1

Szkoda że ten Mbappe przyjdzie do prześcieradeł

0

Real>Psg
Barca >Real
Barca —>PSG
Po prostu Xavi za późno.amen

1

Byle bez głupiej drugiej żółtej u któregoś z pomocników

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dembele wychodzi coś wtedy jak biegnie sprintem i jebnie na ślepo bo im więcej próbuje myśleć tym gorzej

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Już nie pamietam kiedy ostatnio byłem tak pozytywnie nastawiony i nie mogłem się doczekać El Clasico jak tego dzisiejszego. Wygrana pięknie podsumowałaby początek Xaviego w barcie :)

6

Tureccy kibice to jednak rzeczywiście prymitywy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Aż trudno uwierzyć, że od gry Barcy za Rudego minęło kilka miesięcy, a nie lat

3

Messi niestety wczoraj pokazał po raz kolejny, że go nie ma w ogóle, gdy drużyna jest w opałach.

2

Moje zdanie :
-Neymarowi z czasów Barcy zostało tylko nazwisko
- Messi mimo przebłysków wyglada jak inny piłkarz, 40-50 mln to obecnie za niego byłaby zbyt wysoka cena
- PSG frajerzy roku po raz kolejny
- Real najwięksi szczęściarze w Europie od kilku dobrych lat
- legenda ale chyba w dobrym momencie odszedł Leo

Miłego dnia wszystkim

0

Psg poniósł dziś chyba większa klęske niż odpadniecie z LM. Prawdopodobnie została postawiona kropka nad i odnośnie odejścia Mbappe

0

@Gibbon_FCB Co ty pieprzysz XD real był pod respiratorem do momentu błędu Donnarumy, reszta bramek to prezenty od PSG

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie idzie patrzeć na te akcje Neymara i często Messiego. Kilka lat temu w takich samych wkręcili by trzech piłkarzy w ziemie i brameczke pyknęli. Szkoda :/

0

Oby ten gościu nie przeszedł do prześcieradeł

0

Dobrze, że sędziowie nie są tak przychylni Realowi jak komentatorzy.

A nie, czekaj..

1

Co sądzicie o Neymarze? Zostało jeszcze coś z tego chłopaka z Barcy ? Czy już najlepszy czas ma za sobą ?

2

@Virusk3 Kibic Barcy nigdy nie będzie za Realem. Amen.

0

@marcin62 wydaje mi się tez, że wielu, nie wszyscy ale wielu artystów robi to bo wie, że im się to zwróci, a fanów przybędzie, zagrają kochanych, wrazliwych i pomocnych bo jest to w modzie

0

Arnau Martinez, co sądzicie ?

2

@Chaoss @Triv44 , oby tylko widząc że jest skończony a Rosję zepchnął z powrotem do niebytu gospodarczego, nie uznał, że skoro ma przegrać to chociaż za najwyższa cenę, która jak wiemy są atomówki. Niedawno uważałem że nie byłby do tego zdolny, ale teraz, sam nie wiem

15

Początkowo uważałem, że Putin rozegrał to idealnie. Ukraina poświęci republiki by uniknąć inwazji na cały kraj, a reszta świata nie będzie reagować w imię pokoju, nałoży śmieszne sankcje i będzie po kłopocie. Tymczasem, Europa coraz bardziej się jednoczy, Ukraińcy stawiają silny opor. Rosja traci na każdej płaszczyźnie, militarnej, gospodarczej i dyplomatycznej. Głupi zachód traktował coraz bardziej Ruskow jak partnerów a Putin postanowił wszystko rozwalić.
Wniosek jest taki, że Władka pojebało

3

Szkoda że dopiero wojna potrafi tak bardzo zjednoczyć Świat i polski naród. (Oczywiście, poza idiotycznymi wyjątkami)

3

real przegrywa po golu w 90 minucie, będę spał dobrze

0

Cały mecz mam rozkmine, który klub wole żeby przeszedł dalej, albo inaczej, czyjego odpadnięcia bardziej chce ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?