0

Filipe Luis
Marcelo
Rodriguez
Alaba (ostanio gra na środku ale na tym środku jest bardziej przebojowy niż Alba)
Azpilicueta
Evra
Maxwell

1

Koulibaly prezentuję w tym sezonie odpowiedni poziom by znajdować się w takich zestawieniach. Do Godina czy Silvy mu daleko, ale już spokojnie można go postawić obok Mascherano czy Pepe.

0

Top 5 lewych obrońców La Liga, z tym można się zgodzić.

1

Alba w tym zestawieniu to ogromne nieporozumienie, prezentuje średnią i mało stabilną formę od 2 sezonów.

0

David Luiz ciekawy zawodnik. Raz jest w sranie pokazać wielką klasę, by 5 minut później w swej nonszalancji popełnić ogromny błąd. Pique w defensywie mu ustępuje, jednak Pique jest równiejszy i solidniejszy, więc powinien być na tym 8 miejscu.

1

Xavi brylował na boisku swoją niesamowitą inteligencją i kunsztem gry, absolutnie wielki gracz, legenda Barcy, nie ulega wątpliwości. Jednak w mediach brylował i bryluję swoją ślepą i bezgraniczną miłością do Barcy, wiele razy się kompromitując po prostu, będąc szokliwie i niezdrowo nieobiektywny. To pokazuje jego miłość do Barcy, ale też ślepą uliczkę w mózgu.

0

Żadnego szacunku dla klubu, który kradł zawodników z całej Polski, pod pretekstem wstąpienia do wojska. To się nazywa gra fair ? To się nazywa polski klub ?

0

No Arsenal też się nie popisał. Nie chcieli swojego kapitana z powrotem w 2014 roku, a Cesc bardzo chciał wrócić do Londynu, więc jedyną opcją była Chelsea.

0

Nie ma się co dziwić, Guardiola nic nie zmienił w jego życiu, tylko rzucał go po całym boisku. Wenger go ukształtował, a Mourinho przywrócił do życia.

0

Jawna obraza GKS. Legia to nikczemny klub przy takim GKS, nie rozumiem jak można być za takim tworem jak Legia.

0

Żaden sprzedawczyk, jego kariera po prostu źle się potoczyła. W Barcelonie pojawił się za wcześnie i dlatego został zmarnowany.

0

Espanyol na Camp Nou jest nie groźny i mają już prawie pewne utrzymanie. Gorszy będzie mecz z Granadą na wyjeździe, oni jeszcze walczą, ostatnio u siebie wygrali dwa razy, a z Las Palmas pokazali wielką klasę, remontadując ich. Widzę przed oczami wynik 2:2, oby nie.

0

Brzmi to tak jakby Suarez stał się wymiataczem pokroju Messiego. Suarez tylko wykańcza akcje, a Messi robi wszystko na boisku. Messi ma jakiś problem, nie gra tak jak rok temu, mam wrażenie, że przytył.

1

Portugalski bezwstydnik zgarnie czwartą Złotą Piłkę. Da wielki popis na Euro, wszystko będzie wiadome w czerwcu.

0

Transfer Alvesa to jednak lepsza sprawa. To właśnie on jest zawodnikiem, z którym najlepiej rozumie się Messi, to Alves pomógł Messiemu bardzo dużo. Suarez gra za krótko żeby takie rzeczy o nim pisać, jak przegoni Eto'o to wtedy będzie wielki.

2

Prezentują akceptowalny poziom, czasem se żartują, ogólnie warto obejrzeć. Choć zdarzają im się też wpadki, np. Wojciech Kowalczyk po transferze Krychowiaka do Sevilli, mówił, że to jest wielki błąd, że Krychowiak przepadnie w Hiszapnii, że jego miejsce jest na trybunach, cóż bardzo się pomylił.

0

Nie martw się, nie zapomną o tobie. Jak trochę czasu im zajęło włączenie tych kanałów wszystkim, tak trochę im zajmie też wyłączenie.

15

Wielki gest. To pokazuje fatalną sytuację w Realu ich lekarze nie są w stanie pomoc swoim piłkarzom, ogromny skandal. Widać jak Cristiano jest zdesperowany i chętny zwycięstw, szuka pomocy za wszelką cene, byle tylko pomóc swoim kolegom z zespołu zdobyć jakieś trofeum.

0

Portugalski superczempion nie był dziś potrzebny Realowi. Oczywiście Real nie grał porywająco, mimo to stworzyli kilka sytuacji i wygrali na bardzo ciężkim terenie. Sociedad zagrało słaby mecz, nie mieli tego błysku, który mógłby ich ponieść do zwycięstwa jak w meczu z Barcą.

1

To była jedyna opcja Sociedad, żeby ograć Barce. Bardzo szybko strzelili gola i wiedzieli, że tylko kapitalna obrona da im punkty. A, że Barcelona grała bardzo słabo i kompletnie się nie starali to inna sprawa.

1

Illaramendi to wychowanek Sociedad, nie grał w Realu, nie chcieli go, a ty uważasz, że się podkłada klubowi, który go nie chciał ? Trzeba myśleć co się piszę, bo to może wpływać na wizerunek twój i tego serwisu.

0

Można grać słaby sezon i mieć tylko punkt straty do wielkiej i kapitalnej w tej sezonie Barcy ?

3

Przecież Suarez jest zawodnikiem Villarreal, a nie Barcelony.

21

Wiedzieliście, że Cristiano miał operacje serca w dzieciństwie ? Serce mu za mocno biło gdy nic nie robił. Lekarze uratowali jego kariere, ale on też pokazał wielką klasę nie poddając się i dążąc do swoich marzeń, wielki człowiek.

0

Za Inieste powinien być Busquets on zdecydowanie zasłużył. Jego nieobecność w mediach się tym odbija, że nie ma go w takich zestawieniach, co z drugiej strony pokazuje poziom tych zestawień, o czym już mówiłem.

0

Fantastycznie się to prezentuje, mam nadzieję, że pójdą za ciosem i wypuszczą jakieś dobre koszulki, bo tegoroczne im się nie udały. Da się do nich przyzwyczaić ale nie ulega wątpliwości, że w poprzednie komplety były lepsze(szczególnie 14/15, 11/12 i 08/09).

0

Zapomniałeś jeszcze o Inieście, on też nie powinien tam być od 2 lat. Ale to tylko pokazuje poziom takich rankingów, sława i marketing. Nie ma się co nimi sugerować.

0

To jest właśnie futbol przecież, każdy musi się kiedyś wybić. Kwestia polega na tym jak to wybicie będzie wyglądało, czy poniesie zawodnika daleko na sam szczyt czy zawodnika przerazi i szybko się skończy. A Leicester będzie funkcjonowało dalej, bo miliony mogą przybyć i im pomóc

0

I co tu zrobić z takim Mascherano ? Gość jest stary, mały 174 cm wzrostu to szokliwie mało na środku obrony, ratuje go doświadczenie i waleczność. Lecz te cechy nie powinny przykrywać całości Mascheroano jest coraz starszy i gorszy, już nadszedł jego czas.

31

Przynajmniej wypocznie na Euro...
Ups.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?