Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Bykunn Bez kitu. Jak się słyszy te powiązania, rączka rączkę myje to jest aż nie do pomyślenia, że tyle osób może być w to wplątanych i zależnych.
2
@Comfortable_ Gra tam coś ten Kozłowski? Żeby nie było, że zaraz kolejny przepadnie i będzie musiał wracać się odbudowywać do Ekstraklasy.
1
@LaRoja Zidane na trenera, Pogba do pomocy i pewnie ściągną kogoś za Mbappe
0
Widać, że Stoch się męczy. Nie sprawiają mu te skoki przyjemności
5
@Kondziubarca Ale mnie to za przeproszeniem wkurwia. W środku Europy, tuż za granicami UE, kacapy napadają sobie na niepodległe państwo, roszcząc sobie do niego prawa. Giną ludzie, giną kobiety i dzieci, niszczone są miasta, a zachód sobie będzie biznesy z agresorem robił. Weź tu się teraz człowieku nie wkurwiaj, jak my przyjmujemy tych ludzi, dajemy im schronienie, a cała reszta, rządzący tylko czekają aż tam Ukraina padnie i będą mogli znowu otwarcie zacząć handlować z ruskimi.
Oczywiście o ile to wszystko jest prawdą.
6
@Pawel13sz Na mundialu w Brazylii jeszcze lepiej kropnąl
2
@michal26 To akurat proste. Rasiści i neonaziści uciekają do rasistowskiej Polski, a porządni obywatele uciekają do mateczki Rosji
18
@Objectivo Messi w sezonie 18/19 to był potwór. Niewiele brakło i praktycznie sam zatargałby nas do finału LM i trypletu.
2
@Wychowanek Putin ma głęboko w dupie polskie władze, a już tym bardziej ich nawoływania
0
@wawrzyn1 Pokaż mi to. Chyba mnie z kimś mylisz, bo wyniku z Galatą nie obstawiałem. W przeciwieństwie do większości spodziewałem się, że może być ciężko, a to, że stać nas na zwycięstwo z Realem podtrzymuję.
20
Niektórym to chyba oczekiwania za bardzo wystrzelily w kosmos. To, że 3 mecze zagraliśmy bardzo dobrze, wcale nie oznacza, że będziemy grać dobrze do końca sezonu. Ja wiem, że część osób już widziała zwycięstwo w LE i walkę o mistrza, ale trzeba zejść na ziemię. Mamy młody skład i sinusoida formy to normalna rzecz. Drużyna dopiero się tworzy. Do tego Xavi to nie jest jeszcze Guardiola, czy Klopp. On też dopiero uczy się tego fachu i jeszcze nie raz popełni błąd, pomyli się personalnie, czy źle odczyta mecz. Ludzie tu potrzeba czasu, wzmocnień i przede wszystkim cierpliwości. Najważniejszy cel to dostać się do LM. I nie panikujcie, Real jest do pokonania.
0
@rayqi Pena to dalej jest nasz bramkarz. Xavi niech patrzy, może warto mu dać szansę.
0
@IronSanHybrid Kurna i pomyśleć, że kiedyś go lubiłem.
2
@Messibestplayerintheworld Nic się nie zmienił. Wielki sentyment mam do niego.
3
@Hubsao I to są prawdziwe ludzkie dramaty...
1
@sebasarna18 Robiłem kiedyś za pomocnika przy murarzach. Powiem krótko, przesrane. Jak zobaczyli, że ktoś kumaty to jeszcze bardziej to wykorzystywali i ganiali. Przy kostce pewnie nie jest lepiej, też ciężka praca fizyczna. Wszystko zależy od tego na jakich ludzi trafisz.
Z ciekawości zapytam, jakie województwo?
2
@DaPidejpi Dokładnie. PSG przez 3/4 tego dwumeczu kontrolowało przebieg. Zesrali się, Real to wykorzystał i tyle. Nie ma co ich gloryfikować jakby to było partidazo na poziomie Barcy Guardioli, albo Bayernu Flicka, bo nie było nawet blisko.
Nie zgodzę się jednak, że Real nie ma żadnych szans w następnej rundzie z takim Liverpoolem, czy Bayernem. Oni równie dobrze mogą przejść oba te zespoły, co odpaść z takim Ajaxem, czy nudnym Juve. Dlatego wolałem, żeby wczoraj odpadli.
9
@AllBundy Kosa zostaw.
1
@Vebrol O kurwa zapomniałem o tym. To bezapelacyjne Top 1. Jak widać PSG z Barceloną niestety prześcigają się w tych zestawieniach.
4
Top 5 frajerskich porażek ostatnich lat w Lidze Mistrzów:
1) Barcelona 6:1 PSG
2) Liverpool 4:0 Barcelona
3) Roma 3:0 Barcelona
4) PSG 1:3 Man. United
5) Real 3:1 PSG
Wąskie i elitarne grono. Myślę, że Juventus odpadający z Lyonem i Porto również zasługuje na wyróżnienie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
No i wreszcie czwartek. Czas na poważne rozgrywki, dla poważnych drużyn, a nie jakaś śmieszna Liga Mistrzów.
1
@MesQueUnClub_87 Zgodzę się, i dodam od siebie też brak trenera z prawdziwego zdarzenia. Emery, Tuchel (niezłe wyniki, a i tak go pogonili) i teraz Pochettino, a najlepszą piłkę grali za Laurenta Blanca. Tam potrzeba szkoleniowca z pomysłem na ten zespół, który to poukłada tak jak chce. Tylko nie wiem, czy przy Khelaifim i Leonardo jest to w ogóle możliwe.
1
@Worny Pewnie Zidane. Idealny trener - motywator dla takiego zbiorowiska gwiazd.
6
@Hubsao W tle strzelają, a chłopu nawet ręka nie zadrży.
1
@Coutinho007 Niestety, gdyby Pep się nie pospieszył z tym Grealishem..
1
@Encore Cały czas powtarzam. Szkoda, że nasz Don Andres nie miał takiego zdrowia jak Lukita, bo też mógłby dłużej poczarować na Camp Nou.
1
@MesQueUnClub96 Oby Bayern trafił na Real.