Qba2312
Dołączył/a: czerwiec 2025
Wolsztyn
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@kuz ja liczę że tryb kariery menedżera w końcu się usprawni, rozwinie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Co prawda o wiele bardziej mi na prawo niż na lewo, aczkolwiek gdy widzę skrajności u Nas z jednej, czy drugiej to rzygac mi się chce…
9
@Dojaar poglądy poglądami ale po co przerabiać godło i dodawać do niego jakieś tęczowe barwy? Wstaw sobie lepiej sama tęcze i tyle
0
Siemka, mam pytanie.
Śledzi ktoś, jak radzi sobie Arthur w juve ? Jak gra? Duża strata i błąd że go sprzedaliśmy (pomijając że za grosze)?
16
Za bartomeu wyglądałoby to tak :
Moriba - albo dostał by pensje taka jaka chce albo by został sprzedany za 3 mln plus nędzne bonusy
Griezzman - został by oddany Atletico za pół darmo.
Mały postęp w prowadzeniu negocjacji, tak mi się wydaje.
0
@kewin jako wolny zawodnik to chyba nie problem
0
Po odejściu Griezmana rodzi się u mnie następujące pytanie.
Mogli poczekać, teraz byłyby pieniądze na zakontraktowanie Leo, nigdzie się spieszyć nie musiał. W związku z tym, czy to Leo po prostu wykorzystał sytuacje by odejść, czy Laporta go nie chciał ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Wszystkie kluby praktycznie w tym okienku dokonały historycznych transferów.. ale to co my odwalamy to jest już jakaś kpina
15
Jedna prośba, ogarnijcie te serwery bo co jakieś wydarzenie stronę bierze padaka i ni uja wejść w cokolwiek i przeczytać
7
Kadra słaba, oddajemy Grizzmana do głównego rywala, nie mając nikogo w zastępstwie. Przy okazji wszyscy co powinni dawno zostać sprzedani nadal tu są.
Kochana Barco, co się z Tobą dzieje ..
0
@Destiny miałem na myśli grać ten sezon z taka kadra jaka mamy, pogodzić się z tym, że nie możemy robić super transferów i poczekać na lepsze czasy, wyciskając z tych maksimum
0
Cóż, nieważne jak, w tym momencie najważniejsze, że 3 punkty na naszym koncie.
Dograć ten sezon, zdobyć maksimum z tego co możliwe. Fajnie by było sprzedać do końca okienka tylu niepotrzebnych ilu sie da.
Po tym sezonie zaczynać wietrzyć szatnie, sprzedawać i powoli podnosić się z kolan. Visca!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nie wiem czego bardziej chce.
Tego żeby Mbappe odszedł i zepsuł humorki szejkom, czy żeby nie przyszedł do Realu i utarł nosa ludziom co na stronie realu już pisali artykuły z jakim numerem będzie grał XD
0
Szkoda, że mamy taka sytuacje finansowa jaka mamy. Potrzebujemy kasy za Moribe i nie możemy zbytnio pozwolić żeby te 20 milionów nam przeszło bokiem.
A szkoda, bo tak Barca powinna mu pokazać, gdzie jego miejsce w szeregu i nauczyć gowniarza jakie w tym wieku powinny być priorytety
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
myśle że powód chęci odejścia Ronaldo do city jest oczywisty. Widzi, gdzie poszedł Leo i wie, że jeśli Messi wygra LM z PSG utnie spekulacje nt tego kto jest lepszy, wiec po prostu chce chwycić się takiej możliwości jaka da mu city.
Swoją droga, nie zdziwię się jak kibice United po tym transferze (jeśli oczywiście dojdzie do skutku ), go znienawidzą.
38
Jako kibic Barcy zazdroszczę kibicom Realu takiego prezesa jakiego maja.
Według mnie Perez to totalny szef. Ronaldo po trzydziestce sprzedany za 100 mln. Kozackie transfery, a w czasach gdy my nie mamy na pensje, od roku oddajemy gwiazdy za darmo, on wyciąga w dobie pandemii 160 baniek na stół.
44
@Hasszz skończ pieprzyć. Nie owija w bawełnę, w końcu trener z jajami
12
Szkoda, zapowiadał się fundament obrony na lata, a wyszło jak wyszło
1
@KmN Wszystkiego dobrego, na nowej drodze :D
1
Widzę, że nasi La Ramblowicze w dużej części chyba oczekiwali, że Messi zostanie, Haaland zostanie kupiony a dług na ponad miliard zniknie w miesiąc rządów Laporty. No k***a Panowie, patrzcie trochę realistyczniej, a nie co miesiąc byście każdego wypieprzyli, zwolnili. Ja wiem, że Barca nie ma w zarządzie tak dobrych ludzi jak wy, ale może dajmy tym amatorom szanse, co ?
27
Coś pięknego patrzeć, jak nasi kapitanowie pokazują przywiązanie do tego klubu ! Do przodu panowie !
0
@marcin000019 a no tak, przyzwyczajenie, że go więcej nie ma niż jest :p
0
To na obecna chwile, kto u nas jest kontuzjowany i niezdolny do gry poza Fatim i Gavim?
1
@Gilu13 i mnie właśnie niż samo odejście, bardziej chyba boli to, gdzie odszedł
0
@Dembouz1899 to niewątpliwe. Tylko nie było innych klubów ? Był kapitanem Barcy, a odchodzi do klubu, z którym nasza rywalizacja buła w ostatnich latach powiedziałbym mocno napięta, poczynając od LM, odejściu Neya i innych cudawianek. Mógł wybrać inny klub.