Polo_Tajner
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Real pokazał wielką klase w tym meczu. Dostać dwa ciosy i się podnieść umieją tylko ekipy, które prezentują odpowiedni poziom. Vazquez pokazał, że na prawde jest świetnym graczem, a Bale zrobił co powinien. Trzeba to powiedzieć zagrali świetnie.
4
0
Pastore jest za wysoki. Gdyby był 10 cm niższy, to wtedy dopiero zacząłby prezentować odpowiedni poziom. Ma bardzo dobre podanie ale balans i zwinność jest mocno potrzebna. O wiele lepszy byłby Pogba, on już w tej chwili prezentuje klase i takiego gracza Barcy trzeba.
0
Guardiola mógł zaprotestować, lecz tego nie zrobił, więc przyczynił się do transferu.
0
Tak, a wyobraź sobie, że Eto'o w sezonie 2008/09 mogło nie być ! Guardiola chciał go wyczyścić w raz z Ronaldinho, Deco i innymi, lecz jeden mecz presezonu gdzie boski Samuel pozamiatał, zmusił Pepe(pod presją zarządu i kibiców) do zostawienia Eto'o na ten jeden sezon.
7
Ah boski Samuel. Cóż za niespodziewana historia. Guardiola go wywalił i sprowadził Zlatana, którego później też wywalił i jeszcze Barca straciła kase. To był jeden z najbardziej szokliwych błędów Pepe, na ławce Barcy.
11
Właśnie idealna pozycja Songa to coś między defensywnym pomocnikiem, a środkowym, czyli to co dzisiaj gra Rakitic. Niestety za jego gry w Barcelonie taka pozycja nie istniała, a sam Song grał mało, więc nie mógł odpowiedniego poziomu.
0
Ogromna szkoda, że przeszedł do Barcy, z jednej strony jest to zrozumiałe ale z drugiej strony w Arsenalu miał wszystko. Zmarnował najlepsze lata dla piłkarskiej kariery być może jest w tym wina sztabu szkoleniowego z sezonu 12/13, że nie dali mu szansy.
0
To są sytuacje, które wykorzystał. Ale on w trakcie meczu ma dużo takich sytuacji i nie jest w stanie ich wykończyć, strasznie się wtedy napala i pokazuje swoją indolencje psychiczną i techniczną. Tu nawet nie ma co porównywać strzału Alby(który istnieje tylko teoretycznie), a strzałów Alvesa, Alaby czy Marcelu. To straszne, że profesjonalny piłkarz nie potrafi uderzyć solidnie z 10 metrów, nie mówiąc już o uderzeniach z poza pola karnego.
0
To oczywiste, że Marcelo i Alaba są nie do ruszenia, Rodriguez być może tak ale byłby na pewno drogi. Wendell jedyna opcja.
0
Marcelo, Alaba, Rodriguez, Azpilicueta oni prezentują klase. Możnaby wspomnieć jeszcze o takich graczach jak Luis, Kurzawa czy Maxwell. Alba bazuje tylko na szybkości, to zwykłe spoiwo, zawodnik, który nie jest w stanie błysnąć klasą , minąć pół drużyny przeciwnika( Marcelo ), uderzyć z dystansu (Alves, Rodriguez, Wendell). Fantastycznym przykładem jest poprzedni sezon, gdzie Alba grał średnio ale nikogo to nie interesuje, bo wygrali tryplet, więc jak ktoś mógł być słaby. A fakty są takie, mogą być dla kogoś szokliwe, że Alba był najsłabszy w zeszłym sezonie spośród trzony drużyny.
1
Przede wszystkim Jordi Alba. Nie prezentuje poziomu godnego Barcy i nigdy go nie prezentował przez dłuższy okres. Bazuje tylko na swojej szybkości, brak mu techniki czy strzału. W jego miejsce idealny byłby Wendell. Młody, techniczny, mający parcie i chęci do gry. I do tego pasuje do Neymara.
