1

Toć to szok. Normalnie co to się stanęło że Milan nie chce sprzedać Leao. No aż mnie zamurowało:O

0

A późnej się wszyscy obudzili... Niech się kończy już to okienko transferowe. Przynajmniej nie będzie takich wysrywów jak ten

0

Nie wiem co mam napisać, na prawdę. To jaki nam cyrk uskutecznią gruby i grubszy to nie mam pytań. Mam nadzieję że jak najszybciej wyjadą na taczkach w biur obaj szwagry

0

@kanver_ a jakiekolwiek były...

10

Ale ten ryj irytuje i jeszcze jak chce udowodnić że on nic nie zrobił xdddd

3

Ale jakość transmisji taka sobie. Obraz laguje, komentarz też raz na jakiś czas się zacina. Jeszcze trochę do poprawy jest tam w C+

2

Ale zajebiście słucha się komentatorów w C+. Nawet nie ma co porównywać z Polsatem bo to by była obraza dla Canal+

0

Kpina i śmiech na sali jak ułomny mamy zarząd.

0

@Kgorecki2500 no złożył obietnice bratu to chce się z niej wywiązać... Co w tym dziwnego...

0

@FcPortoFan1999 racja. Dlatego pewnie został. No cóż trzeba wierzyć że za rok do nas dołączy

0

A mogliśmy mieć zajebistego skrzydłowego ale nie Laporta musiał się wysypać w mediach że "stać nas na kupno Williamsa". Nałożył presję na piłkarza i dlatego zostaje w Bilbao. Myślałem że coś się zmieni po zmianie zarządu ale mam wrażenie że jest tylko gorzej. Zamiast działać po cichu jak to robi Perez to grubasek musiał wszystko nagłośnić i napąpować balonik który pękł z dużym bukiem. Z drugiej strony mam nadzieję że plotki mówiące o tym że Nico chce rozegrać jeden sezon w europejskich pucharach w barwach Bilbao okażą się prawdą i za rok dołączy do Barcelony.

7

Schodzą bo deszcz pada. Jakiś absurd

0

@gaq Messi nie chciał tam nigdy grać, Mbappe to chciał pomóc wygrać PSG ligę mistrzów bo z nim PSG miało szansę na wygranie LM a Dembele to dzban

1

Kiedy ci z Paryża w końcu zrozumieją że nie wszystko da się kupić za pieniądze....

0

https://vm.tiktok.com/ZGeWJv2uy/

Prześlijcie ten filmik swoim znajomym. Mądre rzeczy nowi facet na tym filmiku:)

3

Ci to zawsze muszą się wtrącić tam gdzie Barca ale można być spokojnym bo Nico tam na pewno nie zagra

0

2

@sidi12843 może się nauczył bo planował wcześniej przejście do Realu... Wiesz tak mi się przynajmniej wydaje ale pewności nie mam...


5

https://vm.tiktok.com/ZGetqxxFP/

To się nazywa pasja do piłki nożnej. Tyle lat gry w piłkę nożną, tulę trofeów zdobytych przez tę dwójkę a jak przychodzi mecz w którym nie są w stanie pomóc swojej reprezentacji płaczą jakby to był ich pierwszy mecz w karierze. Cieszmy się dopóki jeszcze grają bo nie raz za nimi zapłaczemy widząc jacy piłkarze teraz biegają po boiskach no może z wyjątkiem Yamala. On na prawdę może być mega kozakiem, chociaż tak na prawdę to przez lata nikt nie przebije tej dwójki:))

1

https://vm.tiktok.com/ZGetuV2ME/

Cudowne obrazki. Takiego Leo chce się oglądać:))

5

@Aragorn33 bez przesady. To już by było ewidentnie za nazwisko. Nie psujmy dobrego wizerunku Leo, innym też się należy złota piłka

39

Co za weekend. Hiszpania jak i Argentyna wygrywają swoje turnieje. Czy można sobie wyobrazić lepsze zakończenie:))))

0

@jedrek7000 no właśnie nazwisko i przez to że Messi dostanie złotą piłkę za nazwisko będzie niesprawiedliwe a po drugie nie ma już takich statystyk jak kiedyś a statystki sprzed kilku lat nie grają roli. Nie mam zdania kto powinien dostać zp ale na pewno nie powinien być to Messi. Messiego jeszcze czeka super złota piłka także na tej nagrodzie powinien się skupić a złotą piłkę niech już zdobywają inni piłkarze

0

@jedrek7000 no Messi też nie zasługuje. Po pierwsze gra w lidze burgerów a po drugie też nie gra wybitnego Copa America także on też nie zasługuje

1

@jedrek7000 Messi już nie zasługuje na złotą piłkę. Już niech inny ją zdobywają

0

@MesQueUnClub_87 ale jaki to jest procent... A talenty które się objawiają mają zazwyczaj 21, 21 lat i to jest talent. Większość piłkarzy w ich wieku są już pełnoprawnymi piłkarzami. Po prostu my nie potrafimy grać w piłkę i tyle

2

No to jeszcze przegrany finał mistrzostw Europy ma Wembley w 2028 Garetha Southgate i będzie mial hattricka przegranych finałów:))

0

@maroon no nic i ja wiem o tym ale ile pieniędzy pakuje się w piłkę nożną i g*wno z tego wychodzi

2

Zazdroszczę tym reprezentacją które zdobywają reprezentacyjne trofea. Ale to musi być fajne uczucie będąc kibicem takiej Hiszpanii czy innej topowej reprezentacji. Prawie 40 milion ludu a my nie potrafimy złożyć reprezentacji która by walczyła o najwyższe cele. Przecież to jakaś paranoja jest://

2

Oby tylko Morata nie upuścił pucharu bo z tym drewnem wszystko jest możliwe xdddd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?