0

Szkoda, że chłopak nie zdołał u nas rozwinąć skrzydeł, ale tu jest jednak inny poziom niż w PSV tam był liderem a w Barcelonie tylko zmiennikiem, i nie miał żadnych szans z takimi tuzami jak Xavi, Iniesta lub ktokolwiek inny z linii ataku. Jedno jest pewne nigdy nie zapomnę tej asysty na SB jak podał do Leo a ten z zimną krwią to wykorzystał. To właśnie między innymi znaleźliśmy się w Londyńskim finale LM, więc życzę Afellaowi takiego klubu gdzie będzie występował regularnie w pierwszym składzie.

0

anty coś tam

Krzyż na drogę nikt tu za dobą nie będzie tęsknił i pamiętaj "HAŁA MADRIT":)

0

anty coś tam

Czytając twoje wpisy to ja jednak jestem za aborcją przynajmniej byłoby mniej hipokrytów takich jak ty.

0

anty coś tam

Tylko na tyle cie stać:)

0

anty coś tam

Zamiast przyjść i porozmawiać po ludzku to wszystkich wyzywasz jak leci i ty chcesz zrozumienia jakiegokolwiek zapomnij o tym.

0

piachuFCB

Z choinki z choinki się biorą, ale co poradzisz tacy byli, są i będą:)

0

Ja ci już wcześniej pisałem nie wypisuj publicznie tego co ci robią w domu i na wiosce na naszej stronie bo to nikogo nie interesuje.

0

Tak mi dobrze tak mi rób anty coś tam:)

0

Dokładnie zawiesił się bo nie ma już pomysłów lub szuka w Google tekstów bo sam nie jest w stanie czegokolwiek wymyślić bo po prostu on jest odporny na wiedzę:)

0

Kapitan hwak

Tez mam z tego dobry ubaw uwielbiam takich hipokrytów i nie zabieraj mi tej przyjemności pozwól, że Ci troszkę pomogę oki:)

0

Tak co ty nie powiesz no popatrz nie wiedziałem:)

0

anty coś tam

Dalej nam ciśnij bo nam jeszcze nam mało dalej pokaż jakim jesteś hipokrytom:)

0

anty coś tam

Powiedz mi co to znaczy "Hała Madrit" bo nie do końca nie wiem co to znaczy:)

0

a ty głupi jesteś koleś normalnie aż mi ciebie żal:)

0

anty jak będę chciał to zamknę ty mi życia nie będziesz układał i nie musisz się przyznawać publicznie jak na ciebie wołają na wiosce i co ci robią bo to tutaj nikogo nie interesuje kumasz.

0

Wejdzie taki pajac i wszystkich wyzywa i po co nie rozumiem sprawia ci to przyjemność cieciu zafajdany?

0

anty coś tam

Myślisz, że tu zabłyśniesz swoimi żałosnymi wpisami to jesteś w wielkim błędzie biały gimbusie więc wyjdź z tej strony wyjdź i nie wracaj nigdy.

0

WybitnyMessi

Messi Ronaldo, Iniesta, tak Casillasa też można zaliczyć do najlepszych na świeci, ale Song proszę cię nie rób sobie jaj bo to akurat nie było śmieszne.

0

Każdy wie, że 13 punktów w lidze to jest dużo, ale jak tak będziemy gać jak to było do tej pory to ta przewaga, może szybko stopnieć więc Tito, Roura i piłkarze powinni spiąć tyłki, i zacząć lepiej grać.

0

Super bardzo się z tego cieszę oby Barcelona A poszła w ślady tych młodzików, i wywalczyła Mistrzostwo Hiszpanii:)

0

Kto mówił, że ma od razu wyjść na mecz z Milanem nikt prawda?, ale trzeba go w końcu coraz częściej wystawiać w pierwszej jedenastce niech się chłopak ogrywa. W pierwszej drużynie są starsi od niego to go nauczą gry zespołowej jestem tego pewien.

0

Dobra myśl ja jestem jak najbardziej za:)

0

Raz na wozie raz pod wozem my niestety teraz jesteśmy pod wozem, ale taki jest sport nie da się ciągle wygrywać, ale jeszcze przyjdzie taki czas jak prasa i cały świat znowu będą się zachwycać grą Barcy, jestem tego pewien to tylko kwestia czasu.

0

Kurde ja się zastanawiam jakby Tito i Roura postawili na Marca Bartrę, może tak samo okazałoby się strzałem w dziesiątkę jak w Realu Varane ciekawe.

0

Panie Pique jedyne czego teraz potrzebujecie to porządny środkowy obrońca, bo Puyol niestety już nie daje rady ze względu na wiek, a Mascherano to nie obrońca tylko pomocnik defensywny.

0

Nie stracić bramki będzie ciężko w rewanżu z Milanem*

sorry za błędy:)

0

Stracić bramkę będzie ciężko w rewanżu z Realem a co dopiero strzelić 3 gole moim zdaniem będzie to graniczyło z cudem, przynajmniej z taką grą i z takim składem trenerskim na ławce jest to raczej niemożliwe, ale cóż wiara, i nadzieja umierają ostatnie, chociaż nie ma ich za dużo w Naszych sercach.

0

Kurde tych "madridistów" wyskoczyło na naszej stronie jak grzyby po deszczu macie swoją stronkę to tam się wypowiadajcie bo te komentarze są potrzebne jak zeszłoroczny śnieg.

0

My się cieszmy, że nie dostaliśmy z 3,4 do 1 a nie dopatrujmy się błędów sędziów, bo w Hiszpanii one są na porządku dziennym, i to ni tylko w meczach, które rozgrywają Real i Barca tylko inne zespoły też są krzywdzone przez arbitrów z półwyspu Iberyjskiego, popatrzmy lepiej na naszą grę, a ona wygląda fatalnie.

0

Wierni po porażce dumni po zwycięstwie to jest nasz główne kredo, a sezonowcy pakować walizki zamknąć drzwi z drugiej strony, i nigdy nie wracajcie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?