0

Nie do końca rozumiem tej polityki. Nie ma kasy lub limitów na zarejestrowanie nowego zawodnika, tymczasem Lapcio próbuje ściągnąć Morate i przedłużyć kontrakt z Roberto. Co prawda Morata w obecnej biedzie w ataku mógłby się naprawdę przydać, aczkolwiek nie lepiej najpierw uporać się z zarejestrowaniem jednego, a potem zabierać się za resztę ?

0

Co za czasy nadeszły, że największa obawą w tym klubie jest to, czy da się jednego piłkarza zarejestrować

0

@Mankind myśle, że jeśli ma odejść to lepiej zrobić to teraz by trochę na nim zarobić i zaoszczędzić na pensji.

2

W nowym roku, życzę wam przede wszystkim zdrówka. Nieważne z jakiej strony jesteśmy, nie oszalejmy i żyjmy normalnie. Dobrego sylwestra!

1

Agenci piłkarzy w dzisiejszych czasach prowadzą ich na zgubę.. z drugiej strony, sami piłkarze sie pewnie irytują widząc jak szybko sprowadzany jest Ferran i mowa jest o Haalandzie w lecie, a kasy na podwyżki nie ma. Pomijając oczywiście kwestie że Dembus za to ile gra powinien być wdzięczny że ma jakakolwiek pensje

2

Fajnie, z taka sytuacja finansowa i kadrowa udało się wzmocnić zespół. Fajnie by było powalczyć latem o Haalanda, wzmocnić obronę, a przede wszystkim sprzedać pasożyty zerujące na klubie.

0

Myśle, że to i tak dobry początek czegoś. W kryzysie udało sprowadzić się gracza, który uważam, z obecnym składem od razu powinien wnieść wartość dodatnia. Mam jednak nadzieje, że nie jest to robione kosztem Haalanda, chyba że już teraz wiedza, że nie byliby w stanie go sprowadzić. Do tego Xavi, lepsza gra. Może uda się powoli wrócić na dobre tory.
Poza tym, wesołych świat ludziska !

1

Fajnie by było gdyby Laporta zatrudnił Edwardsa z Liverpool’u, mógłby wiele pomoc w naprawie tego klubu

0

Nie miałem możliwości oglądać meczu, wiec zapytam, jak waszym zdaniem grała nasza drużyna? Jak to wyglądało? Bo z jednej strony widzę pochwały, z drugiej, gdyby Koeman nie wygrał grając w przewadze od 60 minuty, zjedli by go. Dlatego pytam, jak oceniacie wczorajszy mecz pod względem pracy Xaviego i zespołu?

0

@xoran wtedy uważam należy sprzedać MATSA

6

Brać i nie zastanawiać się, porządny bramkarz za darmo. Matsowi konkurencja na pewno nje zaszkodzi, a dodatkowo można go sprzedać, młodszy nie będzie a budżet dostanie mały zastrzyk

1

@Borneo Oj tak. Dzięki :)

0

@pedrixxx Myśle, że ze względu jakie były oczekiwania i zapłacona kwota to Cou, Dembele i sprzedaż Suareza.

2

Homeland - 8 sezonów. Jestem na 4, patrzę dziś, a tam, że po 31 grudnia usuwają z platformy. Trzeba się spiąć do końca roku by zdążyć to obejrzeć XD

0

Wygrana Leo, według mnie, nie do końca zasłużona, Lewy
zdecydowanie powinien wygrać. Jednak i tak rozpiera duma, bo długo, myśle będziemy czekać na polskiego piłkarza, który zajdzie tak daleko. Gratulacje i wielkie szczęście, mały niesmak jednak trochę pozostał. Na dodatek, bardzo ładne słowa Messiego o Lewym ;)

16

Super obrazek, gdy Pedri wymienia w podziękowaniu Leo, a ten się uśmiecha, tak prawdziwie i szczerze :)

0

@macio_944 nie jest to żadna wytyczna. Po prostu wydaje mi się tak i tyle. W poprzednich latach Lewy publicznie wyrażał swoje niezadowolenie z wyników głosowania. Zwyczajnie myśle, że w tym roku wiedząc, że nie wygrał, również byłoby podobnie. Nie twierdze że wygra na 100, ani że drugie miejsce to porażka. Zwykły domysl na podstawie tego, co dodawał w mediach społecznościowych na temat złotej piłki już wiele razy.

0

Myśle, że Lewy wygra ta nagrodę. Całkiem sporo osób jedzie z nim z rodziny i z klubu, atmosfera całkiem fajna u nich. Myśle, że gdyby wiedział, że nie wygrał, byłoby inaczej.

6

Messi zapytany o to jak on by widział podium Złotej Piłki odpowiedział w tej kolejności : Neymar, Mbappe, Lewandowski.
Tak jak Kyliana na podium i Lewego dopiero na trzecim miejscu powiedzmy, że jestem jeszcze w stanie zrozumieć, tak z Neymarem, który od czasu transferu do PSG się chyba tylko cofa pilkarsko, to dla mnie jakieś kompletne oderwanie od rzeczywistości.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Mam obawy przed tym meczem, ale z drugiej strony wierze w ta drużynę ! Visca

4


Zakładając że Aguero zostałby zmuszony zakończyć karierę .Czy piłkarz bądź klub obecnej sytuacji w jakiej jest Aguero, są jakoś ubezpieczeni tak, to jakaś Norma w kontraktach czy umowach, czy Barcelona jest po prostu w tym momencie stratna pomijając oczywiście fakt stracenia piłkarza i nie może na nic liczyć?

1

Dani nawet w tych klapkach to Roberto wciągnie XD

3

Mam bardzo mieszane uczucia wobec powrotu Daniego. Z jednej wole, żeby młodzi dostawali szanse i żebyśmy sprowadzali młodych perspektywicznych. Z drugiej zaś strony nie raz widzieliśmy że starsi zawodnicy mogą być impulsem dla drużyny i realnym wzmocnieniem. Chociażby Ibra w milanie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Można różnie oceniać, zatrudnienie Xaviego jako trenera. Ale za jedno na pewno należy mu się szacunek. Wybrał trenowanie Barcy, w tak złych dla tego klubu czasach. Dodatkowo, widział co spotkało Koemana, a jednak podjął ryzyko, które wpłynąć może na jego karierę. Witamy Generale!

0

@Sysia11 O tych przypadkach również mówię

2

Ja właściwie nie jestem za rozdawaniem indywidualnych nagród za zasługi i puchary z klubem czy rezprezentacja, otóż niektórych rzeczy nie da się przeskoczyć i konkretny Zawodnik nie ma np. wpływu na nie. Np. Lewy na jakość kolegów z naszej reprezentacji. Dlatego uważam że tylko i wyłącznie mu w tym sezonie należy się złota piłka z tego względu że indywidualnie ani Messi ani Ronaldo,czy ktokolwiek inny nie może z nim się równać forma w dwóch ostatnich sezonach. taka prawda według mnie

0

@mikiiki Hmm?..

0

Obawiam się że Xavi będzie drugim Solskjerem czy Koemanem, mimo bycia klubowa legenda mu nie wyjdzie i utraci na wizerunku legendy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?