Qba2312
Dołączył/a: czerwiec 2025
Wolsztyn
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pytanko, oczywiście w święta odezwała się cholerna ósemka, na twarzy jestem opuchnięty, ból zęba i szczęki + szczękościsk. Na bazie dwójki ósemek, które miałem już usuwane, domyślam się, że ta również musi zostać usunięta chirurgicznie. Z tego co widzę, najbliższe dyżury całodobowe są albo w Poznaniu lub w Zielonej Górze.
Czy ktoś was korzystał z takiego rodzaju pomocy stomatologicznej? Ma to sens aby się udać czy raczej zamiast jej usunąć będą starali się mnie pozbyć i zaleczyć środkami przeciwbólowymi, żebym wytrzymał do końca przerwy świątecznej?
3
@Unique czy ja wiem, real co roku grał gówno ale w końcówkach się zbierał i coś tam wpakował, wczoraj przy remisie to Atletico bardziej harowało i miało dwie/trzy piłki meczowe, więc jednak uważam, że PSG lub Arsenal w formie ich wyeliminuje
1
Correa... co decyzja co zła, co podanie to niedokładne. Ten mecz mógł być już dawno rozstrzygnięty...
0
Altetico... to chyba trzeba mieć w genach
9
Jedynym minusem odpadnięcia Realu jest możliwość, że Perez po sezonie zwolni Ancelottiego, innych wad brak
1
Szkoda dwóch ostatnich meczów Szczęsnego, miał dużą szanse, aby przekonać Flicka. Nigdy nie był najlepiej grającym wysoko bramkarzem, raczej działał na linii bramki, więc trudno powiedzieć, czy nam zardzewiał po tej emeryturze, czy po prostu w takiej roli Wojtek się nie sprawdzi
0
@agaFCB nie myślałem, że model subskrypcyjny będzie realną sprawą nawet na takiego typu portalach :D
@NorbiTBOB to swoją drogą, a dwa, że wyłączyłem personalizowanie reklam... to co druga reklama to biustonoszy XD
5
Ostatnio po jakimś czasie wróciłem na La Ramble. No kurna, ja rozumiem, że reklamy, że stronę trzeba utrzymać, ale to się robi jakiś śmietnik z banerami. Wyskakujące co 10 sekund reklamy, które i tak się pojawiają po ich zamknięciu, no bez jaj
0
@Fake69 chodzi mi o finanse
0
Skoro mieliśmy problem z zarejestrowaniem Olmo i Victora, to teoretycznie jeśli Araujo by zdecydował się zostać, mamy w ogóle możliwości finansowe zaproponowania mu sensownej podwyżki?
0
Młody z trybun w niejednych memach się pojawi
1
Lapcio wygląda tak, jakby się dowiedział w trakcie meczu, że któryś ze szwagrów coś odjebał i tylko czeka aż to wycieknie do mediów
0
Gdybyśmy im 6 wcisnęli XD
0
Ale człowiek się cieszy z pucharu i takiego wyniku, jedynie Wojtek trochę humor zepsuł.
Po pierwsze, że nasz rodak miał szansę się pokazać i wskoczyć na dłużej do 1szego składu, a dwa, że białym mozna było nastukac jeszcze
0
@Szczygiel06 No to prawda, słaba interwencja, ale chyba nie nazwałbym tego kryminałem
2
Tak generalnie, odkładając nasze polskie sympatie, to dopóki Penia nie odwali kryminału, Flick nie ma powodów wystawiać Szczęsnego poza Pucharem Króla
9
A ja Peni życzę żeby życiówkę teraz zagrał i to dowiózł
0
No nie byłbym pewny tego zwycięstwa, żebyśmy się po meczu do nor nie musieli chować XD
0
@AbdulWisimuel a co to ma do tego? Faul Szczęsnego ewidentny
1
Wojtuś chyba zakończył sezon
5
Taki wynik przed druga połowa z Realem mnie bardziej stresuje, niż gdyby był remis XD
0
Real Madrytssss
1
Właśnie wszedłem sobie na stronie realu, co prawda ich strona wygląda średnio, ale jedna rzecz mi się spodobała.
Mianowicie oceny, dodatkowo oceniany jest trener, styl gry drużyny i drużyna przeciwna - fajne to
2
Panowie, ale my sie naczekaliśmy na taki mecz z Bayernem. Z ostatnich lat pamiętam ciągłe bęcki, a tu taki piękny wieczór
1
@Pawel13sz nasuwa się tylko pytanie dlaczego tak późno postawili na trenera z topki? Szkoda ostatnich dwóch lat, które zostały zmarnowane, a przecież wydaliśmy sporo
1
@Comentateiro wydaje mi się, że Messi to dźwignął bo swoje przerobił karnymi na poprzednich Copa America. Nie ujmując oczywiście temu osiągnięciu
2
Ciekawe co siorka Ronaldo na instagrama szykuje
0
Czy wyszedł przed linie czy nie, Lewy zamiast od razu lecieć do dobitki to od razu macha tymi łapami
9
To co się dzieje w tym klubie i wiadomości jakie z niego wypływają każdego dnia to już jakiś żart. Nie dość że sportowo jesteśmy klubem memem, to jeszcze nie ma tam krzty uczciwości i profesjonalności
0
To jest kurwa niepojęte jak można grać takie gówno, nie robić nic i awansować do półfinału XD i teraz słuchać tego pieprzenia o ich mentalu