Qba2312
Dołączył/a: czerwiec 2025
Wolsztyn
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z czasem przekonamy się, czy to u nas nikt z niego nie potrafił wycisnąć tego co najlepsze, czy znów zniknie i to, że się wypalił znajdzie potwierdzenie.
1
@GeneralXavi dlatego mówię - marzenie ;)
2
Takie marzenie, my sprowadzamy Haalanda w lato, a Mbappe zostaje na dłużej w psg, ależ w Madrycie by sraczki dostali ;)
0
Druga a pierwsza połowa, jakby dwa inne zespoły w nich grały w strojach Barcy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Serwery la Rambli i Barca maja to wspólnego, że przy wielkich meczach nie dają rady :/
1
Przecież najsilniejszy psychicznie to w tym momencie to jest chyba Luuk. Gośc, którego nie powinno być w tym klubie.
1
Taka ciekawostka z Twittera ;)
Strefa prasowa ma tylko jedna nieoznaczona toaletę. Dlaczego ?
Bo araby nie przewidziały, że wśród dziennikarzy mogą być jakieś kobiety
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Sytuacja jest taka, że największym plusem Dembele to jest jego kończący się kontrakt, a największym minusem, że odejdzie za darmo. Tyle.
10
Alba ostatnim czasem wyglada jakby przed meczem zapomniał leków na stany lękowe zabrać
0
Mam pytanie, oglądałem dziś kompilacje goli Messiego z wolnych. Jednym z nich było, gdy Courtuis w Atletico ustawiał mur i Messi to wykorzystał i sieknal gdy ten był nieustawiony. Jak to jest, piłkarz zawsze musi czekać na gwizdek sędziego, nie musi, czy po prostu zależy od sędziego co mu powie ?
1
@Lautaro to tez prawda
0
Szkoda, że to nie te czasy, gdy kibice Realu powinni się obawiać i drżeć aby ich klub lania nie dostał. Mimo to, trzymam kciuki, do boju Barca !
Niech im Luuk trzaśnie z przewrotki i pozamyka usta
0
@miko1711 piłkarskie newsy całkiem fajne
9
@Piernik nie było i nie będzie dopóki Ci sami złodzieje ustalają te prawo i stoją na jego „straży”…
3
Umtiti od długiego czasu w ogóle nie gra, a teoretycznie za to dostaje pieniądze. Wyobraźcie sobie, że zamiast aktualnej pracy, dostajecie grube miliony za to, że z kolegami na treningu pokopiesz w piłkę i poleczysz kontuzje. Sam mu się nie dziwie, praca marzenie ;)
0
Jak widzicie szanse Barcy ? Uważam że będzie mordęga ten mecz
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Probierz na trenera reprezentacji to dla mnie jakieś nieporozumienie.
1
Czy Pan Alemany został zatrudniony przez Laporte? Od razu po jego przyjściu ? Bo naprawdę fajna robotę robi w tym klubie.
0
Timo Werner przypomina mi trochę Morate. Generalnie dobry piłkarz ale poprzez marnowanie tylu świetnych sytuacji łatwo zapomnieć jakim jest piłkarzem, a i postrzeganie jest potem nienajlepsze
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Sport: Umtiti odrzucił ponad pięć ofert i chce odejść tylko do silnego klubu z Ligi Mistrzów
Big Sam chyba pomylił odwagę z odważnikiem.
0
@Mizander wydaje mi się że jeśli FDJ odszedłby to Liverpool Bayern lub Mancity czy innego topowego klubu z miejsca by zaczął swoją piłkę grać
0
To jak to jest z ta wiarygodnością Laporty ? Haaland latem, morata zaraz, a tymczasem Ferran nie jest jeszcze zarejestrowany a jako przykrywka jest jego kontuzja ?
1
Nie jestem fanem zadłużania się jeszcze bardziej ale myśle, że warto zrobić to jeśli chodzi o transfer np takiego Haalanda. Klub musi mieć klasowego grajka, który marketingowo tez napędzi ten klub i może dać mu nowego ducha
2
Szkoda, że z filaru obrony Umtiti stał się upartym osłem z kontuzjami, który jest wypychany na sile z zespołu.
0
Nie do końca rozumiem tej polityki. Nie ma kasy lub limitów na zarejestrowanie nowego zawodnika, tymczasem Lapcio próbuje ściągnąć Morate i przedłużyć kontrakt z Roberto. Co prawda Morata w obecnej biedzie w ataku mógłby się naprawdę przydać, aczkolwiek nie lepiej najpierw uporać się z zarejestrowaniem jednego, a potem zabierać się za resztę ?