12
W reprezentacji Simeone by się zmarnował, on jest w takim wieku i formie, że reprezentacja to byłby po prostu hamulec jego talentu. Niech trenuje kluby, a na kadre na pewno przyjdzie czas.
0
Fakt ostanio było ciekawie, jednak Real ich wtedy zdewastował, teraz będzie podobnie.
0
Luis Suarez
Gole w tym sezonie : 49
Gole w siebie : 33
Gole na wyjeździe : 10
Gole na neutralnym stadionie : 6
Cristiano
Gole w tym sezonie : 47
Gole u siebie : 31
Gole na wyjeździe : 16
Nie grał na neutralnym stadionach.
0
Portugalia ma świetnie zbalansowaną drużyne. Są młodzi typu Carvalho, Gomes, Pereira, Silva czy Renato i mają też profesorów typu Pepe, Fonte czy Cristiano. Niespodziewanie właśnie oni mogą zajść daleko. Po latach niepowodzeń są głodni zwycięstw, Cristiano na pewno będzie bardzo zmotywowany, więc godnie się zaprezentuje.
0
Klasa sportowa to nie wszystko, dlatego wyczuwam niespodzianke.
0
http://screenshot.sh/mGSLxPYS9Nofg
http://screenshot.sh/owk0TU0hDjxA8
http://screenshot.sh/mMDvvCwBFECXE
Zobaczymy czy się sprawdzi.
0
Słyszysz Bojan, myślisz Bozian.
0
0
Owszem był sezon np. 2000/2001czyli sezon Małysza. Rozegrano wtedy tylko 21 konkursów Małysz wygrał 14, a w 20 wystąpił i to jest jeden z rekordów, którego Prevc nie pobił - ilość konkursów/ilość zwycięstw, Małysz tu króluje. Ale Prevc zdobył wszystko co było do wygrania - Kula, mała Kula, MŚ w lotach, TCS, a wygrać wszystkiego w sezonie to się nawet Małyszowi, Schliriemu, Ammannowi czy Ahonenowi nie udało. Prevca osobiście średnio lubię ale jego technika na progu jest nieprawdopodobnie szokliwa i nadzwyczajna.
2
Cóż za niesamowita historia się nam zapowiada. Peter Prevc człowiek, który wyskakał najlepszy sezon w historii skoków. To jest cudny przypadek zawodnika. Człowiek, który w jednym sezonie pozamiatał wszystkie rekordy, nowy rekord zwycięstw 15 (stary był 13), nowy rekord podium 22 (stary był 19), nowy rekord punktów 2303 (stary był 2083), nowy rekord przewagi nad drugim zawodnikiem 813 (stary był 636), nowy rekord średniej ilości punktów na konkurs 79.41 (stary był 77.15), nowy rekord procentowego udziału na podium 22/29 75.86 % (stary był 20/27 74.07 %), nowy rekord punktów w Turnieju Czterech Skoczni 1139.4 (stary był 1123.7). Co ciekawe on z sezonu na sezon robił się coraz lepszy. Miejsca w generalce od pierwszego sezonu Prevca : 35, 24, 15, 7, 2, 2, 1. Punkty od pierwszego sezonu Prevca : 106, 218, 400, 744, 1312, 1729, 2303. Czyli szokliwa sytuacja z sezonu na sezon coraz lepszy, teoretycznie wychodzi, że przyszły sezon powinien być jeszcze lepszy !! On dochodził do perfekcji, jego styl polega na bardzo specyficznym wypuszczeniu mocy i bioder na progu, on musiał niesamowicie pracować nad mięśniami kręgosłupa (co tak w ogóle jest podstawą dla każdego człowieka uprawiającego jakikolwiek sport) i w tym sezonie doszedł do czego ? Do perfekcji ? Da się lepiej ? Sam Prevc powiedział, że w ciągu sezonu miał KILKA idealnych skoków, to jest niewyobrażalne . Jak jeszcze można się udoskonalić ? Ale teraz Prevc będzie miał trudniej, to jest kwestia jego głowy, czy wiecznie drugi Prevc, po tak kapitalnym sezonie, gdzie w końcu coś wygrał i to wygrał wszystko, jest spełniony ? To jest cała kwestia rozwoju jego umięjętności. Miał ogromną motywację, żeby się doskonalić, bo ciągle przegrywał. Wszystko rostrzygnie w jego podejściu do treningów, a raczej się w jego głowie, podświadomości i ambicji. Nadspodziewanie ciekawy sezon się zapowiada.
