2

Niech Coutinho taka formę utrzyma do końca sezonu to może coś na mim zarobimy ;)

1

A co sądzicie o Kessim z Milanu jako darmowa opcja na pozycje Defensywnego pomocnika ?

0

Zróbcie na tej stronie jeszcze mniejsze te krzyżyki przy reklamach…

1

Zobaczyc taki wynik w meczu z klasowym rywalem.. aż już nie pamietam kiedy ostatni raz taki widziałem z korzyścią dla barcy. Oby więcej takich ;)

1

@dafik85 również myślę, że dobrze byłoby go zostawić, ale na warunkach adekwatnych do tego jak się prezentował od czasu przyjścia, czyli na pewno nie na podwyżce..

20

Mogę zrozumieć decyzję Xaviego, ale jeżeli Dembuś jest w czymś profesjonalnym, to chyba w E-sport

0

Hmm, Auba za darmo, może pomoże jako że brak nam napastnika, do tego ewentualna sprzedaż, która zrekompensuje jego zarobki, a może i da trochę grosza zarobić. Myśle, że tych dobry.

2

I Barca i Dembuś z jego agentem niezła szopkę odstawili. Jednak sam piłkarz powinien mieć więcej oleju w głowie i robić wszystko by nie siedzieć najbliższe miesiące na ławce. W wieku 22 lat mniejsza pensja a więcej gry,tu lub gdzie indziej mogłoby zwrócić się w potężnych pieniądzach, No ale tak to jest jak się czyha na krótkoterminowy zysk i myśli że się Boga za nogi złapało. Żeby się chłopak nie przejechał i za kilka lat nie grał ogonów za stawki na które teraz nawet by nie spojrzał

0

Dembusiowi to mózg naprawdę odebrało, odejście w ta zimę dawało szanse na grę oraz na dobra pensje zważając na wartość która idzie w dół, do lata jeśli liczy że dostanie choćby podobna pensje co tutajz bez żadnej gry to ja nie wiem w jakiej przestrzeni jest ze swoim agentem. Pomijając sportowy aspekt i braku gry przez pół roku.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

nawet w football manager w wadach Dembele wymieniona jest jego inteligencja ;D

0

Sevilla ma szanse na mistrza czy raczej uważacie że spuchnie ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

A gdyby taki Vlahovic na nasze braki w napadzie ? Co sądzicie ?(zakladajac że są pieniądze )

1

Jak sądzicie, taki Rakitic w tym momencie byłby wartością dodatnia w naszym zespole ? Bardzo dawno nie widziałem jego gry

0

Dobra idę po jedzenie, czyli jak wrócę za 5 minut to pewnie będą trzy bramki i dwie czerwone

1

Jak ten chłop się ostatnio składa do tych strzałów to ja nie mam pytań XD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Gol na 2:2, Doliczony czas gry.. po prostu Real

0

Co sądzicie o Szewczence?Dla mnie - średnio, bardziej Nawalka ale do niego tez w 100 procentach nie jestem przekonany. Tylko że innych, lepszych opcji nie widać póki co

2

@LeoMesjasz depresja, stany lekowe.

1

Alba owszem powinien opuścić już ten klub lub na pewno nie powinien być zawodnikiem pierwszego składu. Po ostatnich meczach utwierdzam się w tym tylko bo grał kryminał.
Ale wyzywanie go po treningach ? Trochę większy szacunek przydałby się do zasłużonego gracza.
Odejść, tak, ale z honorami

0

Ja mam wrażenie że naszym zawodnikom brakuje większej ilości ćwiczeń siłowych. Aguero był zdziwiony jak mało ćwiczy się w Barcelonie na siłowni. Może to tez jest przyczyna częstych kontuzji naszych graczy? Mała intensywność itd

0

Narazie sytuacja jest pogmatwana ale wydaje się, że nie wszystko jest stracone.
Fati.. szkoda, ale pozostaje liczyć, że wróci silniejszy, Messi również początki miał pełne kontuzji.
Z Dembele sytuacja może stanie się bardziej klarowna albo zostanie, a jeśli nie to może uda się na nim coś zarobić.

W pomocy i ataku sytuacja nie wydaje się zła, młodzi nabiorą doświadczenia, Ferran się zgra.

Najmniejszym optymizmem napawa mnie obrona, Alba poza wymachiwaniem rękoma nie wprowadza nic, poza zagrożeniem pod nasza bramka. Pique i Alves młodsi nie będą, a ich danych zmienników póki co nie widać. No i tez kwestia MATSA który w tym sezonie, No cóż.

Jeśli chodzi o klub, Xavi ma potencjał dobrze poprowadzić ta drużyna, a Lapcio i Alemany wydają się robić naprawdę fajna robotę.

0

Może trochę mniejsza presja na Kuleszę, ma jeszcze dużo czasu, a sam selekcjoner będzie miał cała kadrę dopiero przed barażami. Lepiej dobrać i przemyśleć wybór nowego trenera, żeby potem nie było klapy. A wy co uważacie ?

0

Przykry był wczorajszy wieczór.
Obrona kopała się po czole, busi alba i pique powinni zostać po meczu wywiezieni na taczkach. Pedri i Fati kontuzja.

0

Nie było mnie chwilkę, fati kontuzja czy został ściągnięty by nie ryzykować zbyt duża ilością minut ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?