest trochę lipa... Jak ktoś wie jak można odblokować, czy w ogóle można odblokować drugi komplet koszulek to proszę o pomoc jak to zrobić:))

0

Flick popełnia coraz więcej błędów... No nie zrozumiem jak można było ściągnąć z boiska Raphinie, Olmo i Lewandowskiego gdzie on kolejkę temu cały mecz spędził na ławce rezerwowych.

1

Jak psu buda należał się karny dla Betisu

2

Jakiej miłe przywitanie Rouqe z piłkarzami jak i ławką rezerwowych Barcy... Widać że miły z niego chłopak jest:))

0

https://vm.tiktok.com/ZNe3ojBnb/

L2+X i samo wychodzi:))

1

Jest Lamine jest zabawa:)

2

Czy Lamin... Ależ on ma przegląd pola... To jest niepojęte

0

Och mi krwawią widząc grę Torresa. Flick ty weź go w końcu zdejmij bo on tam sam się męczy na tym boisku...

0

Ale ten Torres jest rzadki. Poza przypadkowo strzelonym golem nic nie pokazał na boisku. Lewy powinien wejść za niego i to w trybie natychmiastowym

0

https://vm.tiktok.com/ZNe3Xog1n/

Kurde cały czas ma to coś... Ciekawe co by było gdyby postawił na karierę zawodową a nie poszedł w melanż... Teraz może by o nim się mówiło jako tym najlepszym w historii bo Ronaldo czy Messi mogą mu czyścić buty jeśli chodzi o drybling, zresztą każdy może mu buty czyścić:)))

0

Patrząc na te wszystkie sytuacje to Celta zasłużyła na zwycięstwo. Mu dzisiaj graliśmy bardzo niepewnie i ten remis powinniśmy przyjąć z pokorą i nauczką na przyszłość...

4

Lewangolski i wszystko jasne:))

0

Raphinia w tym sezonie jest przepotężny

0

@SeWo77 dlaczego pajac... Tu akurat ma rację

0

Tego Martina koniecznie trzeba zmienić w drugiej połowie bo będziemy grać w osłabieniu

1

Druga żółta kartka należała się Martinowi

13

Jakim wujem tam nie ma rzutu rożnego...

6

Portugalia dała nam się wyszaleć w pierwszej połowie a w drugiej już dojazd i to taki konkretny

1

Myślałem że już mnie nic nie zdziwi w tej lidze ale to mi zryło beret. Może sędzia kierował się butem piłkarza RSSS i dlatego odgwizdał spalonego. Szok, no takiego czegoś się nie spodziewałem...

1

Czy sędzia właśnie anulował poprawnie strzelonego gola... Dla mnie tam spalonego nie było moim zdaniem

0

https://vm.tiktok.com/ZNectGDga/

Kreatywnie i w punkt:))

7

@xavi890 po to żeby łapał minuty formę a formę łapie się dzięki minutom na boisku... Tak mi się wydaje i jest to wielce prawdopodobne prawdy to co napisałem... Przynajmniej tak mi się wydaje:)

0

I właśnie tego się boję najbardziej. Za szybko złapaliśmy swój prime. Sezon jest długi i na pewno złapiemy dołek formy, oby to nie było na koniec sezonu. O wiele bardziej wolałbym żeby taka forma pojawiała się pod koniec sezonu. Jest pięknie ale jak to się skończy to nikt nie wie. Oby Barca utrzymała taką formę do końca sezonu, tego sobie i wam życzę:)

0

No i się zaczęła La zabawa:))

0

Ten aż się zmęczył magią Barcy i usiadł z wrażenia:)

0

Dosłownie picikłak ale spalony to spalony i UJ:)

0

Spalony hahahaha:)

0

Ależ to bangla, ależ to chodzi. Oglądanie Barcy Flicka to czysta przyjemność:))

2

Piękny to był czas dla każdego kibica Barcy i zapewne nie tylko bo jest sporo ludzi którzy po prostu gardzą Vinicziusem Dżuniorem. Real dostaje na dziurę od Barcy 4:0 a męczennik nie wygrywa złotej piłki i słusznie. Wygrał futbol, elegancja i skromność. Dziennikarze po prostu dostali filmik poglądowy jak męczennik zachowuje się na boisku i już wiedzieli co robić. Gdyby zachował się normalnie to ma na bank by zdobył tę nagrodę bo piłkarzem jest świętym i tego nie można mu zarzucić ale człowiekiem już delikatnie mówiąc nie za bardzo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?