Qba2312
Dołączył/a: czerwiec 2025
Wolsztyn
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Można było odejść gdzie indziej. Jak Xavi czy Iniesta, a okazywanie milosci do klubu i przywiązania czerpac od Puyola, czy Pique..
8
Myśle, że Leo mógłby się uczyć jak odejść z klubu od Iniesty, Xaviego czy Puyola. Można było odejść gdzieś dalej i potem wrócić, a nie do jednego z głównych rywali barcy.
0
Szybko ten nasz Leo się otrząsnął ze smutku. Już nie może się doczekać gry i widzę, bardzo uśmiechnięty.. cóż Leo, trochę mi śmierdzi to, że chciałeś zostać ale.. i tak, dzięki za to co zrobiłeś ! Szkoda, że na końcu został niesmak
2
Co uważacie,
Messi był od jakiegoś czasu już przekonany do przenosin do psg i po części dogadany od jakiegoś czasu, zwalenie winy na LL to tylko próba wyjścia z twarzą, a pod przykrywka jest chęć grania za petrodolary itp itd.
Czy jednak, rzeczywiście, w stu procentach chciał zostać i po prostu nie mógł ?
Ja osobiście jestem gdzieś pomiędzy, całej prawdy nie poznamy i sam Leo i Laporta wiedza, jak to było naprawde
1
Gdy już na poważnie zacząłem kibicować Barcie i żyć futbolem, a było to, gdy Barca wygrała z Manchesterem United w finale. Od samego początku mojej fascynacji Barca, Leo zawsze był w niej. Odchodził Guardiola, odchodził Xavi, czy Iniesta, Neymar oraz inni zawodnicy. Jednak od pierwszego dnia mojego kibicowania, az po dzień, w którym oficjalnie zostało potwierdzone, że odchodzi, Leo w Barcie był zawsze. Od początku. Z tego powodu, nie potrafiłem sobie wyobrazić, Messiego bez Barcy, i Barcy bez Messiego.
Ale niestety, nadszedł ten dzień. Nie twierdze, że Messi to zdrajca, że nie kocha tego klubu. Gdyby mógł, to by został. A zreszta Ma prawo odejść. Zrobił tyle, co nikt inny dla tego klubu. A jednak, gdy myśle, że odejdzie do PSG, tego tworu szejków bez historii, to mdło mi się robi. Nie mogę ścierpieć, jak pieniądze zabijają te grę, rywalizację i wszystko co piękne. Liczy się to, ile kto wyłoży. I przez to PSG w końcu wygra, przez niekończące się źródła pieniędzy.
Leo, proszę, wszędzie byle nie tam.
1
@lucca87 dokładnie, nawet nie trzeba było za free. A chociaż za milion, może kilka baniek. Poczekać, za rok usiąść ponownie do rozmów, z lepszymi pieniędzmi.. buffon, Kuba udowodnili, że można zejść z pensji dla ukochanego klubu.