Piotr,1985
Dołączył/a: styczeń 2013
Koszalin
67 obserwujących
82 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@vangoor to w takim razie mamusia też musi sama się wyrzucić z domu, nawet się nie pakując xdd
0
https://vm.tiktok.com/ZNeoy9X8L/
Tak się czasem zastanawiam czy to jest ustawione... Bo to aż jest niewiarygodne że mamy aż tak tępe społeczeństwo słysząc odpowiedzi ludzi no dosłownie na banalne pytania... I tacy mają prawo do głosowania...:/
1
@jacobFCB ojjj to fakt. ojciec i jego chore ambicje też zaważyły na karierze Neymara. Gdyby miał ogarniętego agenta to zapewne by się dogadał z zarządem Barcy a tak tatuś zniszczył karierę syna patrząc tylko i wyłącznie przez pryzmat pieniędzy
2
@jacobFCB ciekawe co by to trio osiągnęło gdyby Neymar się nie wyłamał i nie odszedł z Barcelony... Ehh to był jego największy błąd w karierze. Oczywiście finansowo dobrze na tym wyszedł ale sportowo każdy wie co było. Gdyby nie odszedł z Barcy to jestem przekonany że wszystko by osiągnął, łącznie ze złotą piłką
0
Z tym Ronaldo, on zawsze musi mieć to ego wywalone poza skalę ale tak czy inaczej to dziękuję dwóm GOATom za piękną rywalizację, najpiękniejszą w historii piłki nożnej. Tę rywalizację wygrał Messi oczywiście ale gdyby nie Messi to nie było by Ronaldo i gdyby nie Ronaldo to nie byłoby Messiego tak na prawdę. Wspaniale ta dwójka się wspólnie nakręcała i dzięki temu zostało ustanowione aż tyle rekordów. Już nic nie będzie takie samo jak oni zakończą już swoje kariery. Owszem może i kiedyś zostaną zdetronizowane ich rekordy ale to już nie będzie to samo, bo meczy będzie coraz więcej a co za tym idzie to o pobicie rekordów będzie łatwiej ale zanim to się stanie to miną lata, dekady a może nawet stulecia. Po prostu dziękuję Bogu, rodzicom za to że mogliśmy podziwiać ich w akcji:))
1
@MesQueUnClub96 a leżę i słucham podcastu na "Sekielski Brothers Studio" o kartelach narkotykowych:)
0
No nie idzie normalnie korzystać z tej stronki gdy na dole te reklamy się pojawiają. Ehh rozumiem że strona zarabia z reklam ale redakcja mogłaby coś zrobić z tymi wyskakującymi reklamami u dołu ekranu. Strasznie to irytuje://
0
Mecz do zapomnienia, trzy punkty są i to jest najważniejsze. Dziękuję za uwagę:))))
0
Trochę przypadku przy tym golu ale czy to jest ważne... no chyba nie ale ta kontrola piłki przez Pedri'ego to jakiś kosmos. Ależ przyjemnie się patrzy na jego grę:))
0
Po pierwsze trener Alaves świetnie ustawił taktycznie swoich piłkarzy a po drugie my robimy głupie techniczne błędy. Suszarka Flicka w przerwie obowiązkowa
2
Zderzenia głową nie ma co lekceważyć bo to może być bomba z opóźnionym zapłonem. Teraz jest dobrze a za pół godziny mogą się dziać cuda. Dobrze że Gavi zszedł z boiska
3
Uffff no i bardzo dobrze że zszedł
0
No oby to się nie zakończyło źle dla Gavi'ego, nie wiem czy powinien grać dalej...
5
Wjechał w Lewego jak Hanka Mostowiak w kartony a gwizdek milczy...
3
Kurde no umiejętności ma ten Vini i czasem się przyjemnie patrzy na jego grę ale co z tego jak nie ma rozumu. Gdyby nie jego zachwianie to na wielu stadionach byłby oklaskiwany a tak to ma to na co zasłużył
1
@esem91 nie włanczaj bo bendzie na ciebie jak Real szczeli gola
0
https://vm.tiktok.com/ZNeEpw811/
Ale to mega wyszło:))
24
A mi szkoda tej Valencii, serio
2
Ale to Robercik wykończył. Kapitalna finalizacja przez naszego rodaka:))
1
@Jakchcesz no tak racja. Kolejny kamyczek do ogródka sędziowskiego w lidze hiszpańskiej. Poziom sędziowania jest tam na bardzo niskim poziomie
1
No nie wiem dla mnie kontrowersja. Chyba karny należał się Valencia ale ci nu to coś zmieniło w kontekście wyniku... Śmiem wątpić
2
Chociaż z drugiej strony to chciałabym żeby Valencia się utrzymała w lidze:))
0
No La zabawa na Monżułik. Nietoperze ewidentnie nie doleciały do Barcelony:))
0
Ależ podanie Yamala ale przyjęcie piłki przez de Jonga też niczego sobie:))
0
Super że Flick daje szansę po raz kolejny Wojtusiowi. Oby tylko popełnił mniej błędów a będzie zajebiaszcze:))
1
@michal26 i niech mi ktoś powie że FIFA nie jest realistyczna. Można się śmiać i denerwować na Fifę ale jest odzwierciedlony realizm w tej grze
2
Kurde ale mecz aż żałuję że nie mam jak oglądać
3
@gumaz byłem na pogrzebie znajomego na początku stycznia ale tamtego roku a tak to nie chodzę w ogóle
44
@Roobo obrzydliwy gość i oszust. Co chwilę zmienia zdanie. Tylko Mentzen. Oby ktoś inny w końcu zaczął rządzić bo te pisowcy i peowcy to jedno zło jest chociaż mam wrażenie że za PiSu było mniej syfu niż teraz. Wszystko chce rozsprzedać rząd ryżego
0
@Filipem aha to fajnie, dziękuję. A którą płytkę mam włożyć, pierwszą czy drugą?