Qba2312
Dołączył/a: czerwiec 2025
Wolsztyn
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie oglądam wiec nie wiem, jak barcie idzie ?
1
Dla mnie to razem z Kumanem powinien wylecieć cały stan medyczny i wszyscy którzy odpowiadają za ciagle kontuzje . Przecież to jest nie na łeb
0
Fajnie by było gdyby te transfery za gigantyczne kwoty trochę przystosowały przez pandemie. Popatrzcie kiedyś, Neymar czy Ronaldo, czy Suarez. Taki transfer, gdzie kosztował dany piłkarz około 100 lub więcej był potężnym hitem i wzmocnieniem. A teraz? Dembele, Cou, Hazard itp itd. Przeważnie gowno z tego jest
0
Widzę, że nawet Fabrizio Romano pogratulował Mateuszowi obywatelstwa :D
1
Z ciekawości, jacyś fajni piłkarze są z podobnymi korzeniami co Cash, którzy mogliby jeszcze dla nas zagrać? Pytanie czysto teoretyczne ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Z wczoraj :
Najchętniej obstawilbym mistrza dla Lecha ale obawiam się, że będzie tradycja, Legia na koniec sezonu lub po odpadnięciu z LE, odrobi straty i wygra.
W końcu po meczu Barcelony można było spać spokojnie i być uśmiechniętym. Ansu i Dest - super. Cou fajnie, że się przełamał ale sposób w jaki przyjął ta piłkę dawał wiele do życzenia. Depay fajna walka ale troszkę za dużo strat w dryblingu i niecelnych strzałów, poza tym fajnie jak utrzymywał piłkę i odgrywał kolegom.
Fajnie byłoby zobaczyć Alvesa, na pewno pod względem atmosfery i doświadczenia. Jako zmiennik myśle byłby naprawdę fajna opcja.
0
@Woland10 to cofnij się do poprzedniego roku gdy Atleti uratował tyle razy punkty, że pewnie dał im tym mistrza XD w tym sezonie podobnie, wiec skończ gościu. XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Przykro się patrzy na cień Tej Barcy która kiedyś straszyła cała Europę ..
0
Jak wrażenia z nowej fify ? Jest coś nowego w karierze menedżera, lepiej się gra z SI ? I jak wam siada Smokowski ?
0
Ale on musi być zdesperowany że Puiga wpuścił XDD
0
Suarez stał się trzecim piłkarzem, który strzelił gole w każdej minucie meczu.
Ktoś wie, ile i jakich minut brakuje jeszcze Leo ?
3
Ile znaczy trener ? Wystarczy zobaczyć mecze Realu i Barcy o podobnych kadrach. Nasz mecz z granada i dzisiejszy realu ;)
0
Co sądzicie ? Zakładając że Ansu, Dembele, czy Aguero są zdrowi, jak cała reszta składu, plus nie bierzemy pod uwagę trenerów. Mamy jakościowo gorsza, lepsza czy podobna kadrę do atleti i realu ?
5
Ależ Anders Iniesta się ustawił tamtym transferem. Można powiedzieć, że jest na emeryturze, gra w jakiejś tam lidze, a wg Forbsa, jest 7 najlepiej zarabiającym piłkarzem :o
0
@D10SLEO uważam, że to Valverde między innymi zapoczątkował taki gowniany styl gry. Aczkolwiek piona za Reddingtona !
0
Z ewentualnych następców, wydaje mi się, że jedyna słuszna opcja jest Conte, ewentualnie Loew. Ktoś sprawdzony, czas na eksperymenty się skończył
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Real oczywiście fart fartem. Ale nie można im odmówić tego, że swoją walka do końca sprzyjają szczęściu, a my zwyczajnie nie mamy mieć nawet jak farta bo próbujemy po prostu nie przegrać większa ilością bramek, zamiast gryźć trawę i grać do końca
0
@tomek8756 tzn? Jeśli faul byłby np w sytuacji sam na sam ? Lub ma pusta bramkę ? Jak to wyglada w takim wypadku ?
0
@BlaseR9 philips OneBlade, trymer, całkiem fajny
0
Bierzecie jako możliwość fakt, że możemy zając 3 miejsce w grupie ? Czy raczej, że wyjść, wyjdziemy na pewno ?
3
@arasz1819 stad, że my z PSG jak i innymi lepszymi drużynami dostajemy baty. Nikomu silniejszemu się nie umiemy postawić
4
Wczorajszy mecz jest dobrym przykładem. Mamy od Brugge o wiele lepsza kadrę, a nie potrafimy się przeciwstawić lepszym. Oczywiście, nie mamy kadry na wygranie LM, ale Panie Rudy , jak widać, idzie się postawić i zagrać dobre spotkanie z silniejszym przeciwnikiem. Ale trzeba wiedzieć jak zagrać i mieć chociaż jakiś pomysł na mecz i zespół.
0
@Explode bodajże, będą musieli jeśli zagra 50% meczów w których jest dostępny
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Początek sezonu, a my już jebany szpital tu mamy.
5
Nie oczekiwałem, że wygramy ten mecz. Nie mamy tez najlepszego składu, ale od Kumana po 1.5 roku oczekiwałbym jednak chociaż jakiegokolwiek pomysłu na ta drużynę i jej grę
0
Bardzo się obawiam, że ten sezon Ligi Mistrzów może być kolejnym blamażem. Poczynając od meczu z Bayernem. Obym się mylił ..