0

Rulli z jakim polotem on składa się do uderzenia piłki, to jest nienaganna technika, nieprawdopodobny spokój. Tego nie można wyćwiczyć, z tym trzeba się urodzić.

0

Rulli klasa, klasa.

0

I to jest prawdziwy dylemat. Jeśli faktycznie Neymar chce grać na obu turniejach to nie ma się co dziwić
Copa America to bardzo prestiżowy turniej, wyżej tylko stoją MŚ.
Igrzyska w piłce to akurat niszowa impreza ale będzie rozegrana w Brazylii. Jednak przerwa między tymi turniejami to ponad miesiąc, a Neymar jest młody i da radę zagrać na dwóch.

0

Oczywiście, że mogą pograć na luzie, na treningu na przykład, w Puchare Króla z trzecioligowcem, czy przy wyniku 5:0 na Camp Nou z Granadą ale nie w El Clasico przed własnymi kibicami i w takich okolicznościach. Barca była ewidentnie gorsza, tridente nie istniało.

1

Barca odpuściła EL CLASICO i dlatego wyszli podstawowym składem, nie robili zmian. To był jeden z meczów sezonu, który mógł absolutnie zamknąć ligę, więc pisanie, że odpuściła jest ogromnie szokliwe.

2

To w końcu jak ? Barca odpuściła ? Sędzia im pomógł czy mieli szczęście ? Barca nie potrafiła się przebić przez 90 minut. Zdobyła gola w nie swoim stylu, a Real zdobył 2 bramki, a nawet 3 w swoim, dobrze znanym stylu.

0

Atletico przegrało, a Real WYGRAŁ, prosta sprawa.

3

Odpuścili El Clasico ?! Słyszysz co mówisz ? Odpuścili mecz na ostateczne przygaszenie Realu ? Real był lepszy i wygrał.

0

4:0 z Sevilla i 2:1 z Barcą na przykład ?

0

0

Polecam do buraków dodać starte jabłko i wyciśnąć trochę cytryny. Szokliwie dobry smak.

1

Piorunujący jak Zeus dla tych bez piorunochronu.

8

DSJ4, ewentualnie DSJ3.

0

Munir nie będzie miał łatwo z Diego Reyesem, ten chłopak rozgrywa fantastyczny sezon.

1

Dla Barcy lepsze byłoby zwycięstwo, lecz dla historii lepszy byłby korzystny wynik dla RSSS, bo to by jeszcze bardziej nakręciło legendę Anoeta w przyszłych latach.

0

Nie jestem kibicem Realu ale interesują mnie takie niuanse i konkretne powody takich zachowań. Czy to była jakaś jedna szokliwa sytuacja, która zatkwiła w głowie Stoiczkova czy zbiór wydarzeń, które wpłyneły na jego poglądy, prawda.

1

Ale o co ci chodzi ? Luczo wysłał go do Gijon, a jak myślisz dlaczego ? Dlatego, żeby go doszkolić i z optymizmem patrzyć w przyszłość i jego ewentualny rozwój na boiskach La Liga. Wszystko się okaże, potencjał ma, ale brakuje mu tej mocy.

0

Wielu byłych piłkarzy Barcy nie wypowiada się tak jak on. Więc dlatego mnie zastanawia dlaczego on się tak wypowiada, co dokładnie sprawiło, że tak jest.

0

Cieżko powiedzieć, że gra, bo do tej pory zagrał w jednym meczu, a Luczo go nie chciał i wysłał do Gijon.

0

Szokliwe zachowanie z twojej strony. Stoiczkov mówi, że nienawidzi Realu, że wolałby spaść w przepaść zamiast tam pracować. Ale mnie się rozchodzi dlaczego on tak mówi, dlaczego nienawidzi Realu, tego mi brakuje w jego wypowiedzi, prawda, uzasadnienia swojej postawy.

1

Zwykła insynuacja z twojej strony i ubliżanie mnie. Wystarczy spojrzeć na innych zawodników, jak się prezentowali w jego wieku, gdzie grali. by wyciągnąć wnioski. Jak na razie Halilovic nic nie pokazał, a dla porównania powiem, że Lucas Vazquez, który gra o wiele mniej niż Alen, ma nie wiele gorsze statystki.

0

Nie to nie jest argument. Stoiczkov jak zwykle obraża Real nie mówiąc dalczego, tłumacznie, bo tak trzeba to żadne tłumaczenie.

2

Giganta z niego nie będzie ale dobry piłkarz tak. Potencjał na conajmniej 2 bardzo dobre sezony, każdy sezon więcej to będzie coś.

0

No właśnie głównie rozchodzi się o to pierwsze zacytowane zdanie. Co zrozumiał ? Dlaczego wybrał Barce ? W jego wypowiedzi nie ma argumentów, popierających stanowisko.

1

Nienawidzi Realu ok. Tylko dlaczego tego nie zargumentował, wypowiedzi bez argumentów są nie wiele warte.

0

Isco się nadaje do Anglii tylko. On holuje, holuje i jeszcze raz holuje, spowalnia akcje. Ma nadspodziewanie dobrą technikę lecz to nie wszystko aby zostać klasowym zawodnikiem.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.7.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?