Piotr,1985
Dołączył/a: styczeń 2013
Koszalin
67 obserwujących
82 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kubsoleon luzik luzik, jakoś to przeżyje ale fakt było tak blisko i się nie udało boli nadal ale luzik to tylko piłka nożna
0
@NeroTFP1 jeśli tak to święta informacja. On musi koniecznie odpowiedzieć za to co uczynił
0
@NeroTFP1 chodzi o Majtczaka...
0
Jeszcze to do mnie nie dociera do końca... A było tak blisko, tak blisko... Ale bezsens... Gdyby tylko Araujo lepiej przypilował tego Acerbiego... Gdyby Kounde nie miał urazu... Gdyby. Kuuuuuuuuuurwa:((
Spieniężyć tego Araujo i życzyć powodzenia. Tah niech dołączy do drużyny i co... Pozostało tylko nam zaatakować w kolejnym sezonie ponownie
1
I zobaczcie co potrafią zrobić niechciani piłkarze bo do Włoch często trafiają niechciani piłkarze albo powiem tak za słabi na takie top ligi, typu angielska czy hiszpańska ale już idealnie pasujący do włoskiej ligi. Drugi finał w ciągu niecałych 3 lat a Inzhahi pokazuje że jest świetnym trenerem. Pokonać tak dobrze grającą Barcę w tym sezonie to wyczyn godny topowego trenera.
0
@KrwawiaceoczyVEB płacz nie nie pomoże a tylko nas pogrąży... Już czasu nie cofniemy tak więc ten lament jest teraz serio bezsensowny
0
@KrwawiaceoczyVEB zobacz jakie były statystyki dwumeczu... Strzały, posiadanie piłki itp. wszystko wskazywało na to że Barca powinna wygrać ale nie wygrała. A wystarczyło wykorzystać dobrze zapowiadające się akcje i teraz byśmy my się cieszyli z awansu do finału
3
Dajcie spokój z tymi sędziami... Mylą się i będą mylić. Gdybyśmy nie stracili albo wykorzystali wszystkie stuprocentowe sytuacje w obu meczach to teraz my byśmy grali w finale i tyle
2
Ehhhh a było tak blisko, tak blisko... Nadal niedowierzam. Ja pierdziele ale beznadzieja, pustka taka siedzi teraz we mnie. Dwie pieprzone minuty, troszkę szczęścia i finał byłby masz a tak... Ehhhh ale przynajmniej nasi dali z siebie wszystko i chwała im za to. Jestem dumny z naszych chłopaków. Kto by pomyślał przed sezonem że będziemy walczyć o finał ligi mistrzów
1
Boli ale mamy wielki potencjał tak więc nie ma co się poddawać... Gdyby ktoś mi powiedział przez sezonem że będziemy walczyć o finał ligi mistrzów to bym popukał się w głowę i bym go wyśmiał... Trzeba wywalczyć mistrzostwo kraju przed nowym sezonem wzmocnień zrobić i w nowym zaatakować jeszcze raz. Mamy wspaniałego trenera który potrafi robić wielkie rzeczy tak więc wiara w zwycięstwo w następnym sezonie jest mega mocna. Visca el Barca
0
Niestety ale karny dla Interu
0
No to jazda. Visca el Barca
0
@dawo17 najpierw mówią o Interze bo są gospodarzem tego meczu a później będzie Barca. Zawsze tak jest gdy rywal jest gospodarzem spotkania
0
Przede wszystkim wystrzegać się rzutów rożnych bo Inter jak widać na załączonym obrazku ma ten fragment gry opanowany praktycznie do perfekcji
0
https://vm.tiktok.com/ZNd6SeMsR/
Vamos Barca:))
1
@Stinger_ aaaaa no tak, przecież
0
@UriBoyka ja wolałem Bayern bo grają zdecydowanie bardziej otwarty futbol no ale mamy co mamy i musimy się z tym pogodzić. Miejmy nadzieję że podołamy zadaniu i awansujemy do upragnionego finału:)
0
Dwie i pół godziny do godziny zero i znacznie się ostatni odcinek walki na San Siro o finał ligi mistrzów w Monachium... Nerwy sięgają zenitu:O
4
Co to będzie za gra... Rockstsar jak zwykle wyznaczy nowe standardy w świecie gier... Się nie mogę doczekać:))
1
Tylko czemu maj 2026... A ja się łudziłem że będzie w październiku... Ehhhhh:((
2
Oglądamy:))
2
Ale nerwy... Dawno takich nie było... Oby ten wtorek był dla Barcelony i jej kibiców dniem szczęśliwym, oby Barcelona dostała się do upragnionego finału ligi mistrzów. Łatwo na pewno nie będzie ale jest to do zrobienia tak więc dziś wieczorem do bo boju o marzenia i kolejny mały kroczek do potrójnej korony:))
1
Ta koszulka z tego sezonu wyjazdowa to najładniejsza koszulka jaka była... Oczywiście wyjazdowa:))
3
@zodiak_10 najładniejsze są te z tego sezonu... Bajka.... Już jedzie do mnie meczówka z Lewandowskim na plecach tak więc będzie śmigała u mnie na ramionach:)))
24
Tyle że Mbappe już nie ma w LM... Czekamy na rewanż... Ciekawe ci tam się stanie... Oby Yamalek wszystkim zamknął usta
0
@Oskar00 ale jednak Yamal pokazał więcej niż holender... Ale może i masz rację, dwa gole i asysta zadecydowały o tym że to on został piłkarzem meczu
1
A z jakiej racji Dumfries został piłkarzem meczu... On oprócz dwóch goli tak na prawdę nic nie pokazał... Yamalek zdecydowanie powinien zostać MVP... Chociaż to Nek jest takie ważne... Oby we wtorek Barca wyszła zwycięsko z tej rywalizacji ale łatwo nie będzie. Dlatego chciałem Bayern w półfinale niż Inter bo Bayern gra bardziej otwarty futbol
2
Nie wiem co myśleć i tym... I właśnie dlatego chciałem Bayern w półfinale niż Inter... No cóż sprawa finału jest otwarta dla obu drużyn a jak to się zakończy kto wie... Oby pomyślnie dla Barcy oczywiście ale jak to będzie nikt nie wie... Visca el Barca:))
1
To jest magia Flicka... Trzeba w drugiej połowie przypieczętować zwycięstwo no Inter oprócz tych dwóch bramek nie istnieje..
0
@Dawid95 zdecydowanie Araujo