Qba2312
Dołączył/a: czerwiec 2025
Wolsztyn
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Krzyniu Dokładnie, widzę to po swoich znajomych. Ja przykładowo mam już około 5 lat doświadczenia na etacie + 2 lata własna firma. Studia są uzupełnieniem. Ci co postawili na studia jako pierwsze i często dzienne, mają dzisiaj duży problem z dobrze płatną pracą. Oczywiście pomijam zawody, gdzie studia są konieczne, typu lekarz itd
0
@Krzyniu To prawda, też bym na to nie szedł drugi raz. Aczkolwiek, fakt, że to tylko magisterka, czyli dwa lata i jestem już praktycznie w połowie jeszcze mnie trzyma :D
No i oczywiście władowana w to kasa
3
@macio_944 no to zachęcasz - Edynburg mam od dawna w planach, przede wszystkim ze względu na tą "mroczną" architekturę :D
1
@macio_944 żadnego Szkota ani osobiście, ani online nie miałem okazji poznać, także ich jeszcze nie skreślam :D
1
@Krzyniu szedłem z motywacją, że dokształcą mnie i pomogą w prowadzeniu własnej firmy. Owszem, trochę nauczyły, ale raczej nic ponad to, gdybym kupił 2/3 porządne książki ekonomiczne. Pozostała część przekazywanej wiedzy na zajęciach jest albo kompletnie nieużyteczna albo przedawniona.
@July_6_BcN dzięki!!
9
@MessiForeverTheBest to, że wyszli to jedno, ale to, że dalej brnęli w idiotyczną polityke to drugie. Dzięki obu tym rzeczom, są dziś gdzie są. Nawiasem mówiąc, niekoniecznie mi ich żal, strasznie gburowaty, wywyższający się naród
0
@Krzyniu Finanse i Rachunkowość w Biznesie na UEP
0
Coś czuje, że Flick wyciągnie z gościa co trzeba
0
Czytam właśnie wszystkie posty odnośnie upalnego weekendu i jak sobie pomyślę, że będę siedział na studiach na zaliczeniach w klasach, gdzie powietrze stoi w miejscu, to mnie kurwica bierze
2
@kodi77 nic gorszego nie potrafię sobie wyobrazić. Śmierć dzieci zawsze boli, a co dopiero swoich. Dużo siły dla Ciebie i Twojej rodziny!
2
Gdyby aplikacja i transmisja z TVP Sport działała tak dobrze, jak często wysyłają gówniane powiadomienia, byłoby miodzio
0
@Eto'o9 R10 madrid mentality
1
Dwa mecze, 4 bramki - 39 lat
2
@Kris_OK od razu wspomnienia wracaja
0
@BorzyKrzys Ferrari raczej przez problem z hamulcami
0
Co oni dzisiaj z tym Russelem odwalają XD
0
Ocipieć można od słuchania tego wiecznego ryku Russela
1
@norbi77 pewnie nagrał storke i zaraz ps5 podpinał ;)
0
Chyba najbardziej pechowy sezon Maxa w karierze
0
Ale szkoda, Max mógłby tam namieszać i coś by sie dzialo w tej procesji
0
Zainwestowaliście w subskrypcję od F1 TV?
0
@LAMC_10 fast food to się marzy ;) ale, że ostatnio było sporo okazji, a i jutro też taka będzie - pulter znajomych, to dziś jakaś kanapeczka, może dwie
1
W latach 2022/23 klub uruchamiał dźwignie finansowe, afera goniła aferę, po prostu jeden wielki syf. Tym czasem Real wyglądał jak stabilny, dobrze poukładany klub. Na dodatek dobre transfery, a rok później wyczekiwany Mbappe. Ja osobiście uważałem, ze Real nam odjedzie na lata.
Tymczasem od tamtego czasu łoimy ich w co drugim klasyku, skład wydaje się być coraz bardziej kompletnym, a Real jest rozpierniczany od środka. Afera goni afere, co drugi transfer to nie wypał, co chwile nowi trenerzy, odklejony prezes, który obiecuje galaktyczne transfery. W życiu bym nie powiedział, że tak szybko to się odwróci, ale coraz bardziej wierze, że LM to kwestia czasu. A Real? Niech dalej lecą na morde
1
@MirusAmisz niestety ale chyba do samobójstwa. Szczególnie europejskie marki.
Już pomijając wygląd, bo to kwestia gustu, ale jakość materiałów w środku i to co jest pod maską to jakiś kryminał. Auta po 400/600 tysięcy brzmią jak jakieś sokowirówki, w środku jakiś tandetny plastik. Kilka lat temu w takim BMW serii 5, 3 litrowy silnik to była oczywistość, teraz 3.0 to robi się powoli rzadkim luksusem z horrendalną ceną...
0
W dobie bezjajecznych bezjajeczny piłkarzy ze słabymi charakterami, aż cieszy, że klub skupia soe na grajkach którzy wyróżniają się pracowitością. Dobrze to wszystko zaczyna wyglądać
0
@kamil1984 wypowiedział się tak, u kogo bo chętnie sobie odsłucham?
0
@VeB 1899 Jeszcze solidna obrona i będzie cacy
0
Jerzy za kratami
1
Czy bawi się ktoś z Was w sim racing?
1
Fajnie, że Antonelli jeszcze młody z gorącą głową. Przynajmniej się dzieje