Piotr,1985
Dołączył/a: styczeń 2013
Koszalin
67 obserwujących
82 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Najważniejsze że obrona i pomoc funkcjonują perfekcyjnie
2
Wesołe są ostatnio mecze Barcy i to bardzo
0
Chyba mam flashbacki z środy://
0
Ufff po prośbie ale wpadło
1
Słabe zawody sędziego hicie kolejki PL...
1
Przecież Donnaruma nawet nie zdążył by do tej piłki... Kolejny błąd sędziego pomimo że Robertsom stał na linii spalonego
4
Ależ to jest potwór... Ehh marzeniem by było sprowadzenie Haalanda do Barcy
0
No i karma wróciła za tego niesłusznego karnego
1
Przecież tu karnego nie powinno być. Doku ewidentnie szukał tego kontaktu
0
Ależ ten Openda po ewolucji jest piękny... Widziałem co robię kupując go wcześniej bo teraz go na rynku nie ma:))
0
Co nie zmienia faktu że Wojtuś popełnił błąd w tej sytuacji
1
Piłki nie dotknął tak więc w tej sytuacji faul był ewidentny a Żewłakow niech przestanie bredzić
0
A rekinowi co się stało... Prąd mi odcięło czy jak...
2
Huijsen dzisiaj bardzo miękki mecz... Nie ma w nim kszty jurności, no i z celnością też jest tak średnio
3
Realizator to chyba się zakochał w Trencie... Który to już raz dzisiaj jest uchwycany przez kamerzystę xdd
0
Uffff a już myślałem że wynajdą ten kąt widzenia kamery gdzie sędzia dopatrzy się spalonego...
7
Ten Slenderman powinien mieć zakaz wjazdu do bramki... Te jego warunki powinny być traktowane jak doping xdd
0
Real ciśnięty i to widać gołym okiem... Szkoda bo gdyby nie te kontuzje to klasyk by wyglądał zupełnie inaczej... I wracając do tego karnego który się należał Liverpoolowi to mam wrażenie że sędziowie boją się przyznać karnych na niekorzyść Real ale ja idzie to w drugą stronę to rozmowa już jest inna... Smutne to jest bo takie decyzje tylko psują przebieg meczu
4
Nie wierzę, to się kurwa nie dzieje... Ale parskłem śmiechem na całe mieszkanie... Ja to bym przyznał na miejscu sędziego Mc Calisterowi żółtą kartkę co najmniej i rzut karny Realowi
0
@Eto'o9 R10 dokładnie... Większość w jego wieku chodzi do szkoły a on gra w jednym z najbardziej rozpoznawalnych klubów na świecie tak więc presja jest wręcz niewyobrażalna
0
No chyba że faktycznie Yamal gra z urazem i tylko dlatego jest pod formą... Oby tak było bo wiara w tego chłopaka jest nadal potężna
0
Za szybko ten bum u Yamala sie objawił... Oby go to nie zgubiło bo presja na tym chłopaku jest nieprawdopodobna, no i też coraz więcej się słyszy o imprezowym trybie życia Yamala... Jak tak dalej pójdzie to szybko jego gwiazda spadnie a szkoda by było bo jest niesamowitym talentem
0
No i ten strzał podsumowuje formę Yamala
1
Tu nie było faulu... Żałosna symulka
0
Nie ma vału... Toć to szok
1
Jak tu przecież faulu nie było xdddddd
1
Ehhh zawiodłem się... A już byłem przekonany że sędzia odgwizdże dla Realu karnego z dupy i tradycja będzie podtrzymana:/
1
Ale ta piła Kane... Miodzio podanie
0
@Ryoumen myślę żeby dał... Jego inteligencja na pewno by była na wyższym poziomie niż ta u Araujo
1
Teraz widać jak ważną postacią był Iñigo Martinez... Był liderem w szatni jak i na boisku... To największa strata dla Barcelony że Iñigo odszedł z Barcelony tego lata... Nie istniejemy w obronie... W sumie w tamtym sezonie również traciliśmy dużo goli ale mieliśmy gladiatora w postaci Iñigo a teraz zostaliśmy z elektrycznym Araujo który znowu dał znać o sobie bo umówmy się, ten karny był słusznie podyktowany, tam nie było żadnych kontrowersji. Przez odejście Martineza cały misterny plan poszedł wiecie gdzie