0

@Roobo coś w tym jest ale punkty są robione tak więc i słabsze ligi na tym zyskują no ale pewnego poziomu się nie przeskoczy... Zobaczmy jak to będzie w dłuższej perspektywie... Może coś ta liga konferencji da

1

Dla naszych klubów to maks Liga konferencji... My się nie nadajemy do takiej ligi Europy a tym bardziej do Ligi mistrzów... I tak możemy dziękować że powstała taka liga konferencji, przynajmniej jest co oglądać na jesień

1

@davidek1997 no a jak... I sprawdza ile kwintali z hektara zbierze

1

@JanZagloba na Facebooku mignęło mi zdjęcie z bocianami i pomyślałem że wrzucę tu tekst z Miodowych Lat:)

0

@FcPortoFan1999 siemaneczko:))

0

@JanZagloba no bociany już odlatują tak więc żegnamy bociany:))

8

Marsz Boniek kochany
w Polsce rosną bociany
wódka i kiełbasa
Polska to jest klasa!

Do zobaczenia za rok:))

0

Cóż za strzał Viniego... To nie był strzał... To już poezja

1

Przecież tu faulu nie było

0

Raya nawet nie pierdnął

2

A na koszulkach piłkarzy Mallorci Pikachu po pół roku u babci

0

Ale to podanie Yamala do Raphy.... Mmmmm ciasteczko z truskawką na samym szczycie:))

0

https://vm.tiktok.com/ZNdCLHYSC/

Niesamowite... Gdyby ludzkość była taka jak te wspaniałe zwierzęta to świat byłby piękniejszy:))

4

Ale że Chiesa... Chyba nikt się tego nie spodziewał xddd

1

Jaki ich porobił... Trójka obok Semenyo a ten na luzie strzela obok bezradnego Alisona

0

Kapitalna kontra Bou... Dwa podania i gol:)

1

@Roobo chyba ta kukła zaatakowała tę dzicz... Bezczelne bydło i dziennikarze widać też... Jak można tak historię zakłamywać wrrrrrrrr

0

https://vm.tiktok.com/ZNdC1TFgh/

Jak Leo to robił to nie wiem... Znaczy się wiem, talent itd ale z na prawdę widząc te filmiki człowiek nie raz się zastanawia czy on się urodził tu na ziemi, czy zesłali nam go kosmici:))

2

Uffff kamień z serca ale kartofel byłby nie z tej ziemi gdyby nie ta ręka

2

@Jakchcesz patrzę na ten ryj to aż mnie skręca... Ależ ten typ jest niewyjściowy

18

Nie rozumiem tego zdejmowania medali... To może być a nawet na pewno u niektórych piłkarzy Totków ostatni medal w ich karierze a oni zdejmują medale xdd

4

@Encore jedyny pozytyw tego napompowanego arabskimi pieniędzmi klubiku

1

I tak się wykonuje karniaczki a nie... Czai się jak cygan na ostatnie sandały w sklepie

0

Po raz kolejny się sprawdza że wynik 2:0 to bardzo chybotliwy rezultat i można się zesrać metr przed kiblem...

0

@Stinger_ ja już od dawna nie śmieję z Cristiano... Darzę tego piłkarza ogromnym szacunkiem ale porównywanie Doue do Yamala na ten moment a nawet stawiać go wyżej niż Yamala to nieśmieszny żart

1

@BHAFCB no wiem, dlatego napisałem to po golu dla PSG

2

I tak powinno być... W LM w fazie pucharowej też nie powinno być dogrywek, tylko w finale

1

2:0 to bardzo niebezpieczny wynik... Tu jeszcze jaja mogą być

0

Bo odkąd włączałem mecz to szukam go na boisku i znaleźć nie mogę... Czapkę niewidkę założył czy co bo chłopa nie ma

5

No i gdzie ten wielki Doue który ponoć zjada na śniadanie, obiad i kolację Yamala...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?