0
Origi taki kocur, że w zeszłym sezonie fani Lille na niego gwizdali przez jego szokliwą nieskuteczność. No ale wiadomo jak to jest, rach ciach i zawodnik z słabiaka staję się wybitny, a predyspozycje na pewno ma.
0
No nie przesadzaj. Arbeloa to nie jest jakiś tam no name. 237 spotkań w Realu, 58 w reprezentacji, był na Euro 2008 i MŚ 2010, a na Euro 2012 był podstawowym graczem.
0
No właśnie momentami, on nigdy nie miał dłuższego okresu formy. Jedynym jego atutem jest szybkość i wytrzymałość, chociaż urazy ma bardzo często(przez prawie 4 sezony rozegrał marne 151 meczów gdy taki Rakitic, który gra 2 sezon ma już 100.). Technicznie jest przęciętny, strzał u niego kompletnie nie istnieje, a to przecież podstawy dla piłkarza, to ile on miał sytuacji w swojej karierze podbramkowych niewykorzystanych to nawet Alexis tyle nie miał.
0
Rodriguez zjada Albę we wszystkich aspektach, no może poza szybkością, więc konkurencja żadna. Alba to przeciętny zawodnik, który miewał momenty, nigdy nie zbliżył się choć trochę do poziomu Alvesa, co ja tu o Alvesu mówie, jak Alba nawet do Marcelo nie ma co porównywać.
7
Messi ewidentnie ma słabszą formę ostatnio, w ostatnich 4 meczach 0 goli(ponad 370 minut bez gola). Zawiódł mocno w tych 3 kluczowych dla ligi meczach.
0
Ależ niesamowita legenda tworzy się na Anoeta. Barca po raz kolejny uległa Wielkiemu Realowi, kibice na Anoeta muszą kochać swoich zawodników z te nadspodziewanie wielkie czyny - klasa.
Barca fatalnie sobie poradziła w tych 3 kluczowych meczach na zabicie ligi, grali słabo, bez polotu, a może inaczej tridente grało bez polotu i słabo, a to na nich opiera się cała gra Barcy. Najłatwiej Barcelonie będzie wygrać Puchar Króla, bo tam wystarczy wygrać "tylko" jeden mecz. Mam wrażenie, że zawodnicy Barcy nie wiedzą co się tak na prawdę dzieje, tłumaczą się, że spokjonie, jesteśmy liderami, no ale już są mało pewnymi liderami, a Madryt nie śpi.
0
Tylko, że Barca z meczu na mecz przewagę traci. Forma psychiczna jest tu bardzo ważna, Atletico i Real robią swoje, a Barca traci. Chodzi mnie o formę zdobycia tej przewagi . Dla przykładu, remis 2:2 zdobywaniu pojedynczych bramek jest lepszy dla morali zespołu niż remis 2:2 po prowadzeniu 2:0. Przewaga punktowa jest ciągle lecz Real i Atleti mają przewage psychiczną
2
Ależ kapitalnie dzisiaj widać brak Rakiticia. To jest w tym momencie niezastąpiony zawodnik w Barcelonie. Rafinha nie nadaje się jeszcze do biegania jak widać, a może po prostu nie widzi tych dziur w obronie i środku pola.