Polo_Tajner
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rulli z jakim polotem on składa się do uderzenia piłki, to jest nienaganna technika, nieprawdopodobny spokój. Tego nie można wyćwiczyć, z tym trzeba się urodzić.
0
Rulli klasa, klasa.
0
I to jest prawdziwy dylemat. Jeśli faktycznie Neymar chce grać na obu turniejach to nie ma się co dziwić
Copa America to bardzo prestiżowy turniej, wyżej tylko stoją MŚ.
Igrzyska w piłce to akurat niszowa impreza ale będzie rozegrana w Brazylii. Jednak przerwa między tymi turniejami to ponad miesiąc, a Neymar jest młody i da radę zagrać na dwóch.
0
Oczywiście, że mogą pograć na luzie, na treningu na przykład, w Puchare Króla z trzecioligowcem, czy przy wyniku 5:0 na Camp Nou z Granadą ale nie w El Clasico przed własnymi kibicami i w takich okolicznościach. Barca była ewidentnie gorsza, tridente nie istniało.
1
Barca odpuściła EL CLASICO i dlatego wyszli podstawowym składem, nie robili zmian. To był jeden z meczów sezonu, który mógł absolutnie zamknąć ligę, więc pisanie, że odpuściła jest ogromnie szokliwe.
2
To w końcu jak ? Barca odpuściła ? Sędzia im pomógł czy mieli szczęście ? Barca nie potrafiła się przebić przez 90 minut. Zdobyła gola w nie swoim stylu, a Real zdobył 2 bramki, a nawet 3 w swoim, dobrze znanym stylu.
0
Atletico przegrało, a Real WYGRAŁ, prosta sprawa.
3
Odpuścili El Clasico ?! Słyszysz co mówisz ? Odpuścili mecz na ostateczne przygaszenie Realu ? Real był lepszy i wygrał.
0
4:0 z Sevilla i 2:1 z Barcą na przykład ?
0
https://johnkimber.files.wordpress.com/2013/06/simpsons-9-11-1997-m11-622131.jpg
Fragment z odcinka Simpsonów z 1997 roku.
0
Polecam do buraków dodać starte jabłko i wyciśnąć trochę cytryny. Szokliwie dobry smak.
1
Piorunujący jak Zeus dla tych bez piorunochronu.
8
DSJ4, ewentualnie DSJ3.
0
Munir nie będzie miał łatwo z Diego Reyesem, ten chłopak rozgrywa fantastyczny sezon.
1
Dla Barcy lepsze byłoby zwycięstwo, lecz dla historii lepszy byłby korzystny wynik dla RSSS, bo to by jeszcze bardziej nakręciło legendę Anoeta w przyszłych latach.
0
Nie jestem kibicem Realu ale interesują mnie takie niuanse i konkretne powody takich zachowań. Czy to była jakaś jedna szokliwa sytuacja, która zatkwiła w głowie Stoiczkova czy zbiór wydarzeń, które wpłyneły na jego poglądy, prawda.
1
Ale o co ci chodzi ? Luczo wysłał go do Gijon, a jak myślisz dlaczego ? Dlatego, żeby go doszkolić i z optymizmem patrzyć w przyszłość i jego ewentualny rozwój na boiskach La Liga. Wszystko się okaże, potencjał ma, ale brakuje mu tej mocy.
0
Wielu byłych piłkarzy Barcy nie wypowiada się tak jak on. Więc dlatego mnie zastanawia dlaczego on się tak wypowiada, co dokładnie sprawiło, że tak jest.
0
Cieżko powiedzieć, że gra, bo do tej pory zagrał w jednym meczu, a Luczo go nie chciał i wysłał do Gijon.
0
Szokliwe zachowanie z twojej strony. Stoiczkov mówi, że nienawidzi Realu, że wolałby spaść w przepaść zamiast tam pracować. Ale mnie się rozchodzi dlaczego on tak mówi, dlaczego nienawidzi Realu, tego mi brakuje w jego wypowiedzi, prawda, uzasadnienia swojej postawy.
1
Zwykła insynuacja z twojej strony i ubliżanie mnie. Wystarczy spojrzeć na innych zawodników, jak się prezentowali w jego wieku, gdzie grali. by wyciągnąć wnioski. Jak na razie Halilovic nic nie pokazał, a dla porównania powiem, że Lucas Vazquez, który gra o wiele mniej niż Alen, ma nie wiele gorsze statystki.
0
Nie to nie jest argument. Stoiczkov jak zwykle obraża Real nie mówiąc dalczego, tłumacznie, bo tak trzeba to żadne tłumaczenie.
2
Giganta z niego nie będzie ale dobry piłkarz tak. Potencjał na conajmniej 2 bardzo dobre sezony, każdy sezon więcej to będzie coś.
0
No właśnie głównie rozchodzi się o to pierwsze zacytowane zdanie. Co zrozumiał ? Dlaczego wybrał Barce ? W jego wypowiedzi nie ma argumentów, popierających stanowisko.
1
Nienawidzi Realu ok. Tylko dlaczego tego nie zargumentował, wypowiedzi bez argumentów są nie wiele warte.
0
Isco się nadaje do Anglii tylko. On holuje, holuje i jeszcze raz holuje, spowalnia akcje. Ma nadspodziewanie dobrą technikę lecz to nie wszystko aby zostać klasowym zawodnikiem.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.7.