Qba2312
Dołączył/a: czerwiec 2025
Wolsztyn
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Sędzia po tym meczu powinien zostać wywalony na zbity pysk i dostać zakaz uprawiania zawodu. Pozwolił na wykasowanie połowy obrony i zjebanie całego meczu
13
Zmiana w drużynie Sociedad. Wchodzi Lenglet
5
Luuk to jedyny które może nas uratować w tym meczu
4
Conajmniej jeden z piłkarzy Sociedad powinien zostać wyrzucony z boiska w tym meczu, kryminał
2
Przecież to jak pozwala sędzia kosić naszych nie karając ich żadnymi kartkami to jest jakiś kryminał
2
Błąd sędziego który zaakceptuje to jak zakończy zaraz ten mecz bo czasem tego nie dowieziemy XD
1
Boki obrony plus jeden środkowy obrońca to jest obowiązek jeśli chcemy myśleć o jakiejkolwiek walce o trofea
0
Z taka grą obrony to chyba po tym meczu w Choroszczy wyląduje.
1
Dobrze że z Alba nie bylo żadnych taśm, bo z dzisiejsza gra to bym pomyślał że sprzedał ten mecz XD
0
Ale ta druga połowa się zle zaczęła
2
Chyba najlepszym obrazem tego jak La Liga jest zepsuta pokazuje ten cyrk z sędziami
2
@kejdzi to jest do uwierzenia jeśli się regularnie ogląda La Liga. Takie błędy sędziów są tak w każdej kolejce, w każdym meczu :/
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
12
Pierwszy błąd sędziego, powinna być żółta kartka conajmniej. La Liga wita, zaczynamy jazdę
0
Ciekawe jakby Coutinho wyglądał teraz pod ręka Xaviego ;)
3
Życze sobie i Wam, żeby móc po tym meczu powiedzieć, że kryzys z ostatnich spotkań przeminął. Visca !
1
@macio_944 naprawdę k***a
1
@macio_944 dymisja i zmiana kolejnego trenera to chyba najgorsze co mogłoby nam się teraz przytrafić
1
@Medium mój typ jest taki że Magłaja coś odwali
1
Taka ciekawostka (ciekawostka a nie stwierdzenie, że Xavi jest zły, słaby o tak dalej bo widzę że niektórzy się odpalili) :
„Xavi w swoich pierwszych 30 meczach wygrał 16 spotkań, co daje procentowy współczynnik zwycięstw w wysokości 53.33%. To gorszy wynik od Koemana (58.21%). Xavi jest trenerem Barcelony z najgorszym współczynnikiem zwycięstw od czasów Carlesa Rexacha w 2002 roku, które wynosiło 50%.”
4
Smutne jest to że Real z taka gra wygrał ostatnie 3 mecze grajac wyraźnie gorzej od rywala, my niestety tego aż tak nie potrafimy
0
Real przez ostatnie dwa tygodnie wrócił do żywych w Lidze Mistrzów i praktycznie zapewnił LL, my w ciągu tych dwóch tygodni prawdopodobnie pozbyliśmy się jakichkolwiek szans ma udana końcówkę sezonu w LE i LL
1
A jeszcze pare dni temu naszym zmartwieniem było czy dogonimy real, a nie czy uda nam się być s Top 4…
1
Bardziej niż wynik przeraża mnie kolejny mecz z brakiem pomysłu na grę, nijakością i z problemami z zaangażowaniem
2
Szkoda tych dwóch meczów, bo mogą one kompletnie zepsuć ocenę pierwszego okresu Xaviego jako trener w Barcelonie. O ewentualnym wypadnięciu z TOP 4 wole nawet nie myśleć, ale obawy z początku sezonu zaczynaja powracac
0
Nieważne czy będzie Var czy jakakolwiek inna technologia w La Lidze, dopóki się władze ligi i sędziowie nie zmienia będzie tak samo. Przecież tam w każdej kolejce jest tyle błędów sędziowskich że to szok
0
Nie wiem co gorsze, ten klub czy jego kibice na notatniku którzy się nim podniecają po tym jak wygrali kolejny raz niewiadomo jakim prawem i cudem
0
Przecież tak niezasłużonych rzeczy to nawet mój głupi brat nie dostaje XD
0
Chciałbym wiedzieć ile real miałby trofeów gdyby tak odjąć te wszystkie bramki w doliczonym czasie gry, w fatalnym meczu lub z pomocą sędziego, bo coś czuje że o 3 LM z rzędu to by sobie pomarzyć mogli
1
W madrycie bez zmian, tfu