13

Sędzia po tym meczu powinien zostać wywalony na zbity pysk i dostać zakaz uprawiania zawodu. Pozwolił na wykasowanie połowy obrony i zjebanie całego meczu

13

Zmiana w drużynie Sociedad. Wchodzi Lenglet

5

Luuk to jedyny które może nas uratować w tym meczu

4

Conajmniej jeden z piłkarzy Sociedad powinien zostać wyrzucony z boiska w tym meczu, kryminał

2

Przecież to jak pozwala sędzia kosić naszych nie karając ich żadnymi kartkami to jest jakiś kryminał

2

Błąd sędziego który zaakceptuje to jak zakończy zaraz ten mecz bo czasem tego nie dowieziemy XD

1

Boki obrony plus jeden środkowy obrońca to jest obowiązek jeśli chcemy myśleć o jakiejkolwiek walce o trofea

0

Z taka grą obrony to chyba po tym meczu w Choroszczy wyląduje.

1

Dobrze że z Alba nie bylo żadnych taśm, bo z dzisiejsza gra to bym pomyślał że sprzedał ten mecz XD

0

Ale ta druga połowa się zle zaczęła

2

Chyba najlepszym obrazem tego jak La Liga jest zepsuta pokazuje ten cyrk z sędziami

2

@kejdzi to jest do uwierzenia jeśli się regularnie ogląda La Liga. Takie błędy sędziów są tak w każdej kolejce, w każdym meczu :/

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

12

Pierwszy błąd sędziego, powinna być żółta kartka conajmniej. La Liga wita, zaczynamy jazdę

0

Ciekawe jakby Coutinho wyglądał teraz pod ręka Xaviego ;)

3

Życze sobie i Wam, żeby móc po tym meczu powiedzieć, że kryzys z ostatnich spotkań przeminął. Visca !

1

@macio_944 naprawdę k***a

1

@macio_944 dymisja i zmiana kolejnego trenera to chyba najgorsze co mogłoby nam się teraz przytrafić

1

@Medium mój typ jest taki że Magłaja coś odwali

1

Taka ciekawostka (ciekawostka a nie stwierdzenie, że Xavi jest zły, słaby o tak dalej bo widzę że niektórzy się odpalili) :
„Xavi w swoich pierwszych 30 meczach wygrał 16 spotkań, co daje procentowy współczynnik zwycięstw w wysokości 53.33%. To gorszy wynik od Koemana (58.21%). Xavi jest trenerem Barcelony z najgorszym współczynnikiem zwycięstw od czasów Carlesa Rexacha w 2002 roku, które wynosiło 50%.”

4

Smutne jest to że Real z taka gra wygrał ostatnie 3 mecze grajac wyraźnie gorzej od rywala, my niestety tego aż tak nie potrafimy

0

Real przez ostatnie dwa tygodnie wrócił do żywych w Lidze Mistrzów i praktycznie zapewnił LL, my w ciągu tych dwóch tygodni prawdopodobnie pozbyliśmy się jakichkolwiek szans ma udana końcówkę sezonu w LE i LL

1

A jeszcze pare dni temu naszym zmartwieniem było czy dogonimy real, a nie czy uda nam się być s Top 4…

1

Bardziej niż wynik przeraża mnie kolejny mecz z brakiem pomysłu na grę, nijakością i z problemami z zaangażowaniem

2

Szkoda tych dwóch meczów, bo mogą one kompletnie zepsuć ocenę pierwszego okresu Xaviego jako trener w Barcelonie. O ewentualnym wypadnięciu z TOP 4 wole nawet nie myśleć, ale obawy z początku sezonu zaczynaja powracac

0

Nieważne czy będzie Var czy jakakolwiek inna technologia w La Lidze, dopóki się władze ligi i sędziowie nie zmienia będzie tak samo. Przecież tam w każdej kolejce jest tyle błędów sędziowskich że to szok

0

Nie wiem co gorsze, ten klub czy jego kibice na notatniku którzy się nim podniecają po tym jak wygrali kolejny raz niewiadomo jakim prawem i cudem

0

Przecież tak niezasłużonych rzeczy to nawet mój głupi brat nie dostaje XD

0

Chciałbym wiedzieć ile real miałby trofeów gdyby tak odjąć te wszystkie bramki w doliczonym czasie gry, w fatalnym meczu lub z pomocą sędziego, bo coś czuje że o 3 LM z rzędu to by sobie pomarzyć mogli

1

W madrycie bez zmian, tfu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?