1

Komentarz usunięty przez użytkownika

11

@insp1re Kto jak kto, ale Xavi mu zginąć nie pozwoli. Dostaje swoje szanse i je wykorzystuje. Dobrze, że nie jest forsowany jak Pedri w tamtym roku, bo wiemy jak to się skończyło.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Lindvik i Sato pogodzili Słoweńców.

2

Paul Gascoigne, 54 lata. Chłopie coś ty ze sobą zrobił...
https://zapodaj.net/211e566402bdb.jpg.html
https://zapodaj.net/d39d673cb9dac.jpg.html

7

@Bykunn Ta F1 jest tak nastawiona na kasę, że nawet jakby rakieta spadła na tor, to woleliby zrobić szykanę dookoła dziury, niż odwołać wyścig.

1

@Cule1234 Dobrze robi.

0

@Cule1234 Niezłe jaja, ostatnie lata najlepszej ery polskich skoków, a tu kuźwa taka amatorka. Tak jak Kubacki przed chwilą powiedział. "Jesteśmy w Planicy i tutaj wszystko już powinno być dograne, a my tak naprawdę nie wiemy nic, wszystko jest robione na wariata"

3

@ElTomas O to Kazachstan już nie przyjaciele? Tak chętnie wpadli tam protesty stłumić, a teraz będą denazyfikować?
Moim zdaniem to bełkot jakiegoś przepitego ruskiego deputowanego. Bez szans na atak w takiej skali. To byłby ich koniec.

51

@DonMatteo901 Lucho boss. Uwielbiam go za to, że po prostu mówi to co myśli i nie owija w bawełnę.

2

@Medium Człowiek wrócił wyjebany z roboty, ale są też plusy. Robota na jutro zrobiona dziś, więc sobota wolna. Zimne piwko odrazu lepiej smakuje.

14

@P33ck Gdyby nie kontuzje, to kto wie gdzie by skończył. Sufit miał wysoko na pewno.

17

@Filipfcb2000 Akurat dobry bramkarz to by nam się przydał. Ter Stegen ma przebłyski, ale generalnie obniżył loty. Zresztą wiecznie grać nie będzie, a młody 15-latek ma jeszcze czas na rozwój i poważne granie. Trzeba chłopaka obserwować.

8

@Kgorecki2500 Zaraz będą planować interwencję pokojową w Polsce, żeby umożliwić podróż do Rosji tym Ukraińcom, którzy uciekli przed nimi.

2

@DLFCB Rangers z Celticiem ponad 320 meczy już ze sobą zagrali. Nieźle.

66

Pan Trener Xavi Hernandez.

6

@taris Mógłby już przestać robić sobie jaja i bronić na swoim poziomie. Wczoraj wyglądał naprawdę pewnie w bramce. Wręcz emanował spokojem, jak za swoich najlepszych czasów. Oby to był dobry prognostyk.

51

Panie Xavi, jesteś pan debeściak. In Xavi we trust.

10

@MadryckiTroll Żółtą bym dał. Głupie zachowanie.

69

3 lata czekania na zwycięstwo z naszym odwiecznym rywalem. Walimy ich 4:0 i to w Madrycie. To jest piękne uczucie, to smakuje wyjątkowo.

20

Pique dziś szef. Pięknie tam Vinciusa ustawiał do pionu.

3

@AmigoBlancos Jakby Benzema biegał z przodu nie odpuscilibysmy wam od 60 minuty.

0

@Gaucho Balet radziecki w wykonaniu Viniciusa.

24

Alves wszedł sobie na boisko w dziadka popykać, przy okazji 400 mecz w karierze wpadł. Do tego w pięknych okolicznościach.

20

To już z Galatą było trudniej.

2

Xaviemu to chyba ołtarzyk trzeba będzie zrobić w domu.

15

Co się pospuszczali po meczu z PSG to ich. Teraz Pan Trener Xavi ustawił do pionu.

12

Vinicius za tą symulke może być pewny nominacji do Oscara

12

@Batys Teraz to Lewy, Benzema, Haaland, Mbappe, Salah. Wszystko fajnie, świetni piłkarze, ale to nie to samo. Żaden z nich nie ma podjazdu do Messiego, czy Ronaldo.

29

@Batys Piłka nożna była wtedy jakaś lepsza. Co weekend prześcigali się, który więcej załaduje. Jak Ronaldo dublet, to Messi hat-trick. Ale to była rywalizacja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?