Piotr,1985
Dołączył/a: styczeń 2013
Koszalin
67 obserwujących
82 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Roobo coś w tym jest ale punkty są robione tak więc i słabsze ligi na tym zyskują no ale pewnego poziomu się nie przeskoczy... Zobaczmy jak to będzie w dłuższej perspektywie... Może coś ta liga konferencji da
1
Dla naszych klubów to maks Liga konferencji... My się nie nadajemy do takiej ligi Europy a tym bardziej do Ligi mistrzów... I tak możemy dziękować że powstała taka liga konferencji, przynajmniej jest co oglądać na jesień
1
@davidek1997 no a jak... I sprawdza ile kwintali z hektara zbierze
1
@JanZagloba na Facebooku mignęło mi zdjęcie z bocianami i pomyślałem że wrzucę tu tekst z Miodowych Lat:)
0
@FcPortoFan1999 siemaneczko:))
0
@JanZagloba no bociany już odlatują tak więc żegnamy bociany:))
8
Marsz Boniek kochany
w Polsce rosną bociany
wódka i kiełbasa
Polska to jest klasa!
Do zobaczenia za rok:))
0
Cóż za strzał Viniego... To nie był strzał... To już poezja
1
Przecież tu faulu nie było
0
Raya nawet nie pierdnął
2
A na koszulkach piłkarzy Mallorci Pikachu po pół roku u babci
0
Ale to podanie Yamala do Raphy.... Mmmmm ciasteczko z truskawką na samym szczycie:))
0
https://vm.tiktok.com/ZNdCLHYSC/
Niesamowite... Gdyby ludzkość była taka jak te wspaniałe zwierzęta to świat byłby piękniejszy:))
4
Ale że Chiesa... Chyba nikt się tego nie spodziewał xddd
1
Jaki ich porobił... Trójka obok Semenyo a ten na luzie strzela obok bezradnego Alisona
0
Kapitalna kontra Bou... Dwa podania i gol:)
1
@Roobo chyba ta kukła zaatakowała tę dzicz... Bezczelne bydło i dziennikarze widać też... Jak można tak historię zakłamywać wrrrrrrrr
0
https://vm.tiktok.com/ZNdC1TFgh/
Jak Leo to robił to nie wiem... Znaczy się wiem, talent itd ale z na prawdę widząc te filmiki człowiek nie raz się zastanawia czy on się urodził tu na ziemi, czy zesłali nam go kosmici:))
2
Uffff kamień z serca ale kartofel byłby nie z tej ziemi gdyby nie ta ręka
2
@Jakchcesz patrzę na ten ryj to aż mnie skręca... Ależ ten typ jest niewyjściowy
18
Nie rozumiem tego zdejmowania medali... To może być a nawet na pewno u niektórych piłkarzy Totków ostatni medal w ich karierze a oni zdejmują medale xdd
4
@Encore jedyny pozytyw tego napompowanego arabskimi pieniędzmi klubiku
1
I tak się wykonuje karniaczki a nie... Czai się jak cygan na ostatnie sandały w sklepie
0
Po raz kolejny się sprawdza że wynik 2:0 to bardzo chybotliwy rezultat i można się zesrać metr przed kiblem...
0
@Stinger_ ja już od dawna nie śmieję z Cristiano... Darzę tego piłkarza ogromnym szacunkiem ale porównywanie Doue do Yamala na ten moment a nawet stawiać go wyżej niż Yamala to nieśmieszny żart
1
@BHAFCB no wiem, dlatego napisałem to po golu dla PSG
2
I tak powinno być... W LM w fazie pucharowej też nie powinno być dogrywek, tylko w finale
1
2:0 to bardzo niebezpieczny wynik... Tu jeszcze jaja mogą być
0
Bo odkąd włączałem mecz to szukam go na boisku i znaleźć nie mogę... Czapkę niewidkę założył czy co bo chłopa nie ma
5
No i gdzie ten wielki Doue który ponoć zjada na śniadanie, obiad i kolację Yamala...