Piotr,1985
Dołączył/a: styczeń 2013
Koszalin
67 obserwujących
82 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ten człowiek publicznie się okłamuje jak to była dobra postawa drużyny to ja jestem baletnica. Tito wróć bo jak na razie wygląda to wszystko fatalnie.
0
WybitnyMessi
Z ciebie taki kibic jak zemnie baletnica to ja tobie radzę przestań być kibicem Barcelony w tej chwili i nie wciskaj nam tej swojej ciemnoty pajacu bo się tylko kompromitujesz. Dam ci taka radę idź być sezonowcem gdzie indziej bo tutaj poparcia i zrozumienia już nie otrzymasz.
0
WybitnyMessi
W końcu nie będę musiał oglądać i czytać twoich idiotycznych komentarzy marny sezonowcu bardzo się z tego cieszę:)
0
kibicbarsyod2012
Czemu ludzi wyzywasz od gimbusów jak przecież sam nim jesteś słuchaj młody człowieku pomyśl dwa razy zanim coś napiszesz i później to opublikuj dobrze.
0
Maszczerano
Bujaj się z tej strony marny trollu bujaj się i nigdy nie wracaj.
0
Jesteśmy w głęboki dołku, i nie ma co zwalać teraz na sędziego bo graliśmy po prostu fatalnie w szczególności obrona reszta też nie wyglądała olśniewająca, i tak mieliśmy wielkie szczęście przy strzale, że nie przegraliśmy wyżej po strzale z akcji Moraty, i dwóch z wolnego Ronaldo, którego cudem obronił Valdes a drugi trafił w poprzeczkę. Niech Barca jakoś dotrzyma tą przewagę punktową w La Lidze do końca sezonu , chociaż z taką grą, może to być bardzo ciężkie , a w przerwie letniej trzeba będzie dokonać kilku porządnych transferów i w następnym sezonie powalczyć o pełną pulę, bo w tym sezonie nie zdobędziemy nic po za Mistrzostwem Hiszpanii.
0
Jesteśmy w dołku, i to wielkim, ale niestety kiedyś musiało to przyjść:(
0
Adriano za Alvesa, Tello za Pedro i jedziemy z tym koksem.
0
Leo jest Wielki:)
0
kibicbarsyod2012
Ty idź poigraj sobie w fife formacją 2-4-4 bo na prawdziwym futbolu znasz się tak samo jak ja na balecie.
0
Ja bym wolał MTV czyli Messi, Tello, Villa, niż MVP, ale cóż taki jest skład nie inny i trzeba się z tym pogodzić, i życzyć Naszym wygranej. VeB!!!!!!!!!
0
Kolejny sezonowiec sie wypowiedział mianowicie WybitnyMessi kurde za jakie grzechy mamy takich kibiców ja się pytam?
0
kibicbarsyod2012
Wyjdź wyjdź i nigdy nie wracaj na tą stronę bo twoje komentarze wołają o pomstę do nieba.
0
Dajcie na luz Panowie przecież ten kolo pod nickiem "kibicbarsyod2012" to jakiś internetowy troll ze strony białych nabija się z nas, już po samych komentarzach, można się tego domyślić. Z nim jest jeszcze kilu takich samych np. Miki_Messi2001, Stosiaczek, WybitnyMessi, albo jest ich kilku, albo to jedna ta sama osoba więc lepiej się tym nie przejmować co piszą.
0
kibicbarsyod20012
Co to znaczy "putoy" bo jeszcze do tej pory nie spotkałem się z takim nazwiskiem:)
0
SevFCB
"przeszłem" ty weź lepiej zasięgnij słownika i później się wypowiadaj jedna sprawa.
Druga sprawa: jak przeszedłeś na stronę białych to co tu jeszcze robisz krzyż na drogę nikt tu za tobą nie będzie tęsknił marny sezonowcu.
0
ollo98
Najlepiej jeszcze zamów mszę w kościele w intencji Barcelony, może to pomoże Barcie wygrać mecz z Milanem:):):)
0
Najważniejsze, żeby Villa zagrał w pierwszym składzie reszta jest mało istotna.
0
Mam nadzieję, że wygramy jutrzejsze GD wtedy ewentualne Mistrzostwo Hiszpanii będzie o niebo lepiej smakowało po pokonaniu odwiecznego rywala, chociaż samo odebranie La Ligi Realowi jest powodem do dumy:)
Visca el Barca:)
0
WybitnyMessi
A ciebie nikt tu nie chce jako kibica Barcelony.
0
Szansa dla Davida oby wykorzystał swoją szansę, a Xaviemu życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
0
O lutym kibice woleliby szybko zapomnieć, bo to nie był udany miesiąc. Zaczął się marzec trzeba spiąć tyłki, i grać lepiej niż to było w poprzednim miesiącu.
0
Miło z jego strony, każde wsparcie dla Tito mile widziane:)
0
Stoch Mistrzem Świata, mamy godnego następcę Adama Małysza oby tak dalej Kamil:)
0
Też jestem za tym, żeby Alexis odszedł z Barcelony bo on po prostu nie pasuje do tego klubu, i to wszystkim na dobre wyjdzie jak opuści ten klub.
0
Mam taką nadzieję, że Rosell powie nie, a co było w poprzednim sezonie jak my chcieliśmy rozegrać finał PK na ich stadionie, to Perez powiedział kategorycznie nie teraz niech to samo powie Sandro. Niech się odpieprzą od CN.
0
messijestwielki
Taki z ciebie kibic jak z koziej dupy trąbka jak nawet nie potrafisz poprawnie napisać Visca el Barca tylko Visca De Barca kurde co to w ogóle znaczy więc przestań, że z ciebie taki "wielki" kibic Barcelony bo guzik prawda.
0
piachuFCB
właśnie o tym samym marzę co Ty obrońca i bramkarz napastnik też by się przydał, ale właśnie te dwie pozycje są najważniejsze, i koniecznie trzeba tego dokonać w okienku letnim.
0
Przesłałem raport więc zaraz pozbędą się tego gimbusa o nicku Rafał7 raz na zawszę.
0
Rafał7
Nie musisz się chwalić publicznie co twoi koledzy ci robią i jak na ciebie wołają na wiosce bo nikogo to tu nie interesuje, a jak myślisz, że tu zabłyśniesz to się grubo mylisz więc najlepiej jak stąd wyjdziesz i nigdy nie wrócisz:)