Piotr,1985
Dołączył/a: styczeń 2013
Koszalin
67 obserwujących
82 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ricardinio14 "Belg popisał się fenomenalnym uderzeniem i Manchester City odniósł zwycięstwo zapewne na wagę tytułu. Remis sprawiłby, że byłby teraz na drugim miejscu i musiałby liczyć na potknięcie Liverpoolu w ostatniej kolejce w starciu z Wolverhampton". Cytuję bo nie pamiętam dokładnie ale ten gol dał później tytuł Manchesterowi City. Nie to że jestem kibicem City ale ten gol był fenomenalny. To jak posłał piłkę do bramki to czapki z głów:)
1
@Ricardinio14 tak to był przełomowy gol który później dał mistrzostwo Anglii dla City
0
https://vm.tiktok.com/ZNdFFVjPC/
Ależ on to zmieścił wtedy. Genialny gol Vincenta:))
0
Ale że 7 minut... Toć to szok...
3
A nie przepraszam tu akurat też się należy czerwo dla piłkarza Alaves
2
I to przywitanie Winicziusa żuniora. Miód na moje uszy no ale sam sobie na to zasłużył
0
@LambiPL zobaczmy ale takie zachowanie nie powinno przejść bez echa... Moim zdaniem to on dostanie co najmniej 3 mecze zawieszenia albo nawet i więcej. To było ewidentnie celowe działanie
8
Szczęście że to się tak skończyło... Serio tam mogło dojść do dramatu... I nie ważne kto by to był... Piłkarz Realu czy Barcelony... Taki bandytyzm jest niedopuszczalny. Mam nadzieję że Mekambe dostanie srogą karę za to co odpierdzielił
9
Tu nawet nie ma o czym dyskutować... Mógł złamać nogę piłkarzowi Deportivo Alaves... Co najmniej 3 mecze zawieszenia
0
@tbas hmmmm ale że co...
0
@Dari0G w tym momencie jest jeden z lepszych LO w Europie. Przecież wiele piłek przez niego przechodzi tak więc strata będzie spora
0
@Pedri16Future no to na mecz finałowy z Realem w PK może się nie zdążyć wyleczyć tego urazu...
0
@Dari0G ale oczywiście że jest. Pamiętam jak był mecz rozgrywany popołudniu, Barca wtedy wygrała po golu Lewandowskiego co wtedy Yamal przedrblował 8 piłkarzy Deportivo Alaves. Balde nabawił się urazu i zszedł. Na szczęście był to wtedy niegroźny uraz ale po jego zejściu gra siadła. Jest bardzo ważnym elementem układanki Hansiego Flicka i jego absencja może rzutować na grę Barcy pod jego nieobecność
0
I co z tym Balde panowie, jest jakaś informacja nieoficjalna ile może pauzować... Kurde bez niego będzie w ciul ciężko bo jest on motorem napędowym drużyny:/
7
Najgorsze są takie drużyny. Grają tak brudny futbol że nikomu ten styl nie odpowiada i dlatego często kluby z topu tracą punkty
0
Oby nic poważnego bo bez Balde leżymy...
4
Ale popędził... Miałem flashbacki Bale vs Bartra:/
2
https://vm.tiktok.com/ZNdNggKkh/
Ale pomyślał. Mądre ptaszysko:))
1
https://vm.tiktok.com/ZNdNgvCTQ/
Ależ od niego musi być pozytywna energia... Niesamowity trener. W najśmielszych snach nie spodziewałem się, nikt zapewne nie spodziewał się jak Hansi odmieni Barcelonę. Nawet jeśli nie wygramy żadnego z trzech trofeów to i tak można powiedzieć że papa Flick już osiągnął wielki sukces w Barcelonie bo zmienił wszystko o 180 stopni:))
0
https://vm.tiktok.com/ZNdNx3y82/
Tak mało meczy a tyle jeszcze do zrobienia jest. Oby ten sezon był jak ze snu, życzę sobie tego ja sam i Wam drodzy Cules:))
2
@Greg1991 poczekamy zobaczymy jak to będzie... Oby to był Robert, życzę mu tego z całego serca;))
1
@Sulimo jego nie da się nie lubić. Zawsze z uwagą i przyjemnością słucham jego filmików:))
2
@Damiain no ale ten rok na zajebisty. 40 goli w 45 meczach, do tego zapewne powiększy ten dorobek a jak jeszcze w finałach PK i ewentualnym finale ligi mistrzów zdobędzie bramkę lub dwie to dlaczego ma tej złotej piłki nie dostać...
0
@Damiain no raczej tak... To trofea decydują o tym kto wygra złotą piłkę a w szczególności liga mistrzów, no jedynymi trofeami które są wyżej to mistrzostwa Europy czy świata
0
@Tigermaus przede wszystkim zatęsknimy za nim jak nie będziemy się kwaliwikować na duże turnieje bo to on tak na prawdę ciągnął ten wózek a na horyzoncie nie widać choćby w 25% tak dobrego napastnika jakim jest Robert Lewandowski
5
@Damiain zresztą wygrajmy najpierw potrójną koronę i wtedy będziemy mogli się zastanawiać komu należy się złota piłka
16
@Damiain oby Robert Lewandowski wygrał złotą piłkę. Zasłużył sobie jak mało kto. Za całokształt powinien dostać a Yamal czy Raphinia ma jeszcze szansę wygrać w następnych sezonach a dla Lewego to już jest ostatnia szansa na złotą piłkę
2
Już o wszystko się czepiają Lewego, nawet o celebrację bramek. To co ma za każdą bramkę strzeloną przeciwko BVB przepraszać... To musiałby już 29 razy przeprosić... Zamiast się cieszyć że mamy napastnika który jak dawno zapisał w historii piłki nożnej to się czepiają że dobijak, drewniagolski i że celebruje bramki... Ojj jeszcze zatęsknimy że Robercikiem jak zawiesi buty na kołku a przede wszystkim ci hejtujący. Niech robi nadal swoje i zamyka buźki hejterom. Już takiego napastnika za naszych czasów nie będzie
1
Ansu wierzę w ciebie.l chłopaku. Obyś strzelił gola:))
0
To musiało się tak skończyć