Piotr,1985
Dołączył/a: styczeń 2013
Koszalin
67 obserwujących
82 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A moim zdaniem Flick znowu przekombinował. Powinien grać Raphinia od pierwszej minuty a nie Ferran. On jednak jest groźniejszy po wejściu z ławki rezerwowych a Raphinia to jednak jakość i ciągłe zagrożenie po lewej stronie
2
Jest i GOAT Antony. No to mamy srogo prze...ane
0
@Messibestplayerintheworld no tak wiem o tym ale nie sztuką jest zajechać piłkarzy a wchodzimy w decydującą fazę sezonu. Mam nadzieję że Hansi wie co robi i wszystko skończy się po myśli trenera i kibiców:)
0
Pedri i Yamal w pierwszym składzie... Nie wiem czy to ma sens... Oby tfu się to nie zakończyło jakimiś urazami...
1
@Who_you_mam no na to wygląda i chumorki dopisują kolego, dopisują:))
1
@Ryoumen a jakby jeszcze tej wygrali LM, oczywiście mam nadzieję że to się nie stanie ale PSG po odejściu Mbappe na prawdę ładną piłkę gra i mają nawet szansę na końcowy triumf... Co on wtedy będzie miał za ból dupy xdddd
4
A taki miał być ten Real fajny, amerykański... Mbappe przyszedł i miały być wszystkie trofea dla Realu. Miały być gablotki wyczyszczone, trofeami zapełnione a tu lipa jak widać wisi nad białą częścią Madrytu, w sumie biało czerwoną też. Real może w tym sezonie się solidarnie podzielić z Atletico brakiem trofeów w tym sezonie:))
1
Jeeeeeeest. Koniec. Teraz tylko wygrać wieczorny mecz i odskakujemy Realowi na 6 punktów i 3 mecze przewagi:))
5
Panie turek kończ pan ten mecz
2
Gooooooooool hahahaha tak jest
0
Ale co daje strata jednego piłkarza. Za Kroosa Real był bardzo mocny bo mieli ten spokój w środku pola a teraz to jest jeden wielki chaos. To tylko pokazuje ile znaczył dla Realu Toni Kroos
0
@Faro czyli norma wśród piłkarzy Realu. Już się do tego przyzwyczaiłem. Jedyni którzy od nich odbiegają to Modrić i Valverde
2
A z tego Endricka może być świetny piłkarz. On jak wchodzi czy gra od pierwszych minut to zawsze coś się dzieje, no ale z Mbappe czy męczennikiem rywalizować szansy nie ma
0
Co obronił teraz bramkarz Valencii to ja pitole, pytań nie mam...
1
Duża ta drukarka 3D w tym Madrycie
0
@Gaucho a jakie były ostatnie mecze Realu z Leganes, 18 drużyną LL i RSSS w PK, gdzie do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka...
0
@Gaucho przede wszystkim tam nie ma kontroli w środku pola a w Barcelonie sam widzisz jak to wygląda...
0
@Gaucho ale jakiego gadania... Po prostu analizuje formy obu drużyn i przelewam to na papier, no może klawiaturę.
0
Wiadomo że mecz meczowi nie równy i nie należy lekceważyć przeciwnika bo klasyki rządzą się swoimi prawami, w tych meczach piłkarze motywują się podwójnie ale gdyby teraz Barca grała z Realem finał PK to byśmy ich tam roznieśli. Real jest w mega słabej formie a my kroczymy od zwycięstwa do zwycięstwa. Już się nie mogę doczekać tego finału. Ciekawe jakim wynikiem się zakończy ten mecz...
0
Dziwny ten mecz jest, bardzo dziwny. Najpierw karny niewykorzystany, późnej gol dla Valencii a teraz spalony i nieuznany samobój dla Realu po spalonym... Ciekawie się zapowiada to spotkanie:))
1
Gooool dla Valencii. Ale jaja
0
Hahahaha karma wraca hahahaha. Jedenastki nie powinno być tak więc siła wyższa nie pozwoliła na to żeby piłka wpadła do siatki xddd
2
https://vm.tiktok.com/ZNdLmg6LR/
Efekt Flicka. Nie dziwota że Balde jest aż tak dobry:))
2
To może być piękny sezon... Może ale jak to się zakończy nikt nie wie ale jedno jest pewne... Dawno nie było tak mocnej Barcelony... Ile może dać zmiana trenera... Nie ma czegoś takiego jak samograj a Hansi Flick to udowadnia. Niesamowity trener z niesamowitą charyzmą:))
0
https://vm.tiktok.com/ZNdLFrRoa/
Ja się pytam jak, jakim cudem... Przecież gdyby to się nie nagrało to by nikt nie uwierzył...
0
@Piotr,1985 też nie ma co wymagać od naszych chłopaków że będą grali co mecz na wysokich obrotach i przyjemnie dla oka, w szczególności gdy kalendarz jest tak napięty. Wygrana, trzy punkty i awans do finału najważniejszy, reszta jest nie ważne:))
5
6 Strzały 15
0 Strzały na bramkę 5
43% Posiadanie piłki 57%
361 Podania 501
Co by nie mówić to mecz świetnie poprowadzony. W taki ekonomiczny sposób. Może druga połowa była pod znakiem zapytania ale patrząc na statystyki to zasłużenie wygraliśmy. Ostatnio dwa mecze w ciągu trzech dni a teraz mecz na Metropolitano i wszystko wygrane. Stabilność zachowana, awans do finału PK jest tak więc czego chcieć więcej:))
0
Nie zapominajmy że Barca rozegrała dwa mecze w ciągu trzech dni a teraz gramy na trudnym terenie z trudnym rywalem mecz tak więc nie wymagajmy że chłopaki będą grali w każdym meczu porywająco. Najwcześniejsze żeby ten mecz wygrać, awansować do finału
2
Są wybory xddddd
0
Bramkę rekin strzelił i chwała mu za to ale tak poza bramką to Ferran nic nie pokazał