Polo_Tajner
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A w ogóle to co ta za betonowe podejście, że musi żyć według jakiś tam zasad. Neymar to wielka marka, świetny piłkarz. Jeżeli faktycznie zacznie świrować to go wywalą, już jeden Brazylijczyk się o tym przekonał.
1
Bynajmniej nie używaj tego słowa. Bynajmniej to nie to samo co przynajmniej.
0
Właśnie teraz zobaczymy jego prawdziwą wartość. Zdobycie mistrzostwa z City będzie o wiele bardziej wartościowe niż te 3 z Bayernem. Kupi pewnie jakiegoś bocznego obrońce i defensywnego pomocnika.
0
"rozpoczęcie walki o europejskie puchary" Espanyol XD.
0
Tylko kto za Alvesa ? Ciężko wskazać na rynku tak wybitnego zawodnika choć trochę dorównującemu Alvesowi. Vidal musiałby dostać pełne zaufanie od Luczo, żeby coś pokazać. Bellerin to niby dobra opcja, ale jakiś on taki mdły jest i jeszcze nie gotowy.
1
Mógłby zostać konsultantem, lub za jakieś 20 lat prezydentem Barcelony, no chyba, że Pique go uprzedzi.
0
Grali słabo, w grupie męczyli się z Iranem i Bośnią. Gdyby nie Messi to wróciliby do domu, po 3 meczach. Potem awans pod dogrywce z Szwajcarią, 1:0 z Belgią i karne z Holandią. Wszystko wygrywali jedną bramką, mieli szczęście, Messiego i Romero. W finale zagrali świetnie, to był ich najlepszy mecz na Mundialu, jednak zabrakło im skuteczności.
0
Real przypomina Argentynę z Mundialu. Też człapią do finału, grając słabo, nieciekawie ale wygrywają. Oby Boski Simeone ich zweryfikował.
0
Celta, Sevilla, Sociedad, Valencia, Atletico, Real, a Puchar LM jest tylko jeden.
0
Oczywiście, że strzelił, przecież wtedy Busi i Pique dali wielki popis. Mój błąd.
0
Crack Cristiano się rozkręca.
0
Czy tylko mi Kompany przypomina jakiegoś diabła ?
0
Każdemu się może zdarzyć, ale to to rzeczywiście jest akcja sezonu.
0
Chodziło mu raczej o to, że to z Flaminim się najlepiej dogadywał i najwygodniej mu się z nim grało, czyli Flamini zabezpieczał Cesca aby Cesc mógł pokazywać swoje wielkie umiejętności ofensywne.
0
Correa to tylko zmiennik. Torres fakt ostatnio zaczął coś robić na boisku, ale to ciągle mało przy Coscie.
0
Jedynie Griezmann, Carrasco i Koke mają na prawdę coś do zaoferowania. Potencjał ofensywny Chelsea był i jest znacznie większy to nie ulega wątpliwości.
0
Zauważ, że Chelsea miała ludzi do gry ofensywnej, Drogba, Mata, Torres, Lampard, Sturridge, teraz Hazard, Willian, Oscar, Cesc, Costa. Wydaję się, że to bardziej boli, że Chelsea mając fantastycznych ofensorów, ogromny budżet grała tak defensywnie.
0
Nie jest tyle wart ale mimo wszystko to kapitalny zawodnik, oby jakimś cudem trafił do Barcy.
3
Dla Espanyolu każde działanie na niekorzyść Barcy to triumf. Na szczęście groźni są tylko u siebie, na Camp Nou będzie gładko. Proszę sobie wyobrazić, że oni ostatnią bramke na Camp Nou strzelili w 2009 roku.
0
Diop niebywały zawadiaka. Tak jak przyjemnie się ogląda małych techników kręcących angielskimi toporami, tak przyjemnie się patrzy na gladiatorów w gronie małych techników takich jak Diop, Krychowiak. Da wielki popis i pare razy w pięknym stylu zgasi barcelońskich techników.
4
Aaa tak są wyjątki. Ciekawie też się słucha arabskiego komentarza, nie dość, że nie zamykają buzi, to jeszcze tak głośno i emocjonującą mówią, że można mieć wrażenie, że mają przypięty pas szahida, który nie wybuchnie tylko jak będą drzeć ryja.
0
Taki urok samotnych komentatorów, ciężko jest gadać do samego siebie przez 90 minut. Gdy jest dwóch to czasem sobie wchodzą w słowo, ale przynajmniej nie ma ciszy i jest czego posłuchać.
0
Popełniłeś ewidentny błąd. Skoro "Liczą się wszystkie lata tych rozgrywek od początku ich istnienia." to dlaczego liczysz pierwszą LM Milanu od 1994 roku, skoro pierwszą LM wygrali w 1963 roku (choć wtedy się to tak nie nazywało ale to są te same rozgrywki)
0
W ciągu ostatnich 22 lat (nie ROKÓW) Milan wygrał 3 razy.
A żeby zdobyć ją dwa razy od pierwszego zdobycia potrzebowali 13 lat, a nie 22 jak napisałeś.
0
A to trofea LM Milanu:
1963, 1969, 1989, 1990, 1994, 2003, 2007.
Skąd 22 lata ?
0
Barca wygrała LM 27.05.2009.
Minął jeden rok - 27.05.2010
Drugi rok - 27.05.2011
Trzeci rok - 27.05.2012
Czwarty rok - 27.05.2013
Piąty rok - 27.05.2014
Szósty rok - 27.05.2015
Siódmy rok - 27.05.2016
Czyli teraz dobiega 7 lat od zwycięstwa w 2009 roku, nie osiem.
0
Barca pierwszą Ligę Mistrzów (nową) wygrała w 2006, następną w 2009
Barca pierwszą Ligę Mistrzów (starą) wygrała w 1992, następną w 2006.
0
Bayern w ostatnich 40 latach Ligę Mistrzów wygrał 3 razy - 1976. 2001, 2013.
Nie bardzo rozumiem podaną przez ciebie statystykę, mógłbyś to wyjaśnić ?
0
Barca wygrała Ligę Mistrzów 3 razy w ciągu ostatnich 7 lat- 2009, 2011, 2015.
0
To jest skuteczność ich całych karier w hiszpańskich klubach. Zobaczymy co Atletico pokaże w przyszłym sezonie. Jeżeli Siemeone by odszedł po sezonie, to zakończy z większą skutecznością niż Guardiola.