1

@AmigoBlancos Liverpool, Atletico, Real, Bayern. Jedynie obecność Benfici mnie zaskoczyła. Myślałem, że Ajax da radę. Co do Juve, to tak czułem, że wyłożą się na Villarealu.

0

@Colon Lubię klimat The Old Firm Derby. Może czysto pilkarsko nie zawsze porywaja, ale atmosfera na trybunach niesamowita.

3

@kondzix2115 Bojan to akurat był kocur, więc nie dziwne, że się na niego "nabraleś". Szkoda tylko, że głowa nie dojechała. Sampera niestety zniszczyły poważne kontuzje. Z kolei Deulofeu, Munir i Puig to średniaki, nie na poziom Barcelony. Było takich wielu, min. Gumbau, Sandro, Alena czy teraz Abde

1

@qubson12345 No w Barcelonie byłoby mu najlepiej, ale nas narazie nie stać na niego.

0

@pt9 Sezon temu w West Hamie robił robotę. Byłem nawet pod wrażeniem jego gry. Oby zmienił klub w lecie na jakieś Newcastle, czy właśnie WHU. W Manchesterze United nigdy nie dostanie tyle minut i zaufania.

1

@Kgorecki2500 Wygląda jakby zaraz miał się rozpłakać i wcale się nie dziwię. Każdego, kto ma w sobie choć odrobinę człowieczeństwa to rusza. To jest niepojęte, co ruscy tam wyczyniają.

5

Komentarz usunięty

0

@Xwowrak No obawiam się, że tak niestety będzie, a o tych mordach szybko się zapomni.

4

@koziar Oczywiście, że można. O Niemcach, Japończykach, Ukraińcach, Chińczykach. Prawie na każdy naród się coś znajdzie. Najbardziej liczy się tu i teraz, i to, że ruscy 80 lat po okrutnej zbrodni katyńskiej, znowu bestialsko mordują bogu ducha winnych ludzi.

22

Jak widzę na filmikach te zbrodnie, które ruskie popełnili w Buczy, mordowanie ludzi, pozwiązywane ciała, to cisną mi się w ich stronę słowa Kamila Glika. Rzygam i szczam na was kacapy. Żeby was pokręciło. Jak zdegenerowanym trzeba być narodem, żeby dawać przyzwolenie na takie coś? Przecież ponad połowa z nich ma rodziny, znajomych i przyjaciół na Ukrainie (a raczej już miała). To nie jest armia, to jest banda zbrodniarzy i degeneratów. To pieprzone dzikusy, które już nigdy nie powinny mieć prawa funkcjonować w naszym europejskim świecie.

0

@takisobiektos "nic wam do tego, kogo Białorusini wybrali w demokratycznych wyborach" Szkoda słów. Ten wynik wyborów na Węgrzech to jest porażka.

0

@kondzix2115 Ansu, ale Pedri więcej osiągnie.

22

@Coutinho007 Camavinga jest bez podjazdu do Pedriego.

4

@Lionel_Messi10 Mały geniusz. Chłopak 19 lat, a kładzie rywali przy tych bramkach tak, że Messi by się nie powstydzil.

7

Barca pokonuje Seville i awansowała na 2 miejsce w tabeli, Inter pokonał Juventus, do tego Messi z golem. To był udany wieczór.

63

Pedri jesteś najpiękniejszy. Chłopie obyś tu został do końca kariery.

1

Po tym jak musieliśmy przez pewien czas oglądać tartak w pomocy i legendarne już trio Busi, Rakitic, Vidal, taki Pedri i jego magia to jest miód na moje oczy. Najlepsze jest to, że ten chłopak ma dopiero 19 lat.

56

Pedri to najlepszy młody piłkarz na świecie. Nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym. Jak to dobrze, że on może czerpać z wiedzy Xaviego i Busquetsa.

2

@Cobra303 A gdzie on napisał, że nastuka 20?

0

@qubson12345 Ostatni magiczny skrzydłowy z Brazylii. No może jeszcze Coutinho miał tego skilla, ale nie aż tak.

2

@kaamil1910 Widzę, że Najman właśnie stracił monopol na bycie naczelnym głupkiem i debilem w Polsce.

2

1

https://zapodaj.net/0738f0c051a7e.jpg.html
Która piłeczka najbardziej wam się podobała? Ja mimo wszystko mam sentyment do Jabulani z 2010. Bardzo miło wspominam te mistrzostwa.

1

Jeśli Arsenal wygra w poniedziałek z Crystal Palace, to będzie miał tylko 2 punkty straty do Chelsea. Ciekawie się to wszystko potoczyło, zwłaszcza, że Armaty były po pierwszych kolejkach na dnie.

0

W ogóle to już 3 mecz z rzędu Eriksena z golem. Dwa razy dla reprezentacji i teraz w meczu z Chelsea. Świetnie widzieć go w takiej dyspozycji.

1

@MesQueUnClub96 Ronaldo od dawna gra z kontuzją i nikt nie narzeka.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Uukasz_93 No u mnie w serwisie w tamtym tygodniu ostra akcja wymiany opon. Ludzie się rzucili jak głupki. Ciekawe jak im się teraz jeździ

2

Znowu napadało tego białego gówna. Cała zimę tyle nie było. Już wolałbym, żeby wiosenny deszczyk padał, niż znowu ten śnieg.

0

@Emhyr Coś mi się wydaje, że prędzej Pique pojedzie niż Roberto.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?