0

I czemu chłopie płaczesz... To nie koniec meczu jest także luzik.

2

Taka burza w taki upał to jak zimna kąpiel. Ale ulga dla ciała i ducha:))

0

@adamek20151 no to lipa, nie mam vitaplay:/

0

Na jakim kanale leci mecz Argentyny

1

@FabianekMrozek no coś ty, Busquets w swoim prime nakryłby Rodri'ego czapką. On był siedział na ławce rezerwowych w czasach Busiego

1

@Lucyfffer moim zdaniem i tak będzie to jeden z dwójki Vini czy Belingham. Zasłużył jeden z tej dwójki i kropka

1

Mamy to, oby jutro awansowała Holandia:))

0

@Hindus no prawie łysi. Obaj mają podobne fryzury

0

@Hindus aaaa no tak, pomyłka bo oboje łysi są

0

Jakie brzydkie zachowanie Yamala
A co zrobił Chiellini z Saką w finale Euro. Brawo młody, tak się broni wyniku:))

0

Jakbym widział strzał w finale MŚ

1

@maroon wiem wiem dlatego napisałem z pewną dozą ostrożności ten komentarz

1

@dv7wisnia sorry pomyłka się wkradła

0

Ale ten Mbappe Nek jest taki straszny jak go malują. Jak go się konkretnie przypilnuje to jest praktycznie bezproduktywny. La Liga zweryfikuje jego rzeczywisty talent bo La Liga to nie liga francuska. Tam jest poziom dużo wyższy niż we Francji i w Realu nie będzie Bogiem tak jak w P$G także zobaczymy czy mu się uda osiągnąć sukces na Santiago Bernabeu

0

Że jeszcze kibicom niemieckim nie znudziło się gwizdanie na Cucurella'e xddd

0

Ale ten Morata jest rzadki. Hiszpania jakby grała w dziesiątkę. Rzadko co jest jego nazwisko wymieniane przez komentatorów. Do zmiany w trybie natychmiastowym

0

@regatta52 Kounde to generalnie kozak piłkarz:))

1

Ależ te skrzydełka będą chodzić w przyszłości w Barcelonie. Na jednym Yamal a na drugim Nico. Oby to się stało jak najszybciej:))

3

@Kgorecki2500 ja wiem, Güler też jest świetnym piłkarzem. Rośnie nam niezłe pokolenie i walka w przyszłości:)

0

Ale i tak Güler jest lepszy od Yamala...;)

1

Czy ktoś widział moje zęby, bo ja do tej pory ich szukam po golu Yamala. Przypominam że to jest nasz chłopak. Co za talent, co za piłkarz, i to w półfinale mistrzostw Europy z Francją. Czapki z głów:))

0

Jako gol tego gówniarza. To jest niepojęte. Szczęka popadła mi i szukam zębów:O

0

To powinno być 1:0 dla Hiszpanów

0

Vamos La Roja, po finał mistrzostw Europy:))

0

https://vm.tiktok.com/ZGeGVmdT7/

Ale ciary. Wspaniały aktor człowiek i dubbinger. Żegnaj mistrzu:(

1

Po oczach było widać że spieprzy tego karnego, i co to w ogóle był za rozbieg

0

Niemeszki do domu... A nie czekaj oni są już w domu także pa pa a Kroos niestety nie zostanie beatikowowany, nie tym razem:

0

https://vm.tiktok.com/ZGesbQ5pK/

Kotecek chcę się bawić:)

26

Interwencja turnieju jak nic. Niesamowita obrona tureckiego bramkarze na wagę awansu Turcji do 1/4 finału ME

2

Jak on to wybronił. Coś niesamowitego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?