Piotr,1985
Dołączył/a: styczeń 2013
Koszalin
67 obserwujących
82 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
WybitnyMessi
ty już sam się gubisz w tym c piszesz, co pisałeś niżej kilka minut temu o meczu pomiędzy Interem a Barceloną, że sędzia drukował an korzyść Barcelony, a ja ci podałem kilka argumentów, że się grubo mylisz.
0
WybitnyMessi
Sędzia drukował na korzyść Barcelony co ty człowieku pieprzysz, a już nie pamiętasz gola Maicona z pozycji spalonej na San Siro i niesłusznie odgwizdanej ręki Yaya Toure w końcówce meczu na CN przy golu Bojana, jak coś piszesz to pomyśl dwa razy przeczytaj co napisałeś i później to opublikuj bo takie farmazony walisz, ze nie wiadomo czy się śmiać czy płakać.
0
Białasy zafajdane macie swoja stronę to wypad i tam się podniecajcie niesłusznym awansem do 1/4 LM a nie przesiadujecie na naszej te wasze farmazony są tyle warte co zeszłoroczny śnieg.
0
Mourinho powiedział na konferencji, że Manchester przegrał dzisiaj niesłusznie i to właśnie Czerwone Diabły powinny awansować do 1/4 finału LM szczery jak nigdy.
0
WybitnyMessi
Wierszyk jest spoko kurde już dawno nie widziałem takiego debila jak ty mowa o Messim i o strzykawkach jest twoim zdaniem spoko nie no gratuluję inteligencji ciulu zafajdany.
0
piachuFCB
Też mam taką nadzieję, że Real trafi na Bayern a wtedy Bawarczycy rozjadą tych z Madrytu bo Bawarczycy w tym sezonie są praktycznie nie do zatrzymania, a z resztą drużyna z Monachium już wie jak gra się z Realem bo przecież już grali z nimi w tamtym sezonie i ich wyeliminowali:)
0
WuybitnyMessi
Gimbie widzę, że znasz się na futbolu tak samo jak ja na balecie jeśli myślisz, że Arsenal da radę Bayernowi na Allianz Arena to się grubo mylisz. Kanonierzy już dawno są poza LM i i przestań pieprzyć bzdury jak mało, który bo tylko się ośmieszasz.
0
WybitnyMessi
Powiem ci jedno palant i idiota z ciebie jest i wiesz ,co najlepiej jakbyś przeniósł się na stronę białych lub innego klubu jako kibic, bo tutaj już nie znajdziesz szacunku do nikogo.
0
SAF normalnie zje tego sędziego na konferencji, ale będzie miał 100% rację ten śmieszny Turek wypaczył przebieg całego spotkania gdyby nie to niesłuszne czerwo mecz wyglądałby zupełnie inaczej, szkoda mi Manchesteru United bo to oni bardziej zasłużyli na awans.
0
Kto z banem dla WybitnyMessi plusik bo ja jestem jak najbardziej za żeby tego durnia zbanować:)
0
WybitnyMessi
Bujaj się ty pajacu z tymi swoimi durnymi komentarzami ty nigdy nie byłeś nie będziesz kibicem Barcelony normalnie jak widzę twój nick to od razu robi mi się nie dobrze kumasz sezonowcu zafajdany.
0
Kurde a biali kibice mówią, że to nam pomagają sędziowie:)
0
Ramos samobój hahahahahahaha:)
0
Ale co Giggs dzisiaj gra to poezja w wieku 40 lat tak wymiatać na boisku to trzeba mieć końskie zdrowie, a Ryan zdecydowanie je posiada:)
0
Manchester gra dzisiaj genialnie w obronie i tak na dobrą sprawę Real nie miał żadnej klarownej sytuacji, a Manchester powinien już prowadzić przynajmniej 1-0. Jeszcze mam jedno pytanie czy na boisku jest Cristiano Ronaldo bo mam wrażenie jakby tego faceta w ogóle nie było na boisku?
0
WybitnyMessi
Ale z ciebie kretyn jest wiesz jak masz się tak wypowiadać to najlepiej nic nie pisz. Kurde za jakie grzechy my mamy takich kibiców pytam się?
0
To Cruyff był tym, który położył fundamenty tej religii i spisał jej ewangelię. Guardiola był jego uczniem, duchowym spadkobiercą, który udoskonalił doktrynę. Urzekły mnie te dwa zdanie pięknie to Leo skwitował:)
0
0
Popieram mateu pod takimi newsami komentarze powinny być wyłączone.
0
Najważniejsze jest zdrowie bo ma się tylko jedno a puchary to rzecz nabyta, można je zdobyć w każdej chwili. Niech Tito siedzi w USA tyle ile potrzeba i do końca wyzdrowieje.
0
kemot25
Nie pisze się z kąt tylko skąd bez napinki oczywiście:)
0
Taka mała prośba do administracji mógłby ktoś zbanować kretyna o nicku "czempionslig" działa ludziom na nerwy. Bylibyśmy bardzo wdzięczni:)
0
Ten ranking to totalne dno tyle na temat:)
0
piachu
Dokładnie będzie kasa z transferów bo maja być sprzedani Villa i Valdes to moim zdaniem spokojnie wystarczy na trójkę piłkarzy.
0
piachuFCB
W tym okienku ma być kupiony bramkarz, środkowy obrońca i napastnik tak przynajmniej Zubi i zarząd mówili z resztą był o tym artykuł jakiś czas temu o tym:)
0
czempoinslig
Nie nie podoba nam się ta strona poznałeś naszą opinię a teraz wyjdź z Naszej strony i nigdy nie wracaj!!!!!
0
Ja jestem zdecydowanie za tym, żeby Neymar doszedł do Barcy i to najlepiej już w tym okienku letnim, oby tylko nikt inny nam go nie sprzątnął sprzed nosa:)
0
Wiara i nadzieja umierają ostatnie a ja wierzyłem, wierzę i będę wierzył do samego końca w Naszą drużynę:)
Visca el Barca!!!!!!!
0
Kurde ale tu minusów się posypało chyba kilku gimbusów z białej strony przybyło na Naszą i minusuje jak leci co za dzieci co sprawia wam to przyjemność:)
0
To właśnie dzięki tej asyście*