0

No to już chyba wszystko przesądzone Neymar przyjdzie do Nas tylko ciekawe czy w tym roku czy w następnym oby w tym, a do tego Hummels jeszcze Ter Stegen a w następnym sezonie znowu gramy o pełną pulę i to jest piękne:)

0

Typ kontuzji: odciski na tyłku:)

0

iniessi

Gotze jest na pewno lepszy od Pedro i z tej dwójki zdecydowanie wybrałbym właśnie Mario Gotze więc się z niego nie śmiej bo robiąc to tylko sam siebie ośmieszasz.

0

pilkanoznakroluje

Wiesz gdzie możesz se wsadzić tę stronę głęboko w d**e koniotłuku zafajdany kurde se znaleźliście stronę i spamujecie tym badziewiem jest tyle innych stron nie wy uparliście się na naszą. Ok raz dwa razy można było się ogłosić, ale bez przesady nie co kilka dni od kilkunastu miesięcy, to na prawdę zrobiło się niesmaczne, ale ty oczywiście tego nie zrozumiesz bo po prostu jesteś na to za tępy.

0

Bomba mi się podoba taki skład i ustawienie:)

0

Żaden Agger jest za stary i za słaby na Barce moim zdaniem. Nam potrzeba światowej klasy, młodego w grze podobnego do Puyola środkowego obrońcę, a takie kryteria spełnia Hummels lub Luiz i z tej dwójki starałbym się pozyskać jednego z nich tylko ciekawe czy jeden z tej dwójki będzie chciał przyjść do Barcelony, oby tak.

0

busel004

Mascherano nie jest stoperem tylko defensywnym pomocnikiem:)

0

No i koniec szkoda, że Valencia nie awansowała tylko te petro miliony euro.

0

Tak Bayern faworytem nr 1do zdobycia LM idą jak walec i miażdżą wszystkich na swojej drodze w tym sezonie.

0

Ależ Juventus rozegrał akcję, a podanie Pirlo po prosto magiczne, kurde Stara Dama nie ma jakiś tam gwiazd, ale maja po prostu znakomity zespół. Moim zdaniem mogą nieźle zamieszać w tegorocznej LM tak samo jak BVB.

0

FCB NA ZAWSZE

Ja też bo nienawidzę takich projektów typu właśnie jak PSG, Manchesterr City lub Chelsea, a takie kluby jak FC Barcelona, Real Madryt, Bayern Monachium, Manchester United lub AC Milan pracowały przez 100 lat na swoją markę i renomę a nie jak tamci tylko na łatwiznę poszli.


0

przeze mnie wymieniona*

0

Kurde ja się zastanawiam dlaczego Pedro ciągle gra w pierwszej jedenastce jak on przez prawie cały sezon jest bezproduktywny, a taki Tello lub Villa siedzą cały czas na ławce rezerwowych. Przecież ta dwójka przeze mnie jest o niebo lepsza niż Pedrito, ale trenerzy oczywiście tego nie widzą lub nie chcą widzieć.

0

Fc.barcelona



"ktury" "bendzie"


Ty zajrzyj czasami do słownika ortograficznego bo takie błędy robisz, że aż razi.

0

Atak białasów na nasza stronę został przeprowadzony bo minusy posypały jak z rękawa:)

0

34 mecze 41 bramek straconych w tym sezonie obronę mamy koszmarnie dziurawą mam taką nadzieję, że kupimy jakiegoś klasowego obrońcę w okienku letnim bo to co się dzieje w tym sezonie z obroną woła o pomstę do nieba.

0

Przedostatnie zdjęcie kozak Puyol wygląda jakby pokopało go 220 v:)

0

ŁukaszNidzica

Niby tak, ale Henkes rozważał nad tym czy jeszcze nie zostać Bayernie na sezon lub dwa tak przynajmniej ja słyszałem jeszcze przed tym jak Pep miał zostać trenerem Bayernu.

0

Bardzo mi się podoba obrona Bayernu to Barcelona za czasów Guardioli nie była tak szczelna, a w szczególności Bayern zrobił świetny interes z Dante jest praktycznie nie do przejścia wdarł się przebojem do pierwszego składu, a i mają świetnego trenera Jupa Henkesa. Moim zdaniem włodarze Bayernu potraktowali go bardzo źle nie informując go o tym, że Pep zastąpi go na stanowisku trenera Bayernu Monachium, bo jest na prawdę świetnym szkoleniowcem.

0

WybitnyMessi

Arsenal wyeliminuje Bayern chyba sobie kpisz człowieku ty oglądałeś jakiś mecz z udziałem Bayernu chyba nie. Idą jak walec, który miażdży wszystko na swojej drodze, moim zdaniem to faworyt nr 1 do wygrania LM więc przestań pierniczyć trzy po trzy bo to nie jest śmieszne.

0

Kurde cztery mecze zawieszenia dużo, ale trzeba powiedzieć, że nie mamy jakiś wygórowanych rywali i powinniśmy dać radę, no może utrudnienia będą z Rayo w końcu to rewelacja rozgrywek.

0

No i poleciał DamanekWTS ni i bardzo dobrze przynajmniej jednego hipokryty mniej na tej stronie:)

0

WybitnyMessi

Jak tak go wychwalasz bod niebiosa to przejdź na białą stronę i już przynajmniej Nasze piękne oczy nie będą musiały cię tu oglądać i czytać twoich farmazonów.

0

Jesteś tak samo żałosny jak twój awatar kurde skąd matka Ziemia bierze takich hipokrytów tak się zastanawiam?

0

DamianWTS

A ty się nie udzielaj bo za sam awatar już powinieneś dostać dożywotniego bana na tej stronie.

0

WybitnyMessi

Ty zmień dilera bo cię oszukuje lub zmniejsz dawkę bo za silny towar przyjmujesz bo takie farmazony solisz, że nie wiadomo czy się śmiać czy płakać.

0

Ale powiem Wam, że BVB, może poważnie zamieszać w LM ja im życzę, żeby doszli jak najdalej nie tylko ze względu na Polaczków po prostu maja fajną poukładaną drużynę.

0

Mam rację a, że ty się z tym nie zgadzasz to już twój problem.

0

Ale nie pisz, ze drukował dla Barcelony bo tu się mylisz, a z resztą napisałem ci niżej już i nie mam zamiaru tego powtarzać.

0

WybitnyMessi

Zejdź niżej i poszukaj tego swojego komentarza a znajdziesz a rozpoczyna on się tak
" Nie chce nic mówić, ale gdy jeszcze nie byłem kibicem Barcelony, a oglądałem mecz z ich udziałem w LM, w którym pojedynkowali się z Interem w półfinale LM to wtedy jak najbardziej sędzia drukował mecz pod Barce" to twoje słowa nie moje, i kto tu się gubi cieciu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?