1

Najważniejsze że obrona i pomoc funkcjonują perfekcyjnie

2

Wesołe są ostatnio mecze Barcy i to bardzo

0

Chyba mam flashbacki z środy://

0

Ufff po prośbie ale wpadło

1

Słabe zawody sędziego hicie kolejki PL...

1

Przecież Donnaruma nawet nie zdążył by do tej piłki... Kolejny błąd sędziego pomimo że Robertsom stał na linii spalonego

4

Ależ to jest potwór... Ehh marzeniem by było sprowadzenie Haalanda do Barcy

0

No i karma wróciła za tego niesłusznego karnego

1

Przecież tu karnego nie powinno być. Doku ewidentnie szukał tego kontaktu

0

Ależ ten Openda po ewolucji jest piękny... Widziałem co robię kupując go wcześniej bo teraz go na rynku nie ma:))

0

Co nie zmienia faktu że Wojtuś popełnił błąd w tej sytuacji

1

Piłki nie dotknął tak więc w tej sytuacji faul był ewidentny a Żewłakow niech przestanie bredzić

0

A rekinowi co się stało... Prąd mi odcięło czy jak...

2

Huijsen dzisiaj bardzo miękki mecz... Nie ma w nim kszty jurności, no i z celnością też jest tak średnio

3

Realizator to chyba się zakochał w Trencie... Który to już raz dzisiaj jest uchwycany przez kamerzystę xdd

0

Uffff a już myślałem że wynajdą ten kąt widzenia kamery gdzie sędzia dopatrzy się spalonego...

7

Ten Slenderman powinien mieć zakaz wjazdu do bramki... Te jego warunki powinny być traktowane jak doping xdd

0

Real ciśnięty i to widać gołym okiem... Szkoda bo gdyby nie te kontuzje to klasyk by wyglądał zupełnie inaczej... I wracając do tego karnego który się należał Liverpoolowi to mam wrażenie że sędziowie boją się przyznać karnych na niekorzyść Real ale ja idzie to w drugą stronę to rozmowa już jest inna... Smutne to jest bo takie decyzje tylko psują przebieg meczu

4

Nie wierzę, to się kurwa nie dzieje... Ale parskłem śmiechem na całe mieszkanie... Ja to bym przyznał na miejscu sędziego Mc Calisterowi żółtą kartkę co najmniej i rzut karny Realowi

0

@Eto'o9 R10 dokładnie... Większość w jego wieku chodzi do szkoły a on gra w jednym z najbardziej rozpoznawalnych klubów na świecie tak więc presja jest wręcz niewyobrażalna

0

No chyba że faktycznie Yamal gra z urazem i tylko dlatego jest pod formą... Oby tak było bo wiara w tego chłopaka jest nadal potężna

0

Za szybko ten bum u Yamala sie objawił... Oby go to nie zgubiło bo presja na tym chłopaku jest nieprawdopodobna, no i też coraz więcej się słyszy o imprezowym trybie życia Yamala... Jak tak dalej pójdzie to szybko jego gwiazda spadnie a szkoda by było bo jest niesamowitym talentem

0

No i ten strzał podsumowuje formę Yamala

1

Tu nie było faulu... Żałosna symulka

0

Nie ma vału... Toć to szok

1

Jak tu przecież faulu nie było xdddddd

1

Ehhh zawiodłem się... A już byłem przekonany że sędzia odgwizdże dla Realu karnego z dupy i tradycja będzie podtrzymana:/

1

Ale ta piła Kane... Miodzio podanie

0

@Ryoumen myślę żeby dał... Jego inteligencja na pewno by była na wyższym poziomie niż ta u Araujo

1

Teraz widać jak ważną postacią był Iñigo Martinez... Był liderem w szatni jak i na boisku... To największa strata dla Barcelony że Iñigo odszedł z Barcelony tego lata... Nie istniejemy w obronie... W sumie w tamtym sezonie również traciliśmy dużo goli ale mieliśmy gladiatora w postaci Iñigo a teraz zostaliśmy z elektrycznym Araujo który znowu dał znać o sobie bo umówmy się, ten karny był słusznie podyktowany, tam nie było żadnych kontrowersji. Przez odejście Martineza cały misterny plan poszedł wiecie gdzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?