Piotr,1985
Dołączył/a: styczeń 2013
Koszalin
67 obserwujących
82 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cieszę się, że go mamy u Nas jest niesamowity piłkarz już Mistrzostwa Europy pokazały, że będzie świetnym wzmocnieniem dla Barcelony a teraz to udowadnia na boisku. Kiedyś mówiłem, że Alba jest na równi z Lahmem myliłem się Jordi nakrywa go czapką dosłownie i w przenośni:)
0
Mam też taką nadzieję, że PSG trafi na jakąś drużynę z topu i ich wyeliminuje nawet Realowi będę kibicował jak trafi na tych szejków nienawidzę tego badziewia tylko na łatwiznę idą.
0
No Bayern jak tak dalej będzie grał to jak trafi na Barce lub Real to rozniosą ich w pył. Gdzie się podział ten Bayern z rundy jesiennej, który miażdżył wszystkich na swojej drodze. Cieszy też awans Malagi trzy Hiszpańskie kluby w 1/4 LM fajna sprawa, a mówili wszyscy, że może zabraknąć jakiegokolwiek klubu z Hiszpanii i się mylili.
0
Proszę nawet Antonio Bandzioras obecny na trybunach Malagi i kibicuje im:)
0
Czyżby trzy Hiszpański drużyny były w 1/4 finału LM oby a mówili, że nie będzie żadnej:)
0
Aten zbok z tymi kamerkami znowu tu jest kurde przecież to jest chore co kilka dni tu wchodzi i spamuje tym badziewiem no ile można ja się pytam? Admini taka prośba zbanujcie będziemy bardzo wdzięczni:)
0
Nosz kur zapiał znowu ten spamer wrócił z tymi pieprzonymi kamerkami erotycznymi administratorzy zbanujcie tego pajaca bo zaraz tu będzie więcej tego spamu niż normalnych komentarzy.
0
Sergio Ramos4
Brawo twoja hipokryzja nie zna granic gdzie ty tam widziałeś spalonego no chyba, że masz gigantycznego zeza to, może twoim zdaniem był ten "spalony" z resztą jak masz tak pisać to wynos się z tej strony i nigdy nie wracaj śmieszny hejterze.
0
Mam nadzieję, że Tito pójdzie po rozum do głowy i zostawi Davida w Barcelonie pozbywać się takiego piłkarza jak Villa będzie dużym błędem.
0
Jego radość z gola bezcenna:)
0
Popłakałem się jak oglądałem ten film normalnie, ale to są łzy szczęścia kurde jak ja kocham ten klub nawet sobie nie zdajecie z tego sprawy. Dla takich chwil się żyje jak ta wczorajsza chyba wszystkich sąsiadów pobudziłem w czasie meczu, ale mnie to nie obchodzi byłem w takim stanie, że nic nie mogło mnie wczoraj powstrzymać, a wiecie co było najcenniejsze z tego całego meczu owszem sam awans też, ale bezgraniczna radość z bramki Davida Villi to utkwiło mi w pamięci na dobre z tego spotkania. Niech Tito poważnie się zastanowi nad Davidem bo usunięcie z klubu takiego zawodnika jakim jest David będzie wielkim błędem. Z taką grą spokojnie możemy awansować do finału, wspaniały mecz jak to powiedział Gleń przed drugą połówką artystów futbolu:)
0
Kurde na N Premium komentuje Wojciech Jagoda moim zdaniem drugi najgorszy komentator w Polsce po Szpakowskim, Już o wiele bardziej wolałbym żeby to Sergiusz Ryczel komentował ten mecz przynajmniej On wkłada serce w komentowanie, a ten Jagoda to taka mameja nie lubię go.
0
Kurde to jest błąd, ze Mascherano jest w obronie to ja już wolałbym, żeby Busi był na miejscu Masche jest wyższy i jest lepiej wyszkolony technicznie.
0
Oj z takim składem trochę się boję o ten awans, ale cóż i tak wierzę w Naszych, ze podołają nawet z tą jedenastką.
Visca el Barca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
krzywy
Na N Premium:)
0
Makaj
Do 1/4 finału a nie do 1/8 popraw bo jest błąd:)
0
Kurde znowu będziemy grac w dziesiątkę bo Pedro gra już wolałbym Sancheza niż Pedrito.
0
Bardzo się cieszę z tego powodu:)
0
Ja pierdziele normalnie im bliżej tym większe nerwy mam kurde dawno już tak się ni czułem to czekanie mnie dobija, niech ten mecz już się zacznie.
0
tex202
A na dokładkę jeszcze gola zaliczy piętką Maldini prawda:)
0
tex202
Ja ci radze ty zmień dilera bo cie oszukuje lub zmniejsz dawkę bo za silny towar przyjmujesz dlatego, że takie farmazony pieprzysz, że nie wiadomo czy się śmiać czy płakać.
0
Gimbazja z Madrytu zaatakowały Nasza stronę bo minusy się sypia jak z rękawa:)
0
malutkiFCB
Człowieku przeczytaj co ty napisałeś powoli ja tam połowy z tego nie rozumie, a ile błędów ortograficznych i literówek tam jest to mała bania:)
0
Koszulka na grzbiecie już jest teraz tylko czekać na mecz:)
0
6 godzin 30 minut do godziny zero oby ten wieczór był tak samo magiczny jak to miało miejsce w 2009 roku w meczu z Chelsea:)
0
mvzi93
Brawa dla Ciebie, chociaż jeden z niewielu trzeźwo myślących kibiców Realu Madryt też jestem tego zdania, że Pepe dawno już nie powinno być w klubie z Madrytu bo po prostu on nie zasługuje na taki klub jak Real, a Mourinho powinni trochę uciszyć, ale jak Mówisz to nie od nas to zależy.
0
pięć*
0
Cieszę się z tego powodu oby Nasz Generał miał tych meczów jeszcze więcej w tym sezonie najlepiej jeszcze piec oprócz tego:)
0
ACMateusz
Bo p prostu nienawidzę jak ktoś mówi Far i tak dalej ja po prostu mówię i pisze językiem hejterów . Widzisz jak wszedł fan milanu pochwaliłem jeszcze go za, ciepłe słowa pod jego adresem w Nasza stronę powinieneś się od niego uczyć, jesteś u Nas gościem nie powinieneś tak pisać, a jeśli tak dalej będziesz pisał to licz się z tym, że inni będą odpowiadać właśnie w taki sposób jak ja lub inny proste prawda.
0
Widać, że dzieci Madrytu nie śpią bo plusują tego pajaca ACMateusz bo przecież kibic Barcy przecieżby tego nie zrobił:)