Qba2312
Dołączył/a: czerwiec 2025
Wolsztyn
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
Nie pasuje mi u Xaviego to, że jego ziomki, alba Busquets Pique i alves ( miał pomagać, a nie grać wszystki mecze) są nietykalne
1
Ten wolny alby to piękne jego podsumowanie dzisiaj
2
Nie oczekujcie wiele od naszej pomocy skoro każda próba wyprowadzenia piłki przez obrońców kończy się ratowaniem naszej bramki.
5
Radosław Majewski w studiu to ekspert taki jak ta nasza obrona
3
Szkoda że nie ma jeszcze z takich dwóch brylancików z LaMasii w stylu Pedri Fati itd. Tylko że do obrony ;)
4
Jak mamy prowadzić grę jak obrona od 30 minut kopie się po czole. Alba osrany krzyczy od 30 minut, Busquets i Pique spóźnieni i wolni.
Każde wyprowadzenie akcji przez nich wyglada jakby miało się skończyć bramka.. ale dla Basków
4
Inne troszkę ultimatum niż Dembele powinni dostać : Busquets Pique i Alba : albo sami odejdą albo wynieść. Dziekujemy za wszystko co daliście temu klubowi ale już starczy, dosyć
2
Z taka obrona to oni na jednej bramce dziś nie skończą, równie co napastnik potrzebny nam klasowy boczny obrońca.
3
Gdyby nie taka padaka w obronie alby i reszty dziadków co mecz, to by naprawdę zle nie było
0
Ile to my już straciliśmy bramek w pierwszym kwadransie w tym sezonie ..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Jeśli chodzi o aborcje to najbardziej mi odpowiada możliwość jej w kilku wypadkach : zagrożenia życia matki lub dziecka, z powodu gwałtu lub ciężkich wad, które mogą sprawić że tuż po urodzeniu dziecko umrze
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@anxted tragicznie nie, ale czy było lepiej niż teraz? Tez tak nie uważam
1
@derlysy1979 @macio_944 i w tym problem, żadnej alternatywy bo się tak dajemy okłamywać, okradać i manipulować jak banda idiotów od kilkudziesięciu lat. A zbagetelizowalem te partie które rządzą w Polsce od 20 lat i miały już szanse sprawić by żyło nam się lepiej.
8
>>Narzekaj, że w Polsce jest zle, drogo itd (tak, zgadzam się )
>> głosuj na PO,KO, Lewice czy inny twór i oczekuj że będzie inaczej i lepiej XD
0
Czyli nic się nie zmieni, jedni i drudzy będą rządzić na zmianę a nam będzie tylko gorzej.
2
Ah, gdzie te czasy, gdzie za ofertę na 20 mln za Cou, Dembele czy Umtiti nawet by nikt nie spojrzał ;)
0
@Lucassito nie było tu mowy o odesłaniu na trybuny, a o zostaniu przy przedłużeniu, a jeśli nie to od razu sprzedaż. Sytuacja z mieszkaniem nie jest do końca taka sama, tu Dembele zyskuje na odejściu za darmo grube miliony, podczas gdy klub traci. A od borussi czy realu mamy delikatnie gorsza sytuacje finansowa przez poprzedni zarząd
0
w końcu ostatnim czasem klub się zachowuje tak jak przystało. Twardo i konkretnie, bez cyckania się z kaprysami gwiazdeczek
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@wierbafcb jak dobrze, że Ty nasz guru z wyższej warstwy społecznej możesz nas reprezentować i być głosem tych wielkich
6
@wierbafcb idź spać bo odleciałeś
1
Oby chociaż raz na jakiś czas, kontrowersyjne działania patologicznej części internetu, a w tym konkretnym przypadku Najmana, doprowadziły do upadku lub zmniejszenia zasięgów, zysków, a nie jak ma to miejsce zazwyczaj, większej oglądalności, pieniędzy itd. Są pewne granice i mam nadzieje że jako społeczeństwo nie jesteśmy jeszcze aż tak głupi by na takie coś dawać przyzwolenie.
1
Patrząc na to jak Messi głosuje na plebiscytach, to wnioskuje ze na swojej planecie inne mecze ogląda XD i nijak maja się jego głosy do tego co mówił, że Lewy tez zasłużył na Złota Piłkę
4
Brawo Lewy, duma !
15
Ronaldo w XI sezonu to albo żart, albo jakaś pomyłka. Albo zwyczajne dawanie nagród za nazwisko
0
Ile mniej więcej zarabia taki Cortes trenując piłkarki Barcy ?
0
Władca pierścieni od Amazona będzie pewnie mijać się z książka jak netflixowy wiedźmin z książka Sapkowskiego. Kolejnych takich elfów jak w pierwszych ekranizacjach ,z Orlando Bloom na czele już nie będzie