Piotr,1985
Dołączył/a: styczeń 2013
Koszalin
67 obserwujących
82 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda, że chłopak nie zdołał u nas rozwinąć skrzydeł, ale tu jest jednak inny poziom niż w PSV tam był liderem a w Barcelonie tylko zmiennikiem, i nie miał żadnych szans z takimi tuzami jak Xavi, Iniesta lub ktokolwiek inny z linii ataku. Jedno jest pewne nigdy nie zapomnę tej asysty na SB jak podał do Leo a ten z zimną krwią to wykorzystał. To właśnie między innymi znaleźliśmy się w Londyńskim finale LM, więc życzę Afellaowi takiego klubu gdzie będzie występował regularnie w pierwszym składzie.
0
anty coś tam
Krzyż na drogę nikt tu za dobą nie będzie tęsknił i pamiętaj "HAŁA MADRIT":)
0
anty coś tam
Czytając twoje wpisy to ja jednak jestem za aborcją przynajmniej byłoby mniej hipokrytów takich jak ty.
0
anty coś tam
Tylko na tyle cie stać:)
0
anty coś tam
Zamiast przyjść i porozmawiać po ludzku to wszystkich wyzywasz jak leci i ty chcesz zrozumienia jakiegokolwiek zapomnij o tym.
0
piachuFCB
Z choinki z choinki się biorą, ale co poradzisz tacy byli, są i będą:)
0
Ja ci już wcześniej pisałem nie wypisuj publicznie tego co ci robią w domu i na wiosce na naszej stronie bo to nikogo nie interesuje.
0
Tak mi dobrze tak mi rób anty coś tam:)
0
Dokładnie zawiesił się bo nie ma już pomysłów lub szuka w Google tekstów bo sam nie jest w stanie czegokolwiek wymyślić bo po prostu on jest odporny na wiedzę:)
0
Kapitan hwak
Tez mam z tego dobry ubaw uwielbiam takich hipokrytów i nie zabieraj mi tej przyjemności pozwól, że Ci troszkę pomogę oki:)
0
Tak co ty nie powiesz no popatrz nie wiedziałem:)
0
anty coś tam
Dalej nam ciśnij bo nam jeszcze nam mało dalej pokaż jakim jesteś hipokrytom:)
0
anty coś tam
Powiedz mi co to znaczy "Hała Madrit" bo nie do końca nie wiem co to znaczy:)
0
a ty głupi jesteś koleś normalnie aż mi ciebie żal:)
0
anty jak będę chciał to zamknę ty mi życia nie będziesz układał i nie musisz się przyznawać publicznie jak na ciebie wołają na wiosce i co ci robią bo to tutaj nikogo nie interesuje kumasz.
0
Wejdzie taki pajac i wszystkich wyzywa i po co nie rozumiem sprawia ci to przyjemność cieciu zafajdany?
0
anty coś tam
Myślisz, że tu zabłyśniesz swoimi żałosnymi wpisami to jesteś w wielkim błędzie biały gimbusie więc wyjdź z tej strony wyjdź i nie wracaj nigdy.
0
WybitnyMessi
Messi Ronaldo, Iniesta, tak Casillasa też można zaliczyć do najlepszych na świeci, ale Song proszę cię nie rób sobie jaj bo to akurat nie było śmieszne.
0
Każdy wie, że 13 punktów w lidze to jest dużo, ale jak tak będziemy gać jak to było do tej pory to ta przewaga, może szybko stopnieć więc Tito, Roura i piłkarze powinni spiąć tyłki, i zacząć lepiej grać.
0
Super bardzo się z tego cieszę oby Barcelona A poszła w ślady tych młodzików, i wywalczyła Mistrzostwo Hiszpanii:)
0
Kto mówił, że ma od razu wyjść na mecz z Milanem nikt prawda?, ale trzeba go w końcu coraz częściej wystawiać w pierwszej jedenastce niech się chłopak ogrywa. W pierwszej drużynie są starsi od niego to go nauczą gry zespołowej jestem tego pewien.
0
Dobra myśl ja jestem jak najbardziej za:)
0
Raz na wozie raz pod wozem my niestety teraz jesteśmy pod wozem, ale taki jest sport nie da się ciągle wygrywać, ale jeszcze przyjdzie taki czas jak prasa i cały świat znowu będą się zachwycać grą Barcy, jestem tego pewien to tylko kwestia czasu.
0
Kurde ja się zastanawiam jakby Tito i Roura postawili na Marca Bartrę, może tak samo okazałoby się strzałem w dziesiątkę jak w Realu Varane ciekawe.
0
Panie Pique jedyne czego teraz potrzebujecie to porządny środkowy obrońca, bo Puyol niestety już nie daje rady ze względu na wiek, a Mascherano to nie obrońca tylko pomocnik defensywny.
0
Nie stracić bramki będzie ciężko w rewanżu z Milanem*
sorry za błędy:)
0
Stracić bramkę będzie ciężko w rewanżu z Realem a co dopiero strzelić 3 gole moim zdaniem będzie to graniczyło z cudem, przynajmniej z taką grą i z takim składem trenerskim na ławce jest to raczej niemożliwe, ale cóż wiara, i nadzieja umierają ostatnie, chociaż nie ma ich za dużo w Naszych sercach.
0
Kurde tych "madridistów" wyskoczyło na naszej stronie jak grzyby po deszczu macie swoją stronkę to tam się wypowiadajcie bo te komentarze są potrzebne jak zeszłoroczny śnieg.
0
My się cieszmy, że nie dostaliśmy z 3,4 do 1 a nie dopatrujmy się błędów sędziów, bo w Hiszpanii one są na porządku dziennym, i to ni tylko w meczach, które rozgrywają Real i Barca tylko inne zespoły też są krzywdzone przez arbitrów z półwyspu Iberyjskiego, popatrzmy lepiej na naszą grę, a ona wygląda fatalnie.
0
Wierni po porażce dumni po zwycięstwie to jest nasz główne kredo, a sezonowcy pakować walizki zamknąć drzwi z drugiej strony, i nigdy nie wracajcie.