Qba2312
Dołączył/a: czerwiec 2025
Wolsztyn
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ghotti tu jest właśnie problem. Przykładowo, odpale gierke i czas leci aż przyjemnie. Jak zacznę pracować... zasypiam po kilkunastu minutach :D
1
@JustBarca mi osobiście wydaję się, że wpływ ma na to sezon turystyczny, wakacyjny. Robi się ciepło, wakacje się zbliżają. Owszem mecze mają może i na to wpływ ale nie sądze by był one głównym czynnikiem. Może jak poczekasz znajdą się jakieś naprawdę fajne okazje lub przeceny? Ewentualnie, jeśli jest tak jak mówisz i jest to spowodowane meczem, to może warto poszukać połączeń na lotniska w miare blisko Barcelony lub przyjechać kilka dni wcześniej, tak aby cenowo się opłacało? Nie wiem do końca jak to wszystko działa i mogę się mylić, po prostu to moje zdanie.
0
Pytanie do osób pracujących przy komputerze i często zdalnie. Jak idzie wam taka praca ? Ja osobiście na zdalnej znajduję tysiąc innych ciekawych rzeczy poza pracą, a gdy się za nią biorę to po 15 minutach usypiam. Często mam tak, że chwila pracy przy komputerze powoduje u mnie taką senność, że nie idzie tego nawet kontrolować. Ma lub miał ktoś podobnie ?
0
Ostatnio nie czytałem za dużo info. Coś się ruszyło w ostatnim czasie z Dembele? Jakieś wypowiedzi, cokolwiek? Jakaś szansa na dogadanie jest, czy raczej pewne, że odejdzie ?
3
@Pogba dokładnie. Gdyby chłopak miał inna mentalność i wziąłby się za ciężka prace, moglibyśmy mieć naprawdę dużo uciechy z niego
0
Widzicie aktualnie miejsce w składzie dla Zalewskiego w naszej reprezentacji?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Gdyby ktoś przed przyjściem Xaviego powiedział, że uda się wskoczyć na drugie miejsce to bym nie uwierzył. Bardziej obawiałem, że ten sezon będzie trudno ukończyć w pierwszej czworce , a tu proszę :)
Szkoda, że real na ryj się z celta nie wywalił i nie stracił punktów. Ale kto wie, nadzieja umiera ostatnia. Z obecna forma mogą mieć jeszcze wiele problemów ;)
1
@KarwanLaMasia miałem w rodzinie dwa przypadki udaru, jedna osoba od tamtego czasu miała problem z podnoszeniem prawej ręki i było tak aż do końca, druga osoba miała sparaliżowana dużą cześć twarzy, po dłuższym czasie, owszem, było trochę lepiej ale efekty udaru pozostały do dziś.
Mimo wszystko, szybkiego powrotu do zdrowia dla Mamy i dużo siły !
0
@Transu96 nie wiem, nie kojarzę żebym Polaka zdawał pisząc na klawiaturze
0
@Transu96 Po prostu tak pisze i tyle. Idź rób coś pożyteczniejszego, a nie czepiaj się o to, kto wstawia spacje, a kto nie
0
Co sądzicie o Dembele ? Lepiej jakby przedłużył czy odszedł ? Pokazał kilka razy, że jak chce to może, ale musi chcieć. Jakie wasze zdanie ?
0
Szybko się zorientowali, dobrzy są XD
0
Tabu - kozacki serial. Czekam na drugi sezon.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Chaoss napisałem że typują wynik finału, a nie, że w nim zagramy
0
Niech zaczną robić losowania na tydzień przed mistrzostwami bo jak widzę że na La Bambie typują już wynik finału i pompują balonik że Polska to i z pierwszego pyknie to aż się boje
0
@FCBurnley Dlatego przed tym nazwiskiem jest wyraz „marzenie”, wiec w czym problem ?
0
@FCB24Cicho mam na myśli, że nie ma takich sytuacji jak np z Dembele z Borussi czy Philippe, jakieś Krzywe akcje za plecami klubów, psucie relacji i wizerunku klubu.
Po prostu, sprowadzamy, ogłaszamy.
A media to media, one wszystko rozdmuchają na długo przed tym zanim cokolwiek dziać zacznie
3
Dobra, atak mamy już naprawdę fajny, pomoc tez solidnie obsadzona plus przyjście Kessiego. Teraz pytanie co dalej?
- Haaland lub próbowanie podkraść Mbappe realowi (wiem że bardzo małe szanse) i posiadanie gwiazdy w klubie, możliwe że kogoś z najlepszych w niedalekiej przyszłości?
- transfer jakiegoś młodego i perspektywicznego bocznego obrońcy, za albę czy alvesa?
Najlepiej byłoby spróbować obie opcje. Sam co lepsze nie wiem, fajnie byłoby mieć takiego Haalanda, klasowego napadziora. Z drugiej mamy już całkiem przyzwoity atak, a boki obrony można byłoby wzmocnić. Dani i Alba młodsi nie będą.
Marzenie ? Kimmich, Trent Arnold lub Davies
Perspektywiczne ? Może Anrau Martinez, Wijndal?
0
Moje zdanie. Barcelona w końcu zaczęła robić po cichu, naprawdę fajne transfery.
Zawodnicy, którzy przychodzą są sprowadzani za rozsądne ceny, dobrze grają, normalne pensje.
Skończyło się kupowanie gwiazdek za grube pieniądze, które nic nie grają.
Fajnie, oby tak dalej.
0
@Survier a z kiedy to info? Bo świeżo co dodali na Fangol
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Szczerze to nie wiem co o tym sadzić. Wolny transfer zawsze daje możliwość ewentualnego zarobku, sam Kessie wydaje się być dobrym piłkarzem. Ale czy niezbędnym? Co prawda, Busquets młodszy nie będzie ale w pomocy mamy ponadto Frenkiego, Gaviego i Nico. Nie wiem czy nie lepiej byłoby te pieniądze przeznaczyć na kontrakt dla np Araujo. Chyba, że nie ma na to wpływu i młodzi i tak dostaną przedłużone umowy. Z drugiej strony, gościu od czarnej roboty tez się przyda. Zobaczymy. Powodzenia
1
Dawno z taka przyjemnością ma stronę Realu nie wchodziłem :D
0
Co sądzicie, gdyby Benzema wczoraj zagrał wynik byłby podobny?
0
Dalej ktoś uważa, że genialny Real wyeliminował psg ? Bo ja uważam, że zwyczajny fart i błąd który podłączył ich do respiratora.
Edit : *real
0
Gdyby to obstawić przed meczem ..
1
Karuzela nastrojów w dwie minuty co do Ferrana na La Bambie była piękna XD