Polo_Tajner
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gorzej jakby przechodzili do Schalke.
1
Hummels jako kapitan Borussi Dortmund faktycznie zachował się fatalnie, ale jako człowieka można go zrozumieć, rodzina i miejsce wychowania, za tym można zatęsknić.
0
Tylko pokazuje swoją wielką klasę, absolutne TOP5 na świecie i drugi po Marcelo w lidze hiszpańskiej.
2
Dla Barcy lepiej żeby Atletico się zmęczyło, bo może to mieć wpływ na lige.
0
Tak ale nie wiesz jak zainteresowany jest zbudowany. To już jego kwestia i on doskonale wie, czy siedział całe życie przed kompem czy żył normalnie. Jeżeli siedział to powinien zacząc od podstaw (kręgosłupa), a jeśli nie to nie musi, aż tak bardzo się tym martwić lecz powinien o tym pamiętać.
0
Tu nie chodzi o przesilenie, tu chodzi o zbudowanie kręgosłupa. Z kręgosłupem każde ćwiczenie przychodzi łatwiej. To ogromna szokliwość, że na treningach sportowych i WF, nauczyciele tak mało poświęcają na korekcje krzywych kręgosłupów dzieci.
0
Czyli jednym słowem chcesz się zabić. Podstawa to plecy i kręgosłup, każde twoje ćwiczenia na coś powinny być poprzedzone ćwiczeniami korekcyjnymi kręgosłupa. Ćwiczenia bez kręgosłupa, to jak budowanie domu bez ścian i podłogi .
0
I chwała mu za to, takie bestialskie zachowania trzeba tępić, fakt Pepe zrobił to dawno ale jednak się to wydarzyło.
2
Neymar ma ciągle więcej kartek niż Pepe.
Neymar - 10 (5 liga, 2 LM, 1 PK, 1 KMŚ)
Pepe - 6 (5 liga, 1 LM)
0
Najlepszy okres w Barcelonie Neymar przegrał w czasie kontuzji Messiego na początku sezonu. Tu chodzi o wewnętrzne poczucie liderostwa i takie uczucie miał Ney pod nieobecność Messiego, w głębi głowy czuł się najlepszy na boisku, co pozwoliło mu na pełne odblokowanie się.
0
Tak samo jak Neymar bez Messiego.
0
Wilk został uśpiony na Bernabeu 12 kwietnia.
0
Cristiano siedząc na trybunach będzie się uczył trenerskiego fachu, to mądry chłopak na pewno coś osiągnie po zakończeniu kariery.
0
Gra psychologiczna wielkiego trenera, jednak wiadomość o Cristiano budzi postrach wśród rywali, na pewno gracze City będą mieli to w głowach, Zidane zmącił im umysły.
5
Cristiano oszczędzany na mundial.
0
Ćwiczenia na brzuchu:
- ręce pod brode i podnosisz ciało do napięcia mięśni kręgosłupa i opuszczasz(w góre wdech, w dół wydech)
- podnoszenie lewej ręki i prawej nogi i na zmiane, czyli przękątna
- głowa skierowana do podłogi i nogi do góry
- żabka, leżąc na brzuchu z uniesionym lekko tułowiem po prostu pływasz
Ćwiczenia na plecach:
- złączone stopy, ręce wzdłuż tułowie i wypychasz dupe
- nożyce pionowe, poziome
-rowerek
Jeśli masz do dyspozycji drabinke to ok, a jeśli nie możesz wykorzystać klamkę w drzwiach - stajesz ze złączonymi nogami tak aby czuć je napięte i będąc schylonym ze złączonymi rękami idziesz prostu w górę, do klamki i trzymasz, powinieneś czuć plecy i nogi.
0
Najwięcej czasu na początku poświęć na ćwiczenia ogólnorozwojowe i korekcyjne kręgosłupa i pleców, to jest podstawa, żeby zacząć cokolwiek robić ze swoim ciałem. Bez tego można się stać takim kolosem na glinianych nogach(w tym przypadku kręgosłupie).
0
McDonald i KFC.
1
Jacy bracia Toure ? Z tego co wiem w Barcelonie pogrywał sobie tylko Yaya Toure.
1
Oczywiście, że osiągnięciami ustępuje Małyszowi, Ahonenowi czy Schliriemu. Lecz to co osiągnął nikt mu już nie zabierze, a spokojnie można go stawiać na równi z takimi skoczkami jak Hannawald czy Funaki, być może nawet Schmitt.
0
Wrzuciłem do Libre Office i on spacje liczy.
0
Technicznie Kamil go przewyższył, to nie podlega dyskusji.
0
Redakcjo !
Jak liczycie to 2000 znaków maksymalnie w jednym komentarzu? Tekst poniżej ma 1864 znaki i mając 1870 nie chciało mi go wpuścić.
3
Niebywałe jest jak Kamil Stoch wymyślił sobie skakanie. W skokach są 3 typy stylów: siłowy (Małysz, Freund), czujących wiatr (Kranjec, Ito), czujących lot (Stoch, Schliri).Kamil doprowadził się do szokliwej techniki. Mając średnią moc wybicia, słabszą od Małysza, Żyły, osiągnął najlepszą technikę w polskich skokach (lepszą niż Małysz) i jedną z najlepszych w historii. Jego wyjście z progu jest idealnie zbalansowane między płaskością, a wysokością. Najlepiej to widać na niemieckich skoczniach(Willingen, Titisee) jak on płynie wzdłuż zeskoku, pod idealnym kątem, co jest nieuchwytne dla oka lecz on się odchyla w locie uwalniając swoją wysokość i prędkość. Co ciekawe taki styl wydaje się idealny do lotów lecz nie. Chodzi o to, że do lotów trzeba mieć trochę większą moc na progu i "zabić" moc progu kładąc się na narty, robiąc szybkość by potem maksymalnie wychylonym frunąć sobie. Kamil tego nie robi ale na lotach i tak jest najlepszy z naszych, lepszy od WYBITNEGO LOTNIKA Żyły. Swoją klasę pokazał na K-95 w Sochi. Pokazał, że jest ponad resztą w warunkach neutralnych, bo takie wtedy tam były. Jego styl właśnie wtedy najlepiej się sprawdza, gdy nie ma wiatru lub jest niewielki z tyłu. Z huraganem pod narty każdy sobie radzi wybitnie, lecz Kamil nie zyskuje tak dużo jak co niektórzy, wiąże się to z tym zabiciem skoku na progu przy lotach. Co jest też istotne to nadspodziewana umiejętność ratowania zepsutych na progu skoków. Takie przykłady to choćby pierwszy skok w drużynówce z Sochi, gdzie fatalnie minął próg ale i tak poleciał 130,5 albo kolejny przykład to Zakopane 134,5 metra z tego roku gdzie również minął próg, a jak poleciał. O telemarkach nawet nie ma co mówić, bo nikt nie jest mu w stanie dorównać pod tym względem. Po 5 sezonach formy teraz miał słabszy, można mu to wybaczyć. Jedno słowo idealnie opisujące Kamila to - czućmistrz.
0
Ma na nich patent.
1
Chyba ja wiem lepiej co pisałem, błędna interpretacja.
1
Nie rozumiem twojego komentarza. Nabijanie się z porażek ? Czyich ? Jedyny klub, z którego mógłbym się nabijać to Espanyol, a o nich nic nie wspominałem. Czy może pisałeś ogólnie i nie było to skierowane do mnie ?
1
Pisałem ogólnie o życiu, nie było to skierowane do ciebie.
0
Po prostu nie jest w formie. Neymar nie będąc w formie powiela te same błędy, czyli ten drybling. Stara się ciągle dzielnie pokazywać klasę, jednak mu to nie wychodzi. Być może potrzebuje jednego dobrego meczu, a być może potrzebuje odpoczynku, raczej na pewno odpoczynek mu nie zaszkodzi, nabierze świeżości fizycznej i psychicznej co też jest bardzo ważne i powinien grać lepiej.
1
To nie jest śmieszne. Trzeba myśleć w życiu nad swoim życiem. Mądry człowiek przede wszytkim myśli, analizuje, wyciąga wnioski. Nie można też za dużo myśleć nad przeszłością, bo to może sprawić, że człowiek stanie się smutny i przegapi życie. Trzeba być elastycznym i przede wszystkim myśleć