0

Ten człowiek publicznie się okłamuje jak to była dobra postawa drużyny to ja jestem baletnica. Tito wróć bo jak na razie wygląda to wszystko fatalnie.

0

WybitnyMessi

Z ciebie taki kibic jak zemnie baletnica to ja tobie radzę przestań być kibicem Barcelony w tej chwili i nie wciskaj nam tej swojej ciemnoty pajacu bo się tylko kompromitujesz. Dam ci taka radę idź być sezonowcem gdzie indziej bo tutaj poparcia i zrozumienia już nie otrzymasz.

0

WybitnyMessi

W końcu nie będę musiał oglądać i czytać twoich idiotycznych komentarzy marny sezonowcu bardzo się z tego cieszę:)

0

kibicbarsyod2012

Czemu ludzi wyzywasz od gimbusów jak przecież sam nim jesteś słuchaj młody człowieku pomyśl dwa razy zanim coś napiszesz i później to opublikuj dobrze.

0

Maszczerano

Bujaj się z tej strony marny trollu bujaj się i nigdy nie wracaj.

0

Jesteśmy w głęboki dołku, i nie ma co zwalać teraz na sędziego bo graliśmy po prostu fatalnie w szczególności obrona reszta też nie wyglądała olśniewająca, i tak mieliśmy wielkie szczęście przy strzale, że nie przegraliśmy wyżej po strzale z akcji Moraty, i dwóch z wolnego Ronaldo, którego cudem obronił Valdes a drugi trafił w poprzeczkę. Niech Barca jakoś dotrzyma tą przewagę punktową w La Lidze do końca sezonu , chociaż z taką grą, może to być bardzo ciężkie , a w przerwie letniej trzeba będzie dokonać kilku porządnych transferów i w następnym sezonie powalczyć o pełną pulę, bo w tym sezonie nie zdobędziemy nic po za Mistrzostwem Hiszpanii.

0

Jesteśmy w dołku, i to wielkim, ale niestety kiedyś musiało to przyjść:(

0

Adriano za Alvesa, Tello za Pedro i jedziemy z tym koksem.

0

Leo jest Wielki:)

0

kibicbarsyod2012

Ty idź poigraj sobie w fife formacją 2-4-4 bo na prawdziwym futbolu znasz się tak samo jak ja na balecie.

0

Ja bym wolał MTV czyli Messi, Tello, Villa, niż MVP, ale cóż taki jest skład nie inny i trzeba się z tym pogodzić, i życzyć Naszym wygranej. VeB!!!!!!!!!

0

Kolejny sezonowiec sie wypowiedział mianowicie WybitnyMessi kurde za jakie grzechy mamy takich kibiców ja się pytam?

0

kibicbarsyod2012

Wyjdź wyjdź i nigdy nie wracaj na tą stronę bo twoje komentarze wołają o pomstę do nieba.

0

Dajcie na luz Panowie przecież ten kolo pod nickiem "kibicbarsyod2012" to jakiś internetowy troll ze strony białych nabija się z nas, już po samych komentarzach, można się tego domyślić. Z nim jest jeszcze kilu takich samych np. Miki_Messi2001, Stosiaczek, WybitnyMessi, albo jest ich kilku, albo to jedna ta sama osoba więc lepiej się tym nie przejmować co piszą.

0

kibicbarsyod20012

Co to znaczy "putoy" bo jeszcze do tej pory nie spotkałem się z takim nazwiskiem:)

0

SevFCB

"przeszłem" ty weź lepiej zasięgnij słownika i później się wypowiadaj jedna sprawa.

Druga sprawa: jak przeszedłeś na stronę białych to co tu jeszcze robisz krzyż na drogę nikt tu za tobą nie będzie tęsknił marny sezonowcu.

0

ollo98

Najlepiej jeszcze zamów mszę w kościele w intencji Barcelony, może to pomoże Barcie wygrać mecz z Milanem:):):)

0

Najważniejsze, żeby Villa zagrał w pierwszym składzie reszta jest mało istotna.

0

Mam nadzieję, że wygramy jutrzejsze GD wtedy ewentualne Mistrzostwo Hiszpanii będzie o niebo lepiej smakowało po pokonaniu odwiecznego rywala, chociaż samo odebranie La Ligi Realowi jest powodem do dumy:)

Visca el Barca:)

0

WybitnyMessi

A ciebie nikt tu nie chce jako kibica Barcelony.

0

Szansa dla Davida oby wykorzystał swoją szansę, a Xaviemu życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

0

O lutym kibice woleliby szybko zapomnieć, bo to nie był udany miesiąc. Zaczął się marzec trzeba spiąć tyłki, i grać lepiej niż to było w poprzednim miesiącu.

0

Miło z jego strony, każde wsparcie dla Tito mile widziane:)

0

Stoch Mistrzem Świata, mamy godnego następcę Adama Małysza oby tak dalej Kamil:)

0

Też jestem za tym, żeby Alexis odszedł z Barcelony bo on po prostu nie pasuje do tego klubu, i to wszystkim na dobre wyjdzie jak opuści ten klub.

0

Mam taką nadzieję, że Rosell powie nie, a co było w poprzednim sezonie jak my chcieliśmy rozegrać finał PK na ich stadionie, to Perez powiedział kategorycznie nie teraz niech to samo powie Sandro. Niech się odpieprzą od CN.

0

messijestwielki

Taki z ciebie kibic jak z koziej dupy trąbka jak nawet nie potrafisz poprawnie napisać Visca el Barca tylko Visca De Barca kurde co to w ogóle znaczy więc przestań, że z ciebie taki "wielki" kibic Barcelony bo guzik prawda.

0

piachuFCB

właśnie o tym samym marzę co Ty obrońca i bramkarz napastnik też by się przydał, ale właśnie te dwie pozycje są najważniejsze, i koniecznie trzeba tego dokonać w okienku letnim.

0

Przesłałem raport więc zaraz pozbędą się tego gimbusa o nicku Rafał7 raz na zawszę.

0

Rafał7

Nie musisz się chwalić publicznie co twoi koledzy ci robią i jak na ciebie wołają na wiosce bo nikogo to tu nie interesuje, a jak myślisz, że tu zabłyśniesz to się grubo mylisz więc najlepiej jak stąd wyjdziesz i nigdy nie wrócisz:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?