0

A od MadridistyForEver proszę mi się odczepić bo chłopak, może i jest kibicem Reali i przychodzi na Naszą stronę, ale nigdy nie szukał zwady i napinki na tej stronie więc jego zostawcie w spokoju, jeszcze można do niego dodać whatisa Raul7 chyba i jeszcze kilku innych którzy szanują obydwie drużyny, może nie lubią, ale za to szanują a szacunek do rywala jest najważniejszy, Ja nie lubię Realu, ale bardzo szanuje ten klub chyba nie muszę pisać za co bo to każdy wie.

0

alianta2

Ja tam nawet nie wchodzę bo nie chce mi się czytać tych żałosnych komentarzy "kibiców" Realu Madryt po co się denerwować niepotrzebnie, a jak jakiś przyjdzie na Nasza stronę to szybko zostanie zbanowany.

0

WybitnyMessi

Apo co nam Cazorla cieciu przecież mamy mnóstwo świetnych pomocników ofensywnych więc niepotrzebny nam kolejny. Trzeba zainwestować w bramkarza, obrońcę i napastnika reszta jest spoko, więc zastanów się dwa razy co piszesz i później to opublikuj bo to co czasami piszesz to woła o pomstę do nieba.

0

piachuFCB

Dlatego się modlę, żeby do tego transferu nie doszło bo, w następnym sezonie będziemy się mogli pożegnać z jakimkolwiek trofeum, no chyba, że Barca też dokona jakiś sensownych posunięć na rynku transferowym w okienku letnim, chociaż już wiadomo, że jakieś porządniejsze zakupy będą, a to cieszy. Moim marzeniem i chyba większości kibiców byłoby sprowadzenie Hummelsa, Neymara i Ter Stegena lub innego bramkarza wysokiej klasy.

0

LFPFan

Niestety, ale się z Tobą w pełni zgadzam, jeszcze kilka lat temu tiki-taka miażdżyła wszystko i wszystkich teraz już jest bezproduktywna i nie daje takich efektów jak 3, 4 sezony temu dlatego potrzebne są zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany. Real przez kilka lat właśnie dokonał kilka sensownych zmian i teraz zbiera tego owoce, a jak jeszcze dojdzie Bale to Madryt będzie jeszcze silniejszy.

0

Dokładnie trzeba sobie powiedzieć, że Real był wczoraj o klasę lepszy od Barcy, a przynajmniej zabójczo skuteczny, może i statystyki z meczu przemawiają na Naszą korzyść, ale niestety statystyki nie graja i nie wygrywają. Liczy się tylko wpadło do siatki nic po za tym a Los Blancos niestety wczorajszego dnia pokazali nam jak się gra skutecznie i trzeba im oddać co Królewskie i pogratulować wygranej bo w pełni na nią zasłużyli. Dobrze, że sędzia nie brał jakiejś głównej roli w tym meczu i przeszedł obok spotkania praktycznie niezauważony, owszem może i były jakieś tam małe kontrowersje, ale to jest już się czepianie więc sędziowanie w tym meczu oceniam na 5 bo po prostu nie ma sie czego doczepić.

0

Ja mam taką nadzieję, że nie ujrzę komentarzy typków pod nickami WybitnyMessi, Miki_Messi2001, kibicbarsyod2012 lub Stosiaczek tylko o to proszę bo jak już widzę ich nicki to nóż otwiera mi się w kieszeni bo takie farmazony pitolą, że po prostu tego się czytać nie da, i jeszcze ten wiek o już w ogóle skreśla ich definitywnie jaki kibica jakiegokolwiek nie mówię tylko o Barcelonie, ale o reszcie klubów też.

0

Czadek

Dokładnie chociaż będzie jeden plus tych wszystkich porażek i niepowodzeń mianowicie zmniejszy się liczba sezonowców i to cieszy:)

0

Jeśli wyjdziemy w takim składzie jak na rewanż z Milanem to z mety możemy się pożegnać z 1/4 finału LM. Niech ten Tito i Roura w końcu wyciągnął wnioski, że ten skład i taktyka już dawno się wypaliły trzeba szukać podobnego wariantu jak to było za Pepa z Villą i Messim, albo jeszcze można włączyć d ogry Tello, to zależy od trenerów i zarządu, ale właśnie nad takim wariantem trzeba zacząć pracować i wdrążyć to w życie, bo jak tak dalej będzie jak do tej pory to mistrzostwo też zawalimy i nic nie zdobędziemy w tym sezonie, a tak jakbyśmy odzyskali PD sezon nie byłby stracony ja osobiście bardzo bym się cieszył z tego powodu, no i jeszcze LM zostało tylko, ale czy to jest jeszcze realne nie wiem jakaś strzępka wiary pozostała w moim sercu i ją zachowam do końcowego gwizdka sędziego, pamiętajcie nadzieja i wiara umierają ostatnie:)

0

Nie ma co mamy fajnych "kibiców" jak Leo strzelał wszyscy go wychwalali, a jak zdarzył mu się słaby mecz to już żarty z każdej strony widać , że kibole, sezonowcy bo tak tylko można ich nazwać poszli w ślady tych, którzy w haniebny sposób żartowali z Puyola lub właśnie Messiego. To niech właśnie ci "ludzie" w tej chwili najlepiej przestaną być kibicami Barcy i przeniosą się na stronę białych, bo nie zasługujecie na miano fanów Barcelony.

0

ŁukaszNidzica
Albo tak jak mówisz zrezygnować z gry w reprezentacji wtedy jeszcze te no dwa lata Puyol by pociągnął, a Xavi wiadomo trochę więcej bo jest młodszy, i ma bardziej ułatwione zadanie, w końcu jest pomocnikiem.

0

Nie ma się co oszukiwać, ale tacy piłkarze jak Puyol, Xavi niestety muszą iść w odstawkę, wiek mówi sam za siebie. Owszem są to Wielcy zawodnicy zawsze dawali z siebie 100% a nawet więcej , czy to w reprze czy klubie, ale niestety ich czas dobiega końca czy to się komuś podoba czy nie. Trzeba kupić Hummelsa lub innego środkowego obrońcę, ogrywać coraz częściej Thiago lub kupić ofensywnego pomocnika, ale kogo, może Gotze lub jeszcze dawać więcej grać Songowi. Trzeba też kupić napastnika, żeby odciążyć Leo od strzelania goli najlepiej Neymara, a z Villa odnowić kontrakt i trio jak się patrzy.

0

Ten człowiek nie wie co gada jak to nie ma kryzysu, a co to było w meczu z Milanem i wczoraj z Madrytem, już w LM Barca a była słaba, a wczoraj Nasi pokazali się jeszcze z gorszej strony, i on mówi, że nie ma kryzysu. W tym momencie, Rosel się ośmiesza na całej linii. Zamiast powiedzieć, że byliśmy o klasę gorsi od rywala to on taka popelinę wali, oj Sandro wstydź się wstydź się.

0

Ale ten skład już na początku irytował, przecież wiadomo jak zagrała taka sama jedenastka we wtorkowym meczu z Milanem to Tito i Roura, a Real wykorzystał to w 100% nawet wyżej bo z nawiązką, a z Milanem z teką grą, z taką jedenastką nie mamy czego szukać u nas na CN w 1/8 finału LM. Trzeba zacząć grać na Ville i Tello, to jest jedyne rozwiązanie, bo jak na razie jest tylko gorzej. Muszą być zmiany i jeszcze raz zmiany bo nic z tego nie będzie. Niby też mamy ogromną przewagę w PD, ale z taką gra jak wczoraj pokazaliśmy, to możemy stracić mistrzostwo, więc trzeba tej przewagi strzec jak oka w głowie, bo inaczej będzie podobnie jak z Bayernem w tamtym sezonie wygrali rundę jesienną, a przegrali wiosenną co za tym idzie mistrza kraju więc trzeba się pilnować, bo najgroźniejsi rywale są bardzo blisko.

0

Madrit carbon salud el campeon sezonowskie mierdy sezonowskie z Madrytu, którzy umieją docenić bór rywala i przegranych jednocześnie reszta jest nieważna:)

0

Wierni po porażce dumni po zwycięstwie, ale błędy były już od jakiegoś czasu dzisiaj niestety sięgnęliśmy dna, ale jest już od czego zaczynać, bo nie ma niższej pozycji jak dno tylko i wyłącznie, można się odbić i iść w górę. Trzeba się bardzo troszczyć się o przewagę w PD jak nie wiem swoje oko lub dziecko do wyboru do koloru, i to nie będzie stracony sezon bo odbijemy Realowi Mistrzostwo Hiszpanii, a z tego powodu będę bardzo dumny. A w kolejnym sezonie kupić świetnych piłkarzy i ruszać od początku, a teraz głowy do góry i nie smucić mi się tutaj bo nie ma czego, w następnym sezonie, może być tylko lepiej:)

Visca el Barca!!!!!!!

0

Gol Alvesa nieprawdopodobny, a mina Ronaldo po stracie piłki przed stratą pierwszego gola bezcenna:)

0

Oby Neymar do nas doszedł wróci magia na CN:)

0

Kurde już się nie mogę doczekać meczu oj będzie się działo oby tylko David zagrał od pierwszej minuty, on po prostu na to zasługuje, i jest bardzo doświadczony we ważnych meczach o stawkę.

0

My też i mamy taką nadzieję, że w dzisiejszym GD David wyjdzie od pierwszej minuty, oby nie kosztem Fabsa tylko Pedro, bo Cesc ma na pewno większe umiejętności niż Pedrito.

0

Szczerze wisi mi to co ten człowiek ma do powiedzenia dzisiaj gada dobrze o Barcelonie, a jutro jak przegra będzie szukał choćby najmniejszego błędu sędziego oczywiście na korzyść Barcy, i będzie się żalił przed kamerami, jak to jego zespół został skrzywdzony przez sędziów, ale swoich błędów już nie będzie widział tylko czyjeś, no ale co zrobić taka natura tego człowieka więc radzę Wam jednym uchem wpuścić, a drugim wypuścić co gada bo te jego gadanie można tylko i wyłącznie w błoto wyrzucić:)

0

Stosiaczek, Miki_Messi2001, WybitnyMessi kurde skąd my mamy takich kibiców ja się pytam? Owszem kibiców nigdy za wiele, ale ci wymienieni przeze mnie nie nie zasługują moim zdaniem na miano kibica bo jak się czyta ich posty to nie wiadomo czy się śmiać, czy płakać.

0

WybitnyMessi
Widać, że jesteś już nieprzytomny gimbusie więc idź już spać bo takie farmazony wypisujesz, że nie wiadomo czy się śmiać czy płakać.

0

WybitnyMessi

Idź być sezonowcem gdzie indziej bo takich tu nie potrzebujemy.

0

Jak trwoga to do Messiego i Villi zdałoby się powiedzieć tylko ten drugi dostaje zdecydowanie za mało gry a powinien grać w każdym meczu od pierwszej minuty i to regularnie. Bardzo cieszy zwycięstwo choć nie oglądałem bo każda transmisja na necie potwornie się zacinała, ale gratulacje drużyna pokazała, że potrafi wygrywać ciężkie mecze. Teraz mam nadzieję, że przejdziemy Real w PK i w lidze a po tych trudnych dwóch GD zdołamy dokonać niemożliwego i pokonamy Milan w 1/8 finału LM i przejdziemy do następnej fazy rozgrywek:)

0

No Di Maryśka poszedł w ślady Ramosa dwie żółte kartki a w konsekwencji czerwona kilka to się nazywa talent, ale dla nas to lepiej nie zagra w ligowym GD:)

0

Po zwycięstwo:)

Visca el Barca!!!!!!!

0

Dobry skład tylko za Alexisa dałbym Tello:)

0

Ale z jednej strony to prawda czym tu się podniecać, że Real przegrywa przecież liga jest już dawno przesądzona no, może jeszcze Atletico jeszcze jest nam w stanie zagrozić, chociaż to mało realne. Ważne jest to żeby Barca dzisiaj zagrała dobry mecz i go wygrała reszta tak na prawdę jest nieistotna.

0

Scorpion222

Tego nie da się tak opisać w słowach to trzeba przeżyć na własnej skórze, a uwierz mi emocje gwarantowane. Na morzu jest zupełnie inaczej niż nad jeziorem:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?