0

Z czasem przekonamy się, czy to u nas nikt z niego nie potrafił wycisnąć tego co najlepsze, czy znów zniknie i to, że się wypalił znajdzie potwierdzenie.

1

@GeneralXavi dlatego mówię - marzenie ;)

2

Takie marzenie, my sprowadzamy Haalanda w lato, a Mbappe zostaje na dłużej w psg, ależ w Madrycie by sraczki dostali ;)

0

Druga a pierwsza połowa, jakby dwa inne zespoły w nich grały w strojach Barcy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Serwery la Rambli i Barca maja to wspólnego, że przy wielkich meczach nie dają rady :/

1

Przecież najsilniejszy psychicznie to w tym momencie to jest chyba Luuk. Gośc, którego nie powinno być w tym klubie.

1

Taka ciekawostka z Twittera ;)
Strefa prasowa ma tylko jedna nieoznaczona toaletę. Dlaczego ?

Bo araby nie przewidziały, że wśród dziennikarzy mogą być jakieś kobiety

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Sytuacja jest taka, że największym plusem Dembele to jest jego kończący się kontrakt, a największym minusem, że odejdzie za darmo. Tyle.

10

Alba ostatnim czasem wyglada jakby przed meczem zapomniał leków na stany lękowe zabrać

0

Mam pytanie, oglądałem dziś kompilacje goli Messiego z wolnych. Jednym z nich było, gdy Courtuis w Atletico ustawiał mur i Messi to wykorzystał i sieknal gdy ten był nieustawiony. Jak to jest, piłkarz zawsze musi czekać na gwizdek sędziego, nie musi, czy po prostu zależy od sędziego co mu powie ?

1

@Lautaro to tez prawda

0

Szkoda, że to nie te czasy, gdy kibice Realu powinni się obawiać i drżeć aby ich klub lania nie dostał. Mimo to, trzymam kciuki, do boju Barca !
Niech im Luuk trzaśnie z przewrotki i pozamyka usta

0

@miko1711 piłkarskie newsy całkiem fajne

9

@Piernik nie było i nie będzie dopóki Ci sami złodzieje ustalają te prawo i stoją na jego „straży”…

3

Umtiti od długiego czasu w ogóle nie gra, a teoretycznie za to dostaje pieniądze. Wyobraźcie sobie, że zamiast aktualnej pracy, dostajecie grube miliony za to, że z kolegami na treningu pokopiesz w piłkę i poleczysz kontuzje. Sam mu się nie dziwie, praca marzenie ;)

0

Jak widzicie szanse Barcy ? Uważam że będzie mordęga ten mecz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Probierz na trenera reprezentacji to dla mnie jakieś nieporozumienie.

1

Czy Pan Alemany został zatrudniony przez Laporte? Od razu po jego przyjściu ? Bo naprawdę fajna robotę robi w tym klubie.

0

Timo Werner przypomina mi trochę Morate. Generalnie dobry piłkarz ale poprzez marnowanie tylu świetnych sytuacji łatwo zapomnieć jakim jest piłkarzem, a i postrzeganie jest potem nienajlepsze

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Sport: Umtiti odrzucił ponad pięć ofert i chce odejść tylko do silnego klubu z Ligi Mistrzów

Big Sam chyba pomylił odwagę z odważnikiem.

0

@Mizander wydaje mi się że jeśli FDJ odszedłby to Liverpool Bayern lub Mancity czy innego topowego klubu z miejsca by zaczął swoją piłkę grać

0

To jak to jest z ta wiarygodnością Laporty ? Haaland latem, morata zaraz, a tymczasem Ferran nie jest jeszcze zarejestrowany a jako przykrywka jest jego kontuzja ?

1

Nie jestem fanem zadłużania się jeszcze bardziej ale myśle, że warto zrobić to jeśli chodzi o transfer np takiego Haalanda. Klub musi mieć klasowego grajka, który marketingowo tez napędzi ten klub i może dać mu nowego ducha

2

Szkoda, że z filaru obrony Umtiti stał się upartym osłem z kontuzjami, który jest wypychany na sile z zespołu.

0

Nie do końca rozumiem tej polityki. Nie ma kasy lub limitów na zarejestrowanie nowego zawodnika, tymczasem Lapcio próbuje ściągnąć Morate i przedłużyć kontrakt z Roberto. Co prawda Morata w obecnej biedzie w ataku mógłby się naprawdę przydać, aczkolwiek nie lepiej najpierw uporać się z zarejestrowaniem jednego, a potem zabierać się za resztę ